reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

sama nie wiem czy to okres :((((( takie plamienia mam, że od rana bez tampona i majteczki jeszcze czyste..:(

temperatura ciala o 6 rano to 36,4 - 36,5 a na dole: 37.2-37,3
brak żadnych oznak, oprócz braku miesiączki
Test negatywny (zapłodnienie liczymy że było 12/13)
ost. okres 30,09 (4 dni)
siku wczoraj 5 razy dziennie, 0 razy w nocy.
Brak zmęczenia, nie jestem senna, nie jest mi niedobrze, nie omdlewam, nie kręci mi sie w głowie, nie bolą mnie piersi, nie mam żadnych zaczerwień, żądnych żyłek. Biust jest nieco wiekszy i syfki mi wychodzą na ramionach i twarzy. Brzuszek mnie jeszcze nie boli. Czuję sie dobrze, przeszło rozdrażnienie i płaczliwość ale dalej sie stresuje ze to ciaza i jestem troche niespokojna..czy to dalej moze byc ciaza? czuje sie wlasciwie dobrze...tylko niepotrzebne te nerwy, to już 8 test ciazowy chyba.. :D
 
reklama
Cześć
Kiedyś tu pisałam o swoich podejrzeniach ciążowych. Niestety nic z tego.
NAT tak jak piszą dziewczyny - masz grzybicę, a brak okresu może byc spowodowany przez to. Chociaż zdarza się że i to jest objawem ciąży. Ale pisałaś że zmieniłaś klimat i miejsce, zaczęłaś studia a do tego brak okresu no i się skumulowało. Nie nakręcaj się że to ciąża. Kup test innej firmY.
ANULKA i SOSO ja miałam podobnie. Piersi bolały, podbrzusze na samym środku też i do tego kłuło, chwilami niedobrze. Zrobiłam testy i negatywne. Miałam nadzieję że kłamią bo te objawy były typowo ciążowe. Niestety przyszła@ w dniu, którym miała przyjść.
Soso nie myśl że jesteś bezpłodna:no:, bo my starające się niestety takie myśli mamy. Najlepsze to są wpadki:tak:, człowiek się nie martwi i nie zastanawia.

Mam nadzieję że częściej będę do was zaglądać, i będziemy razem testować. W chwili obecnej mam owulke. Zobaczymy za miesiąc.
 
te testy byly rozne: Amil , Pre-test, Baby test, Nordtest jeszcze dwa jakies mniej znane :) dzisiaj pokazalo ze negatywne, no i te plamienia...to mi nie przypomina okresu..?
 
net nie panikuj to na pewno nie ciąża tylko ta grzybica a @ ci się rozkręci na dniach:-p
soso a robiłaś sobie wszystkie badania?? niesmutaj każda z nas ma takie dni kiedy myśli ze już napewno się nie uda ale nie można tracić nadziei.. tulee:sorry:
witam też nową staraczkę:-)
 
wiecie co? Nie miejscie mnie za dziką♠, ja bym chciała te dziecko..znaczy..mogłabym je mieć- tyle że chłopak nie gotowy, oboje zaczelismy studia i ejgo mama jakby sie dowiedziała...jak sie dowiedziała o jego byłej ze jest w ciązy to wyladowala w szpitalu na atak serca..ona jest dla nieego nadopiekuncza, o wszystkim za niego decyduje i cale zycie mu ustawia..nie umialabym ani ja ani on jej powiedzieć, znienawidzilaby mnie, a tym bardziej dlatego ze ja i on mieszkamy razem i na to sie po wielkich prosbach zgodzila, bo wiedziala ze jak nie zamieszkamy to bedziemy sie spotykac po zajeciach i tracic czas na spotkania ktory by byl na nauke..i dlatego..heh..
bo moja mama wszystko wie, i jest ze mną, rozumie mnie i nic nie mowi nie krzyczy, powiedziala ze co bedzie to bedzie iz e sobie poradzimy..
a chlopak zdenerwowany zestresowany, mysli tylko o tym zebym nie byla..
 
nat a czy to nie lepiej zrobic bete?? juz ze 3 bys zrobila za te 8 testow, a wynik w ciagu paru godzin, mozesz nawet zadzwonic i sie zapytac o wynik i Ci powiedza, po co te nerwy?? szkoda, ze w piatek nie zrobilas, bo jutro zamkniete...:((
a ja wczoraj bylam na blyskotece, wypilam jedno piwo i dzis rano wstalam blada... pewnie wody do piwa za duzo dolali:/
czekam na @, wiem, ze przyjdzie na pewno, tylko moglaby juz to zrobic to bym odliczala dni do plodnych, a tak to bez sensu nic nie mozna juz zrobic w tej kwestii heheh,
 
reklama
Do góry