reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

kula hula infekcja sama nie zginie mój tez ją ma choć bezobjawowo tylko po badaniu lekarz to stwierdził i od razu dostał tabletki a plemniki odradzają się po 3 miesiącach proponuję żebyś poszła z tymi wynikami do gina a on cos mu przepisze na poprawę
 
reklama
zmierzylam dzis temperature nigdy tego nie robiklam i mam 37,8 okresu dalej nie ma, a test dalej wykazuje ze nie jestem w ciazy...3 dni po term spodziewanej mies...kurde, nie chce byz jeszcze mama :( myslicie ze moge miec taka temp przed okresem? czuje ze mi troche wilgotno..:)
 
zmierzylam dzis temperature nigdy tego nie robiklam i mam 37,8 okresu dalej nie ma, a test dalej wykazuje ze nie jestem w ciazy...3 dni po term spodziewanej mies...kurde, nie chce byz jeszcze mama :( myslicie ze moge miec taka temp przed okresem? czuje ze mi troche wilgotno..:)

Kochana, jeżeli temp. mierzyłaś rano, zaraz po przebudzeniu i przed wstaniem z łóżka, a nie jesteś przeziebiona, to możliwe, że jesteś w ciąży. Jednak jeżeli nie spełniłaś tych warunków, to być może nie jesteś w ciąży, a tylko @ Ci się spóźnia. Zmierz jutro rano, i wtedy napisz. Mówisz, że test negatywny. A robiłaś jeden? Jeżeli masz jakieś wątpliwości to powtórz test za dwa - trzy dni. Pozdrawiam.

 
Ja sie chyba wykoncze nerwowo @ nie ma, brzuch mnie boli dolem ale nie jak na okres, piersi nadal bola, cala jestem w nerwach,moj juz nie wytrzymuje ze mna do tego mam zaparcia:/ a mierzylam dzis tempke mam o 3 stopnie wieksza niz wczoraj...sama nie wiem o czym juz myslec...
 
boje sie rozczarowac:(chcialam juz mialam test w reku ale okazalo sie rano ze puste pudelko maz kupil tzn byl tylko pojemnik w srodku hehe
 
reklama
juz mezowi napisalam zeby dwa na zas kupil:)

Anulka 3 mam kciukasy za cieb ie i za ciebie izulkaaa tez kochane nie martwcie sie bedzie wsio oki a u mniep ojwila sie sennoooscccc dosc uporczywa do dwoch dni ale nie wkrecam sobi nic no i brzusio jak bolal tak bol iiec czekamy jeszcze do tego 8 co to z tego wyniknie a u mnie weekeend leniwie bo mi sie spac chce ani jesc mi sie ie chce ani nic bym spaaaaala

bafinka kochanie ja dzis zaraz ide sie myc i pomodle sie za ciebie nie iwemczy mowilam ale ja uznaje islam wiemc troszke inaczej sie modle ale wiem ZE Bog cie wespze wec zaraz mkuniam sie umyc i bede z calego serduszkac sie o ciebie modlic

i o ciebie kula huk tez i twojego mezusia ja wam wszystkim zycze tego szczescia jakimjest dzecko
 
Do góry