reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
mnie czesto bola jajniki tak kluja, ze jak mnie chwyci to sie wyginam w pol i chwile musze tak zaczekac heh,
nie wiem czy to dobry objaw, u mnie niczego dobrego jeszcze nei zapowiedzial, ale to kwestia indywidualna:)
 
Anulka ja myślałam że takie bóle jajników i ciągnięcia w podbrzuszu świadczą o ciąży, bo tak zazwyczaj jest. Niestety u mnie to się nie sprawdziło:no:
Nat czekamy na jutrzejsze wyniki. Będzie dobrze.
Ja też wiem kiedy mam owulke, w chwili obecnej jestem tuż po, przytulanki były także czekamy na rezultat:tak:
 
Anulka ja myślałam że takie bóle jajników i ciągnięcia w podbrzuszu świadczą o ciąży, bo tak zazwyczaj jest. Niestety u mnie to się nie sprawdziło:no:
Nat czekamy na jutrzejsze wyniki. Będzie dobrze.
Ja też wiem kiedy mam owulke, w chwili obecnej jestem tuż po, przytulanki były także czekamy na rezultat:tak:

hmmmm az tak to nie mAM moje objawy


mecze sie szybko
jak podnosze rece dogory by cos segnac to mnie ciagnie
jak robie cos z wyslkem boli mnie brzuch
bol zaladka dosowne odp aru dni codziennie
czulsze piersi i chyba nic wiec tez czekam na rezultaty 8 mego mam termin @
 
Soso ja mam znowu tak

klucie jajnikow
piersi bolace coraz wiecej zylek na nich(zrobily sie pelniejsze)
zwdyma mnie
krzyz boli i nogi
problem z wyproznianiem sie
ciemniejsze wargi
rozdrazniona
wlosy mi bardzo wypadaja
a @ juz dwa dni po terminie ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Soso ja mam znowu tak

klucie jajnikow
piersi bolace coraz wiecej zylek na nich(zrobily sie pelniejsze)
zwdyma mnie
krzyz boli i nogi
problem z wyproznianiem sie
ciemniejsze wargi
rozdrazniona
wlosy mi bardzo wypadaja
a @ juz dwa dni po terminie ...

u mne persi nic zadnych zylek bo po perwszej ciazy mala zrobla mi je troche kaput i mam wiecej skory niz piersi

u mnie ciagle brzuch ciagnie w dool i mam duzo powiekszony brzusioooo

kochana zrob jeszcze tescik ponownie






niunia dostalas @ nie rozumiem czemu sie stresujesz naprawde nie ma czymmmmmm zadnych objaww nie masz naprawde nie potrzebne robsz sobie stresyyy
 
Ostatnia edycja:
jutro bede robic ale ta mysl ze nic nie bedzie rozwala mnie ....

Nat soso ma racje wyluzuj tym bardziej ze masz isc do lekarza i ci wszystko powie co i jak...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jutro bede robic ale ta mysl ze nic nie bedzie rozwala mnie ....

Nat soso ma racje wyluzuj tym bardziej ze masz isc do lekarza i ci wszystko powie co i jak...

powiedz mi czemu od razu myslisz negatywnie u ciebe lepej poniewaz jestes juz po termine @ jeszcze nie ma ja musze czekac o 8mego :)jeszcze ja bym sie cieszyla kochana :0
ale szczerze mowac wiesz powem ci ze u mnie to az mi cezko sie przyzwycziac do teg bolu i wogul czuje sie inaczej moj brzuch jest naprawde wiekszy ale byloby smieszie jakbym poszla do lekarza on do mnie pani juz 14 tydz
:p

ah marzenia
kochanie ja 3 mam za ciebie kciukasy bo dla mnie jeszcze 7 dni czasu do terminu
ale ciagnie mnie tak samo jak z moja corca jak bylam w ciazy wiec ah sama nie wiem


nat powiem ci tak kochana za bardzo sie skupiasz na objawach niz na tym co jest naprawde moze ty chcesz miec dzidzusia bo ja jakbym dostala@ od razu bym wiedziala ze nie jest to ciaza i bym dala sobie na luz a ty kochana dostalas @ i to tobe nie wystarcza pierwszym objawem ciazy jest brak miesiaczki wiem bo ja juz mam dziecko
 
Ostatnia edycja:
Do góry