reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja mierzyłam teraz po południu..dlatego może tak wysoka..w dodatku mam infekcje, te upławy..:) zmierze rano. A co do testow: po stosunku tydzien zrobilam jeden, potem 3 dni poxniej kolejny, w dniu miesiaczki znowu, jeden dzien po miesiaczce kolejny, teraz dzisiaj też i na zadnym nawet lekkiej kreski. Jedna w C i tyle..a sie caly czas stresuje i stresuje, nerwowa jestem i brzuch mnie z tych nerwow boli, bo nie chce miec jeszcze dziecka... a temperatura CIAŁA teraz mierzona wynosi: 36,8
Jakbym była w ciazy to to byłby już 5 tydzień, myslicie ze w takim czasie zaden z tesow by nie wykrył?? przeciez w 5 podobno stezenie hcg powinno byc duze?;/...
Nie mam nudności, wymiotów. Dziś siusiu robilam 4 razy. Mam wieksze piersi ale mnie nie bolą, a wieksze zawsze były. Jest mi lekko wilgotno, ale śluzu brak...Nie mam zadnych zaczerwien skory ani nic z tych rzeczy..kurde co to moze byc:(
 
reklama
nat ja mysle tak jak dziewczyny pisaly infekcja i moze dlatego nie masz @ a na tyle testow i zero kresek to pewnie nie ma ciazy a jak bys byla to oddaj ktorejs z nas fasolinke hehe idz do lekarza da ci leki i bedzie ok bo sie rozchorujesz z tego wszystkiego
 
ja mierzyłam teraz po południu..dlatego może tak wysoka..w dodatku mam infekcje, te upławy..:) zmierze rano. A co do testow: po stosunku tydzien zrobilam jeden, potem 3 dni poxniej kolejny, w dniu miesiaczki znowu, jeden dzien po miesiaczce kolejny, teraz dzisiaj też i na zadnym nawet lekkiej kreski. Jedna w C i tyle..a sie caly czas stresuje i stresuje, nerwowa jestem i brzuch mnie z tych nerwow boli, bo nie chce miec jeszcze dziecka... a temperatura CIAŁA teraz mierzona wynosi: 36,8
Jakbym była w ciazy to to byłby już 5 tydzień, myslicie ze w takim czasie zaden z tesow by nie wykrył?? przeciez w 5 podobno stezenie hcg powinno byc duze?;/...
Nie mam nudności, wymiotów. Dziś siusiu robilam 4 razy. Mam wieksze piersi ale mnie nie bolą, a wieksze zawsze były. Jest mi lekko wilgotno, ale śluzu brak...Nie mam zadnych zaczerwien skory ani nic z tych rzeczy..kurde co to moze byc:(

\
kochan anulka ma racje nie masz sie co stresowac ciaza bo to na ciaze nie wyglada ja np jak mialam infekcje ez mialam podwyzszona temerature bo wiadom bakterie dzialaaj swoje wiec lec czym predzej dogina i zobacz co tam sie dzieje i sie nie stresuj bo to naprawde zle wplywa na ciebie 3 mam za ciebie kciuki
 
dziewczyny maz byl z reklamacja tego testu i jaja byly klientka do niego ze nie ma takiej mozliwosci bo ze pewnie wyciagnelismy a moj ze prosze zwrot kasy albo inny a ta kolejny otwiera i tez pusty nastepny i tez nic kumacie hehe zadyma jak niewiem no mam juz 2 wiec jutro sprawdzamy :p:p
Mam ochote dzis zaszalec i chyba wyciagne mojego na impreze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
soso bardzo dziekuje za pamięć ale w tym roku to już pewnie nic nie zdziałamy....
nat ja tez myśle że to przez tą infekcję to zamieszanie w twoim organizmie
anulka idź zaszalej to przestaniesz myśleć o fasolce tylko na wszelki wypadek nie drinkuj za dużo
 
Bafinka sama juz nie wiem raz chce raz nie teraz mi sie wydaje ze bol brzucha jak na okres bo kiedys tam mialam jakis i podobny jest ajjjj:( ide do meza na tv bo zwariuje...
 
Bafinka sama juz nie wiem raz chce raz nie teraz mi sie wydaje ze bol brzucha jak na okres bo kiedys tam mialam jakis i podobny jest ajjjj:( ide do meza na tv bo zwariuje...

kochana nie tylko ty warjujesza ja mam takei objawy jak np cos chce dzwigac bl brzucha jak podnosze rece do gory by cos siegnac z gory bol brzucha siusianie nio i zaczely mnie piersi bolec ale to chyba zawsze przed @ tydzien mnie bolaly wiec sama nie wiem co jest ale wiecie co pzysiegam daje sobie spokoj z nakecaniem
 
Hej dziewczynki u mnie kolejny dzien bez @ ale niestety test negatywny...nie wiem co myslec...prawa piers mam twarda, i mam problem z opruznieniem sie .... milego dzionka zycze kochane :):):)

ja tempke mam nadal wyzsza 37,2 co o tym myslicie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochane moje, jest @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)
uff....a już miałam czarny scenariusz:p:) ide do lekarza zobaczyć co z tą infekcją itd, no i oczywiście zaczynam sie zabezpieczać...polecacie pigułki miesięczne? bo szczerze to ja sie boje ze za 3-5 latek jak bede chciała mieć dzidzie to przez nie nie bede mogła:( a moja kuzynka brala od 18 r zycia czyli tak jak ja prawie (mam 19) i teraz ma 29 od 3 lat sie stara i nic:(:(:( a ja tak nie chce...
 
reklama
Do góry