reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

kochana, wiem chcialam na bete isc, ale ja wrocilam do domu teraz na dlugi weekend i bylam wieczore w domu a w sobote labora zamkniete, dzwonilam do ginekologa prywatnie zeby mnie wzial na usg i zobaczyl...ale nie chcial:( no i taka robota. Teraz wrocilam ze spaceru i boli brzuszek i krew juz wyplywa chyba normalnie:p zobaczymy jutro, dam znać jutro czy jest normalna czy nie, ale tak mnie pobolewa jak zwyle na miesiaczke:D wiec miejsmy nadzieje ze koniec stresów!:**** dzieki ze bylyscie wszystkie ze mna i dodawalyscie mi tymi odpowiedziami otuchy :* bez was chyba bym sie ze stresu sama wykonczyla:p
 
reklama
kochana, wiem chcialam na bete isc, ale ja wrocilam do domu teraz na dlugi weekend i bylam wieczore w domu a w sobote labora zamkniete, dzwonilam do ginekologa prywatnie zeby mnie wzial na usg i zobaczyl...ale nie chcial:( no i taka robota. Teraz wrocilam ze spaceru i boli brzuszek i krew juz wyplywa chyba normalnie:p zobaczymy jutro, dam znać jutro czy jest normalna czy nie, ale tak mnie pobolewa jak zwyle na miesiaczke:D wiec miejsmy nadzieje ze koniec stresów!:**** dzieki ze bylyscie wszystkie ze mna i dodawalyscie mi tymi odpowiedziami otuchy :* bez was chyba bym sie ze stresu sama wykonczyla:p


zobaczysz bedzie wszystko dbrze kochanaa ne masz se co stresowac

a co u mnie dzs mnie zoladek boli wiec ciaze sobie wyblam z glowy czekam na @ wpadki sa dobre ale jak tu wpasc z facetem z ktorym sie chce wpasc hehhe to nie takie latwe b to juz nie jest wpadka :p:p:p:p:p a mnie jakos nudnawo smutnawo dzsiiaj nic pozatym pozdrawiam was
bafinka jeste z taba myslami caly czas nie zalamuj sie kochhanaa
kula hula 3 maj sie tez kochana
a co do badan nie robilam bo nigdy nie twierdzialam ze cos moze byc nei takale teraz jak pojade do pl na sweta zrobie bo nie mam zmaiar dac holendrom zarobic
 
Hejka laseczki ja jakos spac dlugo nie moge 7-8 i wstaje...wspomne ze @ nadal brak...tempka 37,1...

Milego dnia kochane choc troche smutny :(
 
ja wstaje o 6, a to temp ciała czy w pochwie? i co, myslisz ze to ciąża?
nie martw sie wstawaniem, bo przecież przestawialiśmy czas :p :)

wiecie co dziewczynki dla mnie ejst najgorsze? że wy sie staracie i staracie i dzidzi brak, a ja teraz np nie chce i moglam wpaść! i wiele dziewczyn ma, jak nie chce mieć, a te co chcą, to nie mają...Może zmienić taktyke należy? ja bede udawac ze sie staram, a wy bedziecie robić wszystko, żeby nie było..:))))))) taki żart :p

brzuszek boli, okres chyba jest, to juz chyba nie jest plamienie, ale skąpo skąpo... brzuszek pobolewa, zwlaszcza jak leże i jest jakby naciągnięty.
Buziakii!!:*
 
Hej!
Dzień sliczny. Zaraz się zbieram i jadę na cmentarz z rodzicami a później z Olivią do mojego. Ogólnie to wiecie co? Czuje się strasznie. Mdli mnie jak nie wiem co... Ale to chyba po tej kawie...? No cóż. Jeszcze 10 - 12 dni do testowania, a ja już się modlę by był pozytyw hehe ;D Mojemu tacie sie dziś w nocy śniło że urodziłam bliźniaki, dwóch chłopców ;) Jutro się odezwę bo dziś pewnie już nie będzie czasu. Póki co, to mogę powiedzieć że jestem po owulce (ja to po prostu wiem, nie wiem skąd, ale zawsze wiem kiedy mam owulkę) ;P udało mi się wtedy dużo przytulać, więc zobaczymy. Aaaa, jeszcze jedno.. Mdli mnie na myśl o fajkach ;DD
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, zauwazylam coś niepokojącego..ten okres ciągle skąpy itd, jak leże to wogole sie nie wydostaje, jak stoje to juz bardziej, ale jak poszlam siusiu i usiadlam to krew splynela ciurkiem i takimi jakby nitkami, w wodzie w kibelku takie jakby wlokna byly, niteczki czerwone, to wszystko tak razem osiadlo na dnie, takie jakby skrzepy tez są, no ale ta krew nie taka jak normalnie chyba..moze sobie wmawiam, ale wydaje mi sie ze troche inaczej. Wszystko tak na dnie osiadlo razem i te wlokienka tak plywaly..W dodatku jeszcze wydaje mi sie ze ta krew jest bardziej gesta niz zwykle..podbrzusze mnie boli jednak jak przy okresie..i co wy na to?
 
ja wstaje o 6, a to temp ciała czy w pochwie? i co, myslisz ze to ciąża?
nie martw sie wstawaniem, bo przecież przestawialiśmy czas :p :)

wiecie co dziewczynki dla mnie ejst najgorsze? że wy sie staracie i staracie i dzidzi brak, a ja teraz np nie chce i moglam wpaść! i wiele dziewczyn ma, jak nie chce mieć, a te co chcą, to nie mają...Może zmienić taktyke należy? ja bede udawac ze sie staram, a wy bedziecie robić wszystko, żeby nie było..:))))))) taki żart :p

brzuszek boli, okres chyba jest, to juz chyba nie jest plamienie, ale skąpo skąpo... brzuszek pobolewa, zwlaszcza jak leże i jest jakby naciągnięty.
Buziakii!!:*



hahaha kochana ale mnie rozbawiilas ta taktykta naprawde ci powiem dobry pomysl heheheh wlasnie o to chodzize los lubi robc psikusy :):):):) kochaaaaannaaaa mojaaaaaaaaa bede ci codziennie dusze zatruwac nie masz sie czym stresowac kochanaaa mojaaaaaaa nattt:::p::p a jak sie martwsz bo malpie zrob tescik dla pewnosci aparatko nasza :)
 
hahaha kochana ale mnie rozbawiilas ta taktykta naprawde ci powiem dobry pomysl heheheh wlasnie o to chodzize los lubi robc psikusy :):):):) kochaaaaannaaaa mojaaaaaaaaa bede ci codziennie dusze zatruwac nie masz sie czym stresowac kochanaaa mojaaaaaaa nattt:::p::p a jak sie martwsz bo malpie zrob tescik dla pewnosci aparatko nasza :)

wyslalam zapro na facebook. Tak jeszcze dodam, że zbadalam szyjke, jest bardzo nisko, bardzo bardzo, jest otwarta (bo przecież krew leci) i chyba miekka bo sie wygina przy dotyku..testu nie robie, jutro do ginekologa ide wiec sie okaze..:) ale to by bylo juz 4 dni po spodziewanej wiec chyba powinien test wyjsc ok..no plamienie jest wiec nie wiem czy wyobrazac sobie ze to moze byc poronienie czy ze to jednak ta nieszczesna miesiaczka..?:p
 
reklama
Do góry