reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Margolcia, gosia - serdeczne gratulacje:)

dzis 24 dc, 29bedzie raczej wszystko jasne, zadnych objawow, wiec rezultaty sa dosc przewidywalne...
no moze oprocz sennosci w ciagu dnia, ale to pewnie wynik jesiennej pogody i lenistwa:p
 
reklama
Cześć dziewczyny!! Jestem nowa na forum i mam nadzieje że długo tu zostane z wami. Od 2 lat staramy się z mężem o dzidzi. Dodam że cierpie na poilicystyczne jajniki w tym roku dopiero to u mnie stwierdzono. Więc moje staranie odeszły na 2 plan, choroba objawia sie brakiem miesiączki ponieważ nie mam owulacji. I tak przez dłuższy czas. Zawsze @ miałam wyłowywaną przez luteine lub duphaston, ale i tak nastepnego miesiaca sie nie pojawiła.
Miesiąc temu @ "przyszła sama" hurrra i co się okazało i upragniona owulacja i to naprawde z podwojoną siła - objawy straszne( wiem że to brzmi dziwnie, ale uwieżcie mi już nie pamiętam jak to jest czuć kiedy ma się owulacje) bolały mnie piersi , pod brzuchem i pojawiła się krew. Więć jak już zauważylam pierwsze symptomy to zaraz mężusia za nogoi i do łóżka hehe. Więc stosunek odbył się 15.09 i 16.09 i 19.09. Jeśli dobrze wszystko wyliczyłam to 15 był najgorszy dzień owulacji. Mam nieregularne miesiączki więc liczyłam na oko jakbym miala cykl 28 dni wczesniej zanim chorowałam tak właśnie było. I od 3-4 dni czuję że mam nabrzmiałe piersi, bolą mnie, wczoraj strasznie bolał mnie brzuch na dole, i plecy, (WCZEŚNIEJ JAK DOSTAWAŁAM @ NIE BYŁO TAKICH OBJAWÓW)ale pomyslałam napewno gra hormonów. Od wczoraj latam siusi częściej niż zwykle, jestem lekko senna (ale możliwe, że przez pogode) od wczoraj normalnie molestuje internet i szukam objawów wczesnej ciąży i sie nakręcam. Wczoraj mierzyłam temp. 36, 8stopni , ale tez nie wiem czy się utrzymuje ponieważ wcześniej nie kontrolowałam tego. Wczoraj powinna przyjsc @ jesli dobrze licze a tu nic . Wczoraj zrobiłam test i negatywny mysle se, że może za szybko?? Proszę napiszcie mi czy normą jest w ciąży 37 stopni czy moze byc ponizej?? Jejku jaka ja jestem nakręcona tak chciałabym mieć dzidzie:))

aha i @ przyszła 30.08

POZDRAWIAM
 
Kasadra może udalo Wam sie a może nie, jesli chodzi o testy .... ja nie wieze tym aptekowym ... dlamie jedyny pewny to beta hcg ... umnie w miescie to koszt 20 zl ale uwazam ze nie jest to duzo i jest 100 % ... i taki test Ci polecam jesli chcesz sprawdzic . Widzisz ja wnecie tez szukalam po fakcie , objawow ciazowych ,o i moja grypa byla wlasnie tym glownym i niepodwazalnym dowodem na ktory ja nie zwrocilam uwagi ... wiec ... zycze powodzenia w staraniach a przedewszystkim wytrwalosci :-)
 
No właśnie ja w te testy tez za bardzo nie wierze poczekam jeszcze bo może za szybko sie nakręcam i dlatego taki efekt ale wiesz co zdziwilo mnie co napisalas ja od wczoraj czuje się jakbym miała grype. kurcze już sama nie wiem :) dziękuje za odpowiedz!!
 
a ja robilam test z apteki i wyszedl pozytywnie...to Gosia meza pod pache i w kusa do ginekologa...ale mialam stresa za nim weszlam...:) teraz z niecierpliwoscia czekamy na nasza córe.
Zadnych objawów nie mialam tylko bylam zmeczona ale to zima wiec tlumaczylam sobie pogoda...:) zadnych mdlosci,wymiotow nic....tylko brak okresu ale w tym czasie tez troche stresow mialam,jak juz pisalam odpuscilismy starania i pomoglo wiec nie trzeba sie nakrecac za bardzo :) powodzonka.
 
Bafinko Kochana, co u Ciebie? Fajnie, że już @ dostałaś w końcu. Ja mam dziś 55 dc, jutro powinnam dostać @. W nagrodę za ten długaśny cykl należy mi się nagroda w postaci dzidziusia, ale nie łudzę się. Buziaczki Kochana ;-)
 
Witaj, Często bywa tak, że pierwszy test ciążowy wychodzi negatywny, ponieważ jest zbyt wcześnie, ja zrobiłam w pierwszym dniu kiedy miesiączka się nie pojawiła i wyszły dwie kreseczki, ale druga bardzo słaba. Najlepiej odczekać kilka dni i ponowić test lub wykonać już teraz test z krwi. Pamiętaj, że nawet jeśli teraz się nie powiodło to najważniejsze że @ wróciła i teraz macie pole do popisu. Nie zapominajcie o tym, że seks ma być dla Was przyjemnością, a wtedy dzieciątko się pojawi, nie warto się nakręcać, im więcej myślimy o ciąży tym trudniej o nią.Jeśli chodzi o objawy ciążowe to u każdej z nas jest inaczej, ja poza brakiem @ nie miałam innych objawów, byłam tylko lekko zmęczona ale nie łączyłam tego faktu z ciążą. Jak się później okazało miałam lekko podwyższoną temperature ciała, która wynosiła właśnie 36,8 stopni.Życzę Tobie aby kolejny test wyszedł pozytywny.


 
witam wszystkie nowe forumowiczki:)
kahaka kochanie u mnie chyba 5 dc nie nastawiam się zupełnie ta pogoda dziala na mnie anty wszystko jest na nie.... w czwartek ide do nowego gina więc może zaczne rozwiązywać swoje problemy z cyklem ale cudów też się nie spodziewam... jutro ide na rozmowe o prace bo znudziło mi się siedzenie w domu i rozpaczanie nad swoją sytuacją... ale też nie licze że zaraz dostane prace bo jest b dużo chętnych... ide tak po prostu spróbować... moja pierwsza rozmowa o prace z prawdziwego zdarzenia...;) denerwuje się nie wiem co mam mówić... jutro bedzie stresujący dzień... a jak ty się czujesz? masz jakies objawy?? ale masz długie cykle?? zawsze tak masz?
 
reklama
Do góry