reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Oj chyba należe do osób niecierpliwych.... bo niedawno zrobiłam kolejny test ciazowy ( okres juz okolo 3 dni sie spoznia ) no i dziewczyny ten test wyszedl poraz drugi pozytywny.... wiec chyba nie ma wątpliwości.... nie wiem czy sie cieszyc czy plakac..... czy dam sobie rade..... nie planowalismy narazie drugiego dziecka.... no ale coz... wszystko sie ulozy a jeden z plusow tego to taki ze moja córcia bedzie miala niedlugo z kim sie bawic :):) boje sie trosze...... ehhhh .......
 
reklama
Wiolka jestem zdania, ze jak dalas rade z jednym dzieckiem to dasz rade i z drugim:) corcia bedzie miala rodzenstwo, i nie bedziesz sama z tym wszystkim, masz przeciez partnera:) wiec moze nie ma cos sie martwic na zapas...??
 
wiolka ja też uważam ze dasz sobie rade:) kobieta łatwo przystosowuje się do potrzeb:)
a co do faceta gina to u mnie w mieście zdecydowanie więcej jest facetów niż lekarek a jak już jakaś kobitka leczy to nie ma najlepszej reputacji... długo szukałam odpowiedniego lekarza tego poleciła mi koleżanka ale jest on na kase chorych więc nie wiem czy np będzie mógł zrobić monitoring cyklu i takie tam...? wiec pewnie to nie koniec poszukiwań...
 
no ja tez i najbardziej mnie wkurza, ze jak juz jest jakis dobry lekarz (wg opinii innych) to jest to lekarz prywatny...
wychodzi na to, ze lekazre przymujacy na nfz nie wykonuja dobrze swojej pracy?? a jak juz znalazlam dobrego gina i chcialam na nfz to juz w czerwcu sie okazalo, ze nei ma miejsc.. ehh
 
no ja tez chodze do prywatnego bo w nfz nie mam u mnie szans zeby sie dostac ... a tym bardziej w ciazy zeby z 2miesiecznym wyprzedzeniem sie rejestrowac, mi to nie przeszkadza ze chodze prywatnie tylko najgorsze jjest to ze jak gin zapisuje mi jakies leki badz badanie to nie ma znizki :/
 
kaska1 nie ignoruj tego plamienia, idz jak najszybciej do lekarza, nie chce cie straszyc, bo mozliwe jest ze plamienie jest niegrozne, jednak sama przezylam podobna sytuacje, czekalam az po kilku godzinach zaczelam bardziej krwawic i stracilam nasza dzidzie :(
 
reklama
Dokładnie, KASKA1 nie ignoruj tego. Fakt, że czasami we wczesnej ciąży zdarzają się takie brązowe plamienia ale lepiej dmuchać na zimne. Ja swojego czasu też olałam taki znak (było tego bardzo mało ale za to krwisto czerwonego koloru) i okazało się, że świadczyło to o obumieraniu płodu. Może jak bym zareagowała tak jak powinnam to nasze pierwsze Maleństwo byłoby teraz na świecie? :( Także idź do lekarza i niech lepiej sprawdzi co i jak...
 
Do góry