reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
ja dzis ide do gina, co prawda nie mam dzis tych brazowych uplawow/krwawien(sama nie wiem co to bylo) ale wole wiedziec co jest grane i od czego to.. oby mojej kropeczce nic sie nie stalo :(
 
wrocilam i gin zrobil usg dopochwowo i zapisal mi luteine. powiedzial ze pecherzyk jest pusty i powinin byc juz zaroddek za tydz mam przyjsc jak sie nie poprawi to lyzeczkowanie :(
nie wiem czy pojsc do innwgo lekarza :(
 
Hej Dziwczyny , dopisz sie...bo tak czytam i czytam ....
no ja jestem mamą juz dwuch sporych chlopcow (8 i 9 lat) ale przyszedl ten moment ze zachcialam miec córeczke , starania byly i to ciezkie ... okazalo sie ze mam miesiaki macicy ... no i ta nawracajaca nadzerka ... masakra... przestalam walczyc i uszczesliwiac sie na sile ... tym bardziej ze i moj zwiazek sie rozpadl .... no i po jakims czasie pojawil sie znowu ktos ..... nie prubowalam zajsc w ciaze bo stwiedzilam ze co ma byc to bedzie .... i jakos na trafilam na film "Lajdis" .... haha zabawna ale pomoglo ..... nogi w gore po kochaniu i .... udalo sie .... ale nie cieszylam sie dlugo .... pojawilo sie lekkie plamienie a ja to zignorowalam ...bo myslalam ze to zblizajacy sie okres , dopiero u gin dowiedzialam sie ze to moje dziecko :( .... placz, zal i nienawisc do siebie .... i w glowie mialam jedno ....ja musze zajsc w ciaze, akurat w tym czasie tez obejrzalam "rozmowy w toku" i tam Danuta Rinn niemloda kobieta poronila i powiedziala sobie ze bedzie miec to dziecko i po pol roku zaszla ... wiec ja tez powiedzialam ze bedzie nie ma opcji ze nie .... skoro raz sie udalo. No i znowu po kazdym kochaniu nogi w gore ( no skoro raz pomoglo ) .... ale niestety niby objawy byly .... ale test pokazal ze nie ma no i ten nieszczesny okres ... smutna i zalamana ... nie wiedzialam co zrobic ... nawet nie patrzylam na siebie ,swoje cialo ze cos jest nie tak ..... zdawalo mi sie ze z tego zalu sie rozchorowalam... dostalam silnej goraczki .... mysle sobie no tak jeszcze mi grypa potrzebna jak ja chce miec dziecko i nie moge sie postarc ..... i znowu kolejny miesiac i kolejny okres ...masakra .... i nie wiem czemu cos mnie popchnelo do laboratorium na test beta hcg .... jakas sila wyzsza....nie wiem co sobie myslalam .. poprostu poszlam.... no i mialam ... 7346 tych tam ...nie wiem co to .... i szok ... jestem w ciazy .... stalam na srodku ulicy z kawalkiem kartki i ryczalam ze szczescia .... lecz dojechalam do domu i strach ... co jak znowu strace ... ale znalazlam odpowiedniego lekarz ktory sie mna zaopiekowal ... i teraz zbliza sie 27 tc ..... tyle ze zamiast wymarzonej córeczki mam 3-ciego synka ....
Wiec dziewczyny nie dawajcie sie i walczcie bo naprawde warto .... trzymam za was kciuki :)
 
no:) gratulacje. My staralismy sie z mezem rok czasu... cieszylismy sie jak dzieci gdy okres sie troche spoznial,ale niestety nic z tego nie wychodzilo. Az w koncu balam sie nie chcialam znowu ryczec jak glupia gdy dostane okresu przestalismy sie starac i.... za 3 miesiace dowiedzielismy sie ze...bedziemy rodzicami;)Dzis jestem w 36 tyg a Malenka jest taka grzeczna w brzuszku nie rozrabia a gdy slyszy piosenke ktora wpada w ucho to zaraz sie rusza- tanczy:)Nie trzeba myslec ze sie bardzo chce bo to prawda ze jest jakas blokada psychiczna gdy sie bardzo chce

Nigdy nie rozumialam dlaczego tak jest ze malzenstwa ktore chca ktore sie kochaja nie moga zajsc... a takie pijaczki ktore wogole nie interesuja sie swoimi dziecmi nie maja problemu z zajsciem w ciaze no i gdzie ta sprawiedliwosc?
 
reklama
no:) gratulacje. My staralismy sie z mezem rok czasu... cieszylismy sie jak dzieci gdy okres sie troche spoznial,ale niestety nic z tego nie wychodzilo. Az w koncu balam sie nie chcialam znowu ryczec jak glupia gdy dostane okresu przestalismy sie starac i.... za 3 miesiace dowiedzielismy sie ze...bedziemy rodzicami;)Dzis jestem w 36 tyg a Malenka jest taka grzeczna w brzuszku nie rozrabia a gdy slyszy piosenke ktora wpada w ucho to zaraz sie rusza- tanczy:)Nie trzeba myslec ze sie bardzo chce bo to prawda ze jest jakas blokada psychiczna gdy sie bardzo chce

Nigdy nie rozumialam dlaczego tak jest ze malzenstwa ktore chca ktore sie kochaja nie moga zajsc... a takie pijaczki ktore wogole nie interesuja sie swoimi dziecmi nie maja problemu z zajsciem w ciaze no i gdzie ta sprawiedliwosc?

o własnie to ciagle myslenie chyba powoduje ze nic nie ma .... to chcenie na sile blokuje wszystko ... niejedno krotnie sie o tym przekonalam , na doswiadczeniach znajomych ... no i swoim ...

no i swiat niestety nie zrozumie tego nigdy , ze jak ktos chce to nie moze a ci co maja w pupie to maja i nie dbaja ....
 
Do góry