reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dokladnie wiolka21 tak jak pisze Cornelka czesto aptekowe testy nie sa miarodajne nie raz sama mialam z tym do czynienia no i wiele,wiele kolezanek .... tak jak juz pisalam i ja nie raz beta HCG jest najbardziej pewnym testem a ze jest troszke drozszy nie jest wazne .... za to pewnosc 100 % i wrazie co szybkie starania mozna rozpoczac na nowo :-)
 
reklama
potwierdzam, u mnie z 6testow aptekowych wyszlyby 2 bety:) wiec ja nie tracilabym kasy i od razu pobiegla na bete:)

a dzis udalo mi sie wkoncu namowic meze na badanie nasienia, ufff - wielki wyczyn:) za jakas godz ma byc wynik, niestety nie moge znowu jechac, jak myslicie przez tel powiedza mi cokolwiek??
 
potwierdzam, u mnie z 6testow aptekowych wyszlyby 2 bety:) wiec ja nie tracilabym kasy i od razu pobiegla na bete:)

a dzis udalo mi sie wkoncu namowic meze na badanie nasienia, ufff - wielki wyczyn:) za jakas godz ma byc wynik, niestety nie moge znowu jechac, jak myslicie przez tel powiedza mi cokolwiek??

powinni , prubój :) powodznia :)
 
no i juz po...
pani sie mnie zapytala czy maz ma stan zapalny czy cos bo ogolnie to jest niezaciekawie, trzeba by bylo podlaczyc..
z tego wszystkiego to tylko tyle zapamietalam, ze jest tylko 3mln plemnikow a norma to 60 czy jakos tak, zalamka:(
 
no i juz po...
pani sie mnie zapytala czy maz ma stan zapalny czy cos bo ogolnie to jest niezaciekawie, trzeba by bylo podlaczyc..
z tego wszystkiego to tylko tyle zapamietalam, ze jest tylko 3mln plemnikow a norma to 60 czy jakos tak, zalamka:(
bedzie dobrze nie zalamuj sie,to jeszcze o niczym nieswiadczy ... przeciez moga wybrac te najlepsze i bedziecie miec dziecko moze nie normalnie ale bedziecie je miec
 
a na czym polega to badanie? można pobrać nasienie w domu b wczoraj byłam u nowego gina i on powiedział że trzeba zacząc od zbadania nasienia męża... co jest dziwne bo skoro ja mam ckle bezowulacyjne to mnie trzeba leczyć... stwierdzam że to nie takiego lekarza chciałam i na 13 umówiłam się do następnego do trzech razy sztuka:)
 
Hej. Witam Was cieplutko w te zimne dni. Nie miałam czasu pisać, byłam w szkole, i na wycieczce, i ogólnie sporo spraw do załatwienia było. Poza tym ten mój miał wolne kilka dni, to cały czas był u mnie. Mam nadzieje że staranka tym razem będą owocne :) Buziaki i pozdrawiam! ;*

Bafinka i Kahaka, i wszystkie które dłuuuugo się starają. Przypomniało mi się że jak zaszłam w ciąże w zeszłym roku to poznałam taką dziewczyne, która starała się 5 lat. Fajnie to wyszło bo miałyśmy równe cykle, zatestowałyśmy w ten sam dzień, i cud, bo i mi i jej wtedy wyszły dwie kreseczki. Termin porodu nawet miałyśmy na ten sam dzień. Widzicie, starała się tyle czasu i się udało! i teraz jest szczęśliwą mamą :) Nadzieja umiera ostatnia..trzeba wierzyć do końca kochane.
 
Czesc dziewczyny ,jestem tu calkiem nowa.Staramy sie z mezem o trzecie dziecko od maja i sama niewiem czy moge sie juz cieszyc,same zobaczcie ....



4 tygodnie (2).jpg
 
Bafinka moim zdaniem ten lekarz ma racje...
bo jesli np Ciebie uda mus ie wyleczyc a nasienie meza nie bedzie ok to i tak nici ze staranek, a badanie i ew leczenie faceta jest o wiele szybsze i prostrze niz kobiety, dlatego zawsze zaczyna sie od faceta, po paru godz juz wiadomo jakie facet ma nasienie, a u kobiety trzeba wykonac wiecej badan i to trwa troche dluzej:) i moim zdaniem dobrze jest jak lekarz nie "wierzy slepo pacjentom i nie wykonuje tylkko tego czego oni oczekuja", ale szuka innych przyczyn i ma szersze i glebsze spojrzenie na "sprawe"

moim zdaniem nie powinnas tak szybko z niego rezygnowac:)
a badanie polega na tym, ze facet przez ok 3 dni musi powstrzymac sie od przyjemnosci:p i za pomoca masturbacji zebrec nasienie w jalowym pudeleczku i jak najszybciej dostraczyc do laboratorium -ok 0,5godz:) a i trzeba ten pojemnik trzymac w temperaturze ciala bo jak bedzie np za zimne to plemniki moga zaczac obumierac i wynik moze byc zafalszowany:)

a u mojego faceta to nie wiem jak juz z tym wynikiem bo on naprawde mial infekcje i moze jeszcze nie wszytko wrocilo do normy???
 
reklama
Do góry