reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Bafinko, właśnie policzyłam jeszcze raz i mam dziś jedna 56 dc, a nie 55....Nie miałam nigdy tak, po poronieniu moje cykle były ok 32 dni. To pierwszy taki dziwny. Bardzo mnie wymęczył. Objawy to ja mam co najwyżej na @, która zapewne jutro zawita.
To bardzo ważne, żebyś sobie znalazła zajęcie, nie będziesz tak bardzo myśleć o staraniach. Ja po poronieniu 2 m-ce siedziałam w domu i masakra była.
A wiecie co sobie sprawiłam na pocieszenie? Kupiłam wczoraj świnkę morską :-D
 
reklama
Kahaka, po poronieniu jest tak, ze kobieta jest płodna przez cały cykl, ja poroniłam w listopadzie ubiegłego roku, po 3 miesiącach zaszłam w ciążę, a kochałam się z mężem tylko jeden jedyny raz, więc nie zdziw się jeśli @ nie nadejdzie, a nawet jeśli się pojawi to jeśli chcecie już teraz zostać rodzicami to do dzieła, nigdy już nie będzie łatwiej niż teraz. Wiem, że strata dziecka boli, ale ja głęboko wierzę w to, że nasze aniołki nie umierają one tylko zmieniają datę swoich narodzin, ja poroniłam 23 listopada zeszłego roku, teraz mam termin porodu na 25 listopada, a nie zdziwię się jeśli urodzę 23.


 
Kahaka, Przepraszam, coś zle odczytałam, ale nie martw się jeszcze wszystko przed Wami, Wasz maluszek zapewne chce Wam zrobić niespodziankę troszkę później. Pamiętaj tylko o tym, że im więcej myślisz o ciąży tym o nią trudniej, zafundujcie sobie miłe wakacje, albo romantyczny weekend tylko we dwoje wtedy gdy masz dni płodne, a zobaczysz że to pomaga. Może to głupie ale mój maż mówiąc dosłownie wziął mnie na śpiku, nie miałam możliwości myśleć wtedy o dziecku i rezultat był taki że po jednorazowym stosunku zaszłam w ciążę. Życzę Wam aby Wasz Aniołek jak najszybciej do Was powrócił, w końcu czekają na niego cudowni rodzice i świnka:)


 
Dzisiaj dzwonilam do laboratorium i pani kazała jutro o 7:30 przyjsc na test czeka się do 1,5 godziny. Niestety wynik odbiore dopiero na drugi dzien bo muse isć do pracy jejku to bedzie najdłuzsza doba jaka przeżyje. Mam nadzieję, żę wyjdzie pozytywny:-)
 
Dzisiaj dzwonilam do laboratorium i pani kazała jutro o 7:30 przyjsc na test czeka się do 1,5 godziny. Niestety wynik odbiore dopiero na drugi dzien bo muse isć do pracy jejku to bedzie najdłuzsza doba jaka przeżyje. Mam nadzieję, żę wyjdzie pozytywny:-)
a u was do laboratorium nie można zadzwonić i dowiedzieć sie wynikow?? wtedy bys wiedziela szybciej
 
No to znowu ja...

Od wizyty u gina minął już tydzien, za tydzien mam sie pojawic na nastepnej wizycie.
Okresu Dalej nie ma (spoznia sie juz 7 dni). W tym tygodniu powtorzylismy jeszcze dwa razy test ciazowy, bo nie dawalo nam ta niepewnosc spokoju. jeden wyszedl pozytywny z delikatna kreska (prawie niewidoczna) a drugi wyszedl niegatyny (obydwa innej firmy).
Od paru dni zaczely sie u mnie dziwne uplawy, biale i duzo tego... nie sadze zeby to byl stan zapalny bo nic mnie nie piecze...

I teraz mam pytanie, czy mialyscie taka sytuacje zeby test okazal sie niewiarygony, ze oklamal was? ja czuje ze jestem w ciazy, ale z 6 testow jakie zrobilam to tylko dwa pozytywne wyszly i to z malucienka bladziusienka kreseczka.....

(lekarz nie skierowal mnie na bete Hcg... 8.10. - mam wizyte)
 
reklama
w sumie to dziwna sytuacja powinna pojsc na bete i wtedy mialabys wszystko jasne a tak w ogole to nie robilabym wiecej testow jesli jest nawet blada to ciaza powinna byc ja mialam bladziocha strasznego ale po 4 dniach wyszly juz 2 wyrazne idz na bete i nie bedziesz sie przynajmniej denerwowac
 
Do góry