reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam:)
Patrycja, skoro śluz rozciągliwy to znaczy płodny. Więc do dzieła:) Ja wyczekuje moich płodnych dni i tez będę działać:)
marc współczuję kaca. Ja ostatnio miałam takiego miesiąc temu i to tylko po 2 drinkach i wyczytałam, że pomaga przyjmowanie witaminy C. Więc zjadłam 2 tabletki multiwitaminy + vit.c zagryzłam to snickersem i poczułam się rzeczywiście o niebo lepiej.
Violett jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
Pozdrawiam:)
Chyba mi sie juz skonczyly :) Ale mialam okromne mdlosci, straszny bol piersi :) Zachcianeczki takze.
aaa zostal mi zmienny humor :( hormony wkoncu buzuja :)

Hej!
Jestem tu nowa ale mam nadzieję,że pozostanę bardzo długo. Z mężem jesteśmy ze sobą parę ładnych lat i do szczęścia brakuje nam jeszcze tylko maluszka. Staramy się długo, albo nam się wydaje, że to długo...no bo co znaczą 2 lata dla nas 25- latków, kiedy inne, starsze pary starają się długimi latami. Nie podejmowaliśmy żadnych kroków typu: jakieś leczenie bo stwierdziliśmy, że mamy czas. Ale chyba się udało.....bez farmakologii i pomocy lekarzy.
Ostatnią miesiączkę miałam 25.04...dziś mamy 3 a biorąc pod uwagę to, iż mój organizm działa jak zegarek i spóżnić się może najwyżej o minute to te powiedzmy 7 dni to dużo. Poza tym zawsze przed okresem bolały mnie piersi,teraz nic,kompletnie zero jakiegokolwiek bólu. Gdzieś wyczytałam,że można mieć podwyższoną temp. ciała... term wskazuje 37 st. No i jeszcze jedno....zupełnie nie mam ochoty na seks, co w moim przypadku dziwne. Czy to mogą być objawy ciąży?
Trzymam kciuki zeby byla dzidzia. I chyba sie pomylilas bo napisalam ze ostatnia miesiaczke mialam 25.04 a chyba mialo byc ze 25.03 wtedy by sie zgadzalo:)

Aa.. i piersi... ból niesamowity. Ja podejrzewam mniej więcej 3-4 tydz ciąży (do lekarza po weekendzie )
W sumie bolały jak na @, a powinnam go dostać 23 kwietnia jak nie było tak nie było a piersi bolały nadal.Teraz troszkę mniej. I siateczka żyłek też już jest widoczna, więc nie mam wątpliwości.

Do DziuraWskarpecie - ostatnią miesiączkę miałaś 25.04 ? Więc jak może się spóźniać tydz? Skoro była. Chyba, że ja się zakręciłam... heh :p
No to mam nadzieje ze jak pujdziesz do lekarza i wrocisz to bede miala czego gratulowac kochana:)

Parę dni temu obudziłam się dość wcześnie, bo o 4 nad ranem z okropna zgagą... Już wiedziałam, żeby zrobić test :) Poza tym bóle w podbrzuszu podobnie jak na @ tylko takie bardziej " ciągnięcie", senność.
To dopiero początek, nic więcej nie zauważyłam, ale z przyjemnością będę pisała o kolejnych objawach :)
Życzę jak najszybszego zafasolkowania :)
Pozdrawiam:-) :*
 
reklama
ech...dziewczyny no tak..pomyliłam się..miałam na myśli 25.03.
TakaJednaKobitka......no nawet jakby któraś z Was była w stanie stwierdziuc przez int. czy to ciąża czy nie to był bym baaardzo zdziwiona. Pytałam jedynie czy może któraś z dziewczyn miała takie objawy lub inne.

Jutro idę po test...co będzie to będzie
 
czesc dziewczynki,dopiero wróciłam z domku:)było baaaaaaaaaardzo fajnie, choc pogoda nie była najlepsza ;/ zapomnialam juz o tej becie ..
3majcie sie cieplutko i fasolkujcie ;)buzki;*
 
Przyszła_mama-GRATULUJE !!!:) dziuraWskarpecie-witam na forum :) powodzenia !! daj znać co i jak z testowaniem ;)
buziaki ;*
 
DziuraWskarpecie - nie napisałam tego złośliwie po prostu doszukiwanie się i porównywanie takich czy innych objawów u kogoś kto jest w ciąży nie jest najlepszym rozwiązaniem...Ja miałam w zeszłym cyklu bóle kręgosłupa i metaliczny smak, temp też była podwyższona , okres się spóźniał ...a po 4 dniach i tak zawitał i jakie było moje rozczarowanie...Szkoda nerwów lepiej pójśc na betę i wszystko będzie jasne :-) Trzymam kciuki :-)


A jeśli chodzi o mnie to w tym miesiącu powoli staram się zapoznać z nmpr ...zobaczymy czy "upoluję" owulację :)
 
Dziurawskarpecie lec po ten test i pisz nam czy dolaczysz do fasolkowych mam :)
A ja dzisiaj sie czuje tak somo. Boli mnie brzuch i mam wrazenie ze zaraz poplynie ze mnie cos :( A wizyty dopiero w piatek mam nadzieje ze przejdzie mi to :(
 
Dziurawskarpecie lec po ten test i pisz nam czy dolaczysz do fasolkowych mam :)
A ja dzisiaj sie czuje tak somo. Boli mnie brzuch i mam wrazenie ze zaraz poplynie ze mnie cos :( A wizyty dopiero w piatek mam nadzieje ze przejdzie mi to :(


Jedź na ostry dyżur!! Jeśli czujesz, że coś wypłynie to jedź. Każdy ból brzucha trzeba sprawdza, lepiej nie czekac. Mogę trochę przesadzac, ale przy pierwszej ciąży też miałam ból brzucha czułam jakby miało ze mnie coś wypłynąc i niestety następnego dnia rano wypłynęło, więc jedź na ostry dużyr i powiedz, że Cię okropnie boli brzuch, a wizytę masz dopiero w piątek!!!
 
Przyszłamama gratulacje:)
Dziurawskarpecie czekamy nna pozytywny teścik:)
Violett, rzeczywiście jak masz bóle, to lepiej sprawdź to u lekarza, niech ci przepisze coś może nospę, magnez?
TakaJednaKobietka czyli niewykluczone, że znów będziemy testować w podobnym czasie? Ja kiedyś stosowałam nmpr:) A teraz chcę się wyluzować i liczę że w końcu nam się uda:)
 
reklama
Juzmi bole przeszly same :) Uff.. Jak sie jutro pojawia to jade do szpitala.A jak nie to i tak porozmawiam z moja gin w piatek na ten temat :)
 
Do góry