reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Marchewusia dwa pozytywne testy raczej się nie pomyliły, jakie masz cykle i który to Twój dzień cyklu? Gratuluje Ci dzidzi:-) i na pewno teraz wszystko się ułoży bo dziecko to najwspanialszy dar:-) ciesz się:-)

A ja dziewczyny zupełnie z innej beczki pytanie bo już całkiem dzisiaj zgłupiałam...:/ otóż wczoraj skończyła mi się @ a dzisiaj od samego rana zalewa mnie śluz rozciągliwy!! nie wiem co jest grane, przecież płodne mają zacząć się dopiero gdzieś za tydzień! ja chyba oszaleje:-D przepraszam za dosłowność i może to nie temat na ten wątek ale na pewno coś poradzicie:-)

Z góry dziękuje:-)

Inez miłego weekendu:-) i przykro mi z powodu bety:-( może uda nam się w tym cyklu kto wie:-)
 
reklama
Tak tak Marcheweczko dwa testy sie napewno nie pomylily :) Idz do lekarza i pisz nam szybko bedziemy sie cieszyc razem z Toba, ja tez jestem bardzo mloda bo mam tylko 19 lat i mimo tego ciesze sie ogromnie. A co do chlopaka to jezeli mowisz ze on kocha no to mysle ze nie bedzie problemu z tym zebyscie byli ze soba i stworzyli dziecku wspanialy dom:) Zycze szczescia
A co do Twojego problemu no to nie wiem jak mam ci pomoc bo nigdy tak nie mialam :(
 
Cześć:)

wczoraj byłam normalnie na 18-stce i się tak opiłam,że wstyd;):):), a dlatego chyba tak na mnie podziałało bo ja wogóle nie pijam alkoholu ;)fujjjjjjjjj
Izez co u Ciebie?Jak na domku było?;)
 
Witam:)
Patrycja, skoro śluz rozciągliwy to znaczy płodny. Więc do dzieła:) Ja wyczekuje moich płodnych dni i tez będę działać:)
marc współczuję kaca. Ja ostatnio miałam takiego miesiąc temu i to tylko po 2 drinkach i wyczytałam, że pomaga przyjmowanie witaminy C. Więc zjadłam 2 tabletki multiwitaminy + vit.c zagryzłam to snickersem i poczułam się rzeczywiście o niebo lepiej.
Violett jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości ciążowe?
Pozdrawiam:)
 
Hej!
Jestem tu nowa ale mam nadzieję,że pozostanę bardzo długo. Z mężem jesteśmy ze sobą parę ładnych lat i do szczęścia brakuje nam jeszcze tylko maluszka. Staramy się długo, albo nam się wydaje, że to długo...no bo co znaczą 2 lata dla nas 25- latków, kiedy inne, starsze pary starają się długimi latami. Nie podejmowaliśmy żadnych kroków typu: jakieś leczenie bo stwierdziliśmy, że mamy czas. Ale chyba się udało.....bez farmakologii i pomocy lekarzy.
Ostatnią miesiączkę miałam 25.04...dziś mamy 3 a biorąc pod uwagę to, iż mój organizm działa jak zegarek i spóżnić się może najwyżej o minute to te powiedzmy 7 dni to dużo. Poza tym zawsze przed okresem bolały mnie piersi,teraz nic,kompletnie zero jakiegokolwiek bólu. Gdzieś wyczytałam,że można mieć podwyższoną temp. ciała... term wskazuje 37 st. No i jeszcze jedno....zupełnie nie mam ochoty na seks, co w moim przypadku dziwne. Czy to mogą być objawy ciąży?
 
DziuraWskarpecie- niestety ale żadna z nas nie jest w stanie stwierdzić czy to ciąża. Ja jednak uważam, że skoro okres spóźnia się już 7 dni to szanse są b.duże warto wykonać test ten z apteki bądź też wybrać się na betę :) Co do temperatury..Należy mierzyć przez cały cykl aby móc stwierdzić, że jest podwyższona jednorazowy pomiar niczego nie wyjaśnia...
Trzymam kciuki i czekam na szczęśliwe wieści ! :)
 
Parę dni temu obudziłam się dość wcześnie, bo o 4 nad ranem z okropna zgagą... Już wiedziałam, żeby zrobić test :) Poza tym bóle w podbrzuszu podobnie jak na @ tylko takie bardziej " ciągnięcie", senność.
To dopiero początek, nic więcej nie zauważyłam, ale z przyjemnością będę pisała o kolejnych objawach :)
Życzę jak najszybszego zafasolkowania :)
Pozdrawiam:-) :*
 
reklama
Aa.. i piersi... ból niesamowity. Ja podejrzewam mniej więcej 3-4 tydz ciąży (do lekarza po weekendzie )
W sumie bolały jak na @, a powinnam go dostać 23 kwietnia jak nie było tak nie było a piersi bolały nadal.Teraz troszkę mniej. I siateczka żyłek też już jest widoczna, więc nie mam wątpliwości.

Do DziuraWskarpecie - ostatnią miesiączkę miałaś 25.04 ? Więc jak może się spóźniać tydz? Skoro była. Chyba, że ja się zakręciłam... heh :p
 
Do góry