reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dobrze, że już się czujesz lepiej:) Nawet jak to nic poważnego to i tak warto porozmawiać o tym z lekarzem.
 
reklama
Witam,ja jestem w 7 tygodniu ciazy i czuje sie fatalnie,ciagle mi sie odbija,jest mi nie dobrze mam zgage..to moja druga ciaza,przy pierwszej czulam sie super a teraz nie ciekawie,ale polozna mnie pocieszyla ze to minie..oby;)
 
A ja już po testowaniu......wynik negatywny :(( Ech....chyba jednak nie obędzie się bez pomocy farmakologii. Idę do gin. niech coś poradzi.
 
A ja już po testowaniu......wynik negatywny :(( Ech....chyba jednak nie obędzie się bez pomocy farmakologii. Idę do gin. niech coś poradzi.

Kurczę może jednak powtórz test jutro rano. Ja robiłam 3 testy.

Jeśli rzeczywiście będzie negatywny po powtórce to poproś o pomoc gin. Mam nadzieję, że będzie dobrze i dzidzi w końcu pod Twoim serduszkiem się znajdzie.
 
czesc dziewczynki;* dziuraWskarpecie-przykro mi ;/ ale może jeszcze raz zatestuj albo idz na betke tak jak jak byłam ostatnio.bedziesz pewna w 100 % ;)

a moja przyjacółka jest w ciąży i chce usunąc ,ma już 2 dzieci-BRAK SŁÓW..
 
Ostatnia edycja:
aniafull- gratuluję fasolki i życze aby dolegliwości ciążowe szybko przeszły :)


DziuraWskarpecie- może zanim przejdziesz się do gina zrób jeszcze bęte ? Mojej znajomej test wyszedł dopiero w 3 tyg


Inez- nie rozumiem takich osób jak Twoja przyjaciółka...Skoro ma już dwoje dzieci i wie , że na więcej ją nie stać to dlaczego się nie zabezpiecza ? Ja nie mogę czytać o usunięciu ciąży bo od razu się we mnie gotuje...


A u mnie na razie bez szału. Wkroczyłam w dni płodne i czekam na owu ... Pogoda za oknem okropna ciągle pada tak więc i nastrój nie za bardzo...
 
Ja jestem w 6tyg.i sama się dziwię ,ze nie mam żadnych kompletnie dolegliwości ,gdzie przy pierwszej ciąży do 6msc wymiotowałam okropnie. Sama się zastanawiam czy to normalne ...hehe
 
Wiele z Nas się męczy z tymi objawami, więc podam kilka sposobów na ułatwienie sobie życia wg. książeczki od lekarza, którą dostałam. Może pomoże.

NUDNOŚCI I WYMIOTY

Spożywaj posiłki często i w małych porcjach.
Pij płyny między posiłkami. Niegazowane!
Jedz skórkę od chleba, sucharek lub suche płatki zbożowe przed wstaniem z łózka.
Uwzględnij w diecie orzechy - głównie włoskie.
Unikaj przykrych zapachów w domu.
Jeżeli masz wymioty całą dobę, jesteś po nich osłabiona, masz dreszcze lub drżenia mięśniowe, ograniczoną zdolnośc spostrzegania, zgłoś się do szpitala położniczego.

ZAPARCIA - WZDĘCIA

Spożywaj duże ilości wody.
Spożywaj dietę bogatą w błonnik.
Jedz miód i suszone śliwki.

ZGAGA

Często spożywaj małe posiłki.
Zrezygnuj z potraw ciężkostrawnych, pikantnych i tłustych.
Zastosuj dietę jarską.
Wysoko układaj głowę w trakcie spoczynku i snu.
Leki zobojętniające treśc żołądkową nie mogą zawiera glinu - aluminium.
Macerat z siemienia lnianego. 2 łyżki stołowe siemienia lnianego zalej wrzącą wodą i pozostaw pod przykryciem przez 8h. Uzyskany mętny płyn możesz pi bez ograniczeń w celu zobojętnienia treści żołądkowej.
 
Hej dziewczyny :) Ja dziś czuje się fatalnie :( Już nie wiem co ze sobą zrobić. Mdłości, brak apetytu i pomyśleć, że wczoraj tryskałam cały dzień radością a o jedzeniu nie wspomnę :D
Co u Was?
 
reklama
TakaJednaKobitka-aa szkoda gadać , mi jest tak cholernie przykro..
 
Ostatnia edycja:
Do góry