reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

nie zrobilam betki bo z rana trzeba było i jak pojechalam bylo juz za pozno;/ moze jutro pojade.,,do lekarza ciezko jest sie dostac;/ trzeba dlugo czekac.. cos wymysle .. dzieki dziewczynki ;*:)
 
reklama
Wiecie co ? Mi to juz naprawdę wszystko obojętne...Będzie co ma być i tyle. Moja przyjaciółka odpuściła totalnie i co ? i zaszła... Ciesze się przeogromnie ale z drugiej strony czuję pustkę:-(

Inez zrób jak najszybciej tą betę bo dziewczyno z tej niepewności oszalejesz (ja przynajmniej bym oszalała po takim czasie) TRZYMAM KCIUKI :)
 
TakaJednaKobitka-ajj....przykro mi :-(no ale nie ma co sie zalamywac:) pomecz troche męża:p i poczekamy na rezultaty :p:p:tak::*:*:*

Violett
-młody tatuś,ale na szczęście ma zdrowe podejscie do wszystkiego,dobrze ze nie uciekł i nie zostawil cie z tym sama.. najwidoczniej jest juz na tyle dojrzały zeby miec dzidziusia !! :) gratuluje faceta :)

jeżynka -ja nadal trzymam kciuki :tak::-);*
Tak młody tatuś ale w pełni daje rade :)

ajjj.... ;/ moze jednak nie poleci ??:tak:trzymam kciuki...


wlasnie o to wlasciwie mi chodzilo , chodzi o to zeby facet byl dojrzaly emcojonalnie i nie zaprzeczam ze mlodzi tacy nie sa.. tak jak i Violett facet tak i moj wzial by odpowiedzialnosc na siebie i by mi pomagal gdyby kiedys cos takiego sie zdarzylo:)ale znam bardzo duzo przypadkow gdzie mlodzi faceci wlasnie w takich sytuacjach uciekali od odpowiedzialnosci ;/ ,ale jest tez i druga strona, starsi tez czesto zostawiaja swoje partnerki same w ciazy i nie sa jeszcze gotowi by zostac ojcami,;/ masakra ;/

pozdrawiam:tak::*
No niestety tak jest. Ja mam znajoma ktora chlopak zostawil jak tylko dowiedzial sie o ciazy ;( Smutne to bardzo, ja sie ciesze ze moj P pomimo mlodego wieku jest taki dojzaly i w pelni gotowy :) Gdyby nie byl to napewno bardziej bysmy sie zabezpieczali :)

Witam

Dzisiaj zrobiłam test i niestety widoczna bardzo wyraźnie jedna kreska... :-:)-( a ja myślałam, że się udało... :-(


Iwka_marchewka moje serdeczne gratulacje :-* daj znać co u gina:-)
Szkoda :( Ale uda sie nastepnym rrazem napewno :)

Witam, ja nie wytrzymałam i ponieważ dziś jest 28 dc zrobiłam niedawno test ciążowy i nieststy 1 kreska:-( Skusiłąm się na test bo mimo braku bólu, zauważyłam, że moje piersi się powiększyły wyraźnie. No ale teraz mi smutno. Czekam więc na @.
Ehh, szkoda.Głowa do góry kochana

hey:)
no więc od początku...
okresu nie dostawałam od lutego i w kwietniu byłam u ginek. i przepisałam mi tabletki (luteinę) na wywołanie @. po tabletkach nic się nie działo i @ też nie byłesu nie dostawałam od lutego i w kwietniu byłam u ginek. i przepisałam mi tabletki (luteinę) na wywołanie @. po tabletkach nic się nie działolo. więc zrobiłam test z dwiema krechami:) zrobiłam się senna i straciłam apetyt. boli mnie też brzusio i mam jak by skurcze ale sama nie wiem jak to opisać. rano mnie mdli!!!!!!!!!!!!!!! a wieczorem jest mi zimno-cholernie:) piję też litr mleka na dzień. nie mogę też za bardzo patrzeć na mięsa i kiełbasy. jem tylko sery i pomidory
ale i to pomału brzydnie.



tak więc dziewczynki jak tylko będę miała okazję to znowu się odezwę a jutro czeka mnie wizyta i kolejne usg.
Grauluje fasolki :) Masz termin na listopad??

mam nadzieję że te które się starają to w koncu zajdą a którym się udało życzę zdrowia i to podwójnego!!!!!!!!:):):)
\Tak tak popieram:) Tym ktorym sie nie udalo to prosze nie zalamujcie sie dziewczynki, zazwyczaj jest tak ze jak sie chce to niestety sie nie udaje a jak potem sie podchodzi na luzie do tego to sie jest. Mam nadzieje ze u was to sie sprawdzi. A te ktore sa no to oczywiscie spokojnej, ksiazkowej ciazy:)

Hej kochane:*
ehh;/ ja mieszkam 30km od niego...
Wiecie co moja koleżanka zrobiła test była u lekarza powiedział,że nic nie widzi i dziś miała iśc na USG i była i co się okazało przyjechałam po nią i widzę jak stoi biedna i płacze okazało się, że ciąża pozamaciczna no i spowodowane to, że miała torbiela który pękł i wypchał ten pęcherzyk gdzieś tam poza macicę;/ jakaś masakra cały dzień byłam z Nią w szpitalu mają zdecydować jutro rano czy otwierać ją czy łyżeczkowanie bo Ona na nogę ma jeszcze mieć operację szkoda mi jej bidulka tak się dziś wypłakała:(
Biedna :( Ja w takiem sytuacji to nie wiem co bym zrobila :( Tak mi szkoda takich ludzi. Niektorzy zachodza w ciazy i je usuwaja albo oddaja albo nie wiadomo co a Ci ktorzy tak bardzo chca tonie moga zajsc a jak zajda to sie dzieje przerozne smutne rzeczy :(

korcilo mnie korcilo ,ale zrobilam test , i tak jak mowilam,negatywny.....
Ehh szkoda :(

Ja jak robilam swoj test to pierw wyszedl negatywny ale za tydzien zrobilam kolejny i wyszedl pozytywny. Tzn wyszla jedna bardzo widoczna kreska a druga taka leciutka rozowa, i poszlam do lekarza i okazalao sie ze to 5 tydzien :) Bylam wniebowzieta nie mowiac juz o moim P :)
 
marc-pisz mi tu szybko co tam u Ciebie ;>:**

TakaJednaKobitka-masz rację, nie ma co myslec o tym i starac sie !! trzeba sie zrelaksowac i odpuscic choc na chwile, bo wlasnie wtedy wszystko przychodzi łatwiej :) buziaki;*
 
Ostatnia edycja:
:)Cześć dziubeczki :)
A Inez:)kochana u mnie stara bida:) wyjeżdżam w Niedzielę do Warszawy i tak idę na rozmowę już w środe:) i się cieszę:)
Nikt oprócz rodziców nie chce jechać ze mną bo chcę wziąść swoje auto tam a pierwszy raz w tamtą strone się boję jechać tak długo, ale też prosiłam Marcina o pomoc i dupa nic powiedział, że on pociągiem wracać nie będzie:/
A tak piękna pogoda i się spaliłam;p a na słońcu leżeć nie lubię wolę już coś robić w taką pogodę a nie myślec i lezec jak placuszek;p
Inez jak wrocisz pisz:):):):)
 
nie mam zadnych rewelacji beta 0,1 . ciazy nie ma..;) jade na domek :) milego weekendu :)ajajaj marc fajnie masz ::) u mnie az tak bardzo nie swiecilo slonko zeby mozna bylo sie opalac ale za to duszno bylo strasznie ..:)
3majcie sie dziewczyny !! buzka;*
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, jestem tu nowa.

na razie jestem po dwoch testach ciazowych - wynik pozytywny, do lekarza wybieram sie w przyszlym tygodniu.
jest to troche niespodzianka dla mnie, nawet ze tak powiem malym problemem:( rzecz w tym ze bylam zabezpieczona, ale pomylilam sie o jeden dzien i wsadzilam krazek za pozno, a potem o tym zupelnie zapomnialam... tatusiem jest moj byly chlopak, z ktorym sie rozstalismy na poczatku marca i teraz sytuacja jest troche skomplikowana.

wizyte mam w przyszlym tygodniu, ale nie wiem czy nie jest za wczesnie na wykrycie ciazy przez lekarza (wedlug moich obliczen to dopiero 3tyg), ale czy dwa pozytywne testy moga sie jednak mylic?

pozdrawiam!
 
Hej marchewusia no wiec tak ja mysle ze jednak dolaczysz do zafasolkowanych mamus :) Ciaze mozna wykryc od 4 tyg wiec jak za tydziej no to powinno juz bylo widac :)
A chłopak to jest taki ze jak sie dowie to wroci do Ciebie?? czy oleje totalnie??
Buzka :*
 
reklama
dzisiaj wlasnie sie widzielismy bo jestem troche zmartwiona i po jego reakcji wiem ze jesli bedzie to pewne to raczej nie odwroci sie. tak czy siak kocha, ostatnio sie troche klocilismy i podjal decyzje o rozstaniu, ale boje sie troche ze jakby wrocil to tylko dlatego ze jest dzidzia.

troszke za wczesnie dla mnie na tego dzidziusia, no ale - co ma byc to bedzie. nie chce sie na razie ani cieszyc, ani martwic na zapas - najpierw wizyta u lekarza i wszystko bedzie jasne.

edycja: jak myslicie, czy testy moga sie jednak mylic?
 
Ostatnia edycja:
Do góry