reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Szansa jest zawsze, ale może poprostu cykl się nieco rozregulował? a jeśli chcesz byc pewna, to hCG z krwi juz napewno rozwieje twoje wątpliwosci ;)
 
reklama
sergeevna ja w czasie staranek co miesiąc miałam objawy jakbym była w ciąży nakręcałam się i dlatego tak:p a jak już w końcu zaszłam to nic kompletnie nie zauważyłam czułam się tak jak na @ ale nie ma przecież reguły życzę żeby jednak było tak jak chcesz:tak: a co do testów to czasem się mylą możesz zrobić kolejny test teraz bo poziom HCG podnosi się co dwa dni czy jakoś tak powodzenia:)
 
Wiecie co dziewczynki tak myślę, że z tymi moimi bólami brzucha to jednak się przejdę do lekarza bynajmniej jutro mam zamiar do niego zadzwonić... Dziś zaczęłam 8 tydzień a brzuch właściwie ciągle boli mnie jak na @ i te kłucia jajników i ból kręgosłupa:-( może przesadzam ale to moja pierwsza ciążą i tak jakoś się boję:(
 
sergeevna ja w czasie staranek co miesiąc miałam objawy jakbym była w ciąży nakręcałam się i dlatego tak:p a jak już w końcu zaszłam to nic kompletnie nie zauważyłam czułam się tak jak na @ ale nie ma przecież reguły życzę żeby jednak było tak jak chcesz:tak: a co do testów to czasem się mylą możesz zrobić kolejny test teraz bo poziom HCG podnosi się co dwa dni czy jakoś tak powodzenia:)

Sęk właśnie w tym, że oboje z G. się nie staramy ;-) Alewiadomo, że kobieta odbiera takie rzeczy troche inaczej i właściwie oboje jesteśmy przygotowani na ewentualnego Dzidziusia, gdyby się przytrafił z zaskoczenia... :tak:

Do gina nie mam szans się dostać w najbliższym czasie, bo obecnie jestem za granicą a tutaj najpierw trzeba odwiedzić rodzinnego, a później czekać jeszcze bóg wie ile na wizytę u "docelowego" lekarza :confused: Pozostaje czekać i/albo znowu zrobić test. ;-) Mam tylko mentlik w głowie, bo np. moja przyjaciółka - podwójna mamuśka - przy każdej ciąży na początku robiła testy.Za każdym razem dwa w dwutygodniowym odstępie czasu, i ŻADEN nie wyszedł jej pozytywny...:szok: :tak:

Kilka razy w ciągu ostatnich 2 lat miałam już "fałszywe alarmy", dlatego wiem już, że nie ma co się nakręcać i rozczarować chwilę później. Taki stan może tylko np. opóźnić @... Ale sęk w tym, że obecnie NAPRAWDĘ czuję się inaczej, niż przy poprzednich przypadkach. Czas pokaże :-) Żałuję tylko, że nie jestem w Polsce inie mogę kupić sobie Polskiego testu, bo jakoś kurcze zagranicznym mniej ufam... :dry::wściekła/y:

Myślicie, żeby zrobić test jutro rano, czy poczekać jeszcze kilka dni?... Teoretycznie, powinna mi się właśnie kończyć @ której nie mam (teraz powinien być 6 dzień nowego cyklu).
 
Witajcie:)
Jestem w 6 tygodniu ciazy. Nigdy nikt z moich bliskich znajomych nie byl w ciazy, dla mnie jest to tez pierwszy raz. Chcialam jedynie zapytac o kilka objawow. Otoz pojawilo sie u mnie przezroczyste plamienie, wlasciwie mozna to nazwac sluzem. Czytalam w kilku poradnikach iz jest to objaw ciazowy. Czy to prawda? Nie chce sie niepotrzebnie niepokoic, a wizyte u lekarza mam zaplanowana na za tydzien.
Z gory dziekuje za pomoc! :happy2:;-)
 
Dziś odebrałam wyniki moczu i wyszło że mam liczne bakterie:( jutro lecę do gin ale chyba zwariuję do tego czasu martwię się o dzidzi

Musisz byc dobrej mysli zobaczysz wszystko bedzie ok:-) lekarz napewno bedzie wiedzial co poradzic dobrze ze wykonalas te badanka zycze tobie lepszego samopoczucia i trzymam kciuki za twoja dzidzie:-):-):-)
 
Witajcie:)
Jestem w 6 tygodniu ciazy. Nigdy nikt z moich bliskich znajomych nie byl w ciazy, dla mnie jest to tez pierwszy raz. Chcialam jedynie zapytac o kilka objawow. Otoz pojawilo sie u mnie przezroczyste plamienie, wlasciwie mozna to nazwac sluzem. Czytalam w kilku poradnikach iz jest to objaw ciazowy. Czy to prawda? Nie chce sie niepotrzebnie niepokoic, a wizyte u lekarza mam zaplanowana na za tydzien.
Z gory dziekuje za pomoc! :happy2:;-)

Mysle ze jezeli wygloda to tylko jak sluz to nie ma sie czym martwic:-)pozdrawiam
 
Nastka:) Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź:):):)
Czy Wam też zdarza się tak panikować jak mi? :-p
Moja ciąża to nie efekt planów, niespodzianka, ale za to bardzo kochana :-D
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś przetrwam te 7 miesięcy z hakiem :blink: Już chcialabym mojego dzidziusia :-D:-D:-D
 
reklama
Witam serdecznie

Ja właśnie nie wiem do końca czy jestem w ciązy czy nie,ale w sumie troszke dziwne rzeczy sie ze mną dzeia ostatnio.
Od okolo tygodnia jem strasznie duzo slodyczy po czym umie zjesc cos kwasnego od razu czyli starsznie duzo jem i mmieszam smaki
drua objawa jaka mam to sutki strasznie mnie od paru dni swezdza caly czas po calym dniu mam slady z stanika- i zdaje mi sie ze piersi mi urosły, po czy m maz mowi ze sutki mam wieksze niz milam
obojetnie co zjem czy wypije odbija mi sie caly czas po kazdym posilku
nio i okres sie spoznia - ale mam nieregularny
Dziewczyny czy jest szansa abym w ciazy byla
:-)
 
Do góry