reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Niestety ale to nie ciąża:-( tylko zespół policystycznych jajników:-( bez leczenia nie zjde sama w ciąże:( dlatego dziewczyny jeśli spóźnia wam się okres w momęcie starania o dziecko a test wychodzi negatywnie idzcie do lekarza i niech zrobi wam dopochwowe usg we wczesnym stadium można zajśc w ciąże ale lepiej się przebadac:) Powodzenia wszystkim starającym się:) mnie to narazie nie dotyczy bo sama w ciąże nie zajde:(:(:(:(:(:(:-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Hej.

Opisywałam już swoją historię na tym forum tylko na innym wątku:
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/czy-jestem-w-ciazy-35195/index7.html

W czwartek byłam na usg i pokazało pęcherzyk o średnicy 3mm.
Gdyby nie fakt, że byłam na tabletkach anty, to - licząc od ostatniego krwawienia - byłby to 4t4d ciąży. Jakiej wielkości powinien być wtedy pęcherzyk?

Gin chciał żebym zgłosiła się do niego za tydzień, żeby zobaczyć czy pęcherzyk rośnie, więc już za 4 dni czeka mnie kolejne usg.
Poza tym polecił mi witaminy feminatal800.

W poniedziałek, 18.01, zrobiłam badanie z krwi - beta wyszła 350. Może powtórzyć to badanie jutro? :) Bo nie wytrzymam chyba z tym wszystkim do czwartku. :)

Poza tym dziwnie się czuję, zrobiłam się strasznie ospała, raz jestem głodna, a innym razem nie mogę patrzeć na jedzenie... :(
 
Witam dziewczyny mam takie pytanko czy 7 dni po owulacji moga pojawić się pierwsze objawy ciązy bo przytulalismy się ładniej mówiąc w dwa dni przed owulacją i w dzień ten jako tak niemam żadnych objawów tylko drugi dzień utrzymuje mi sie temperatura 37,3 i 37,7 a także jestem dziwnie słaba wiecznie mi duszno i śluz od 17 czyli od dnia owulacji jeszcze utrzymuje się jest taki białawy bardzo prosze o wszelkie sugestie i odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam was dziewczyny
 
Witam dziewczyny mam takie pytanko czy 7 dni po owulacji moga pojawić się pierwsze objawy ciązy bo przytulalismy się ładniej mówiąc w dwa dni przed owulacją i w dzień ten jako tak niemam żadnych objawów tylko drugi dzień utrzymuje mi sie temperatura 37,3 i 37,7 a także jestem dziwnie słaba wiecznie mi duszno i śluz od 17 czyli od dnia owulacji jeszcze utrzymuje się jest taki białawy bardzo prosze o wszelkie sugestie i odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam was dziewczyny
Próbując odpowiedziec na Twoje pytanko,to fakty są takie,ze zapłodnione jajeczko zagniezdża się w śluzowce maciy ok.6go dnia po zapłodnieniu i czuły test ciążowy może już na tym etapie wykryć ciązę,ponieważ poziom hormonu HCG gwałtownie rośnie-więc można miec objawy ciążowe takie jak choćby ból w dole brzucha lub/i krzyżow,często w momencie zagnieźdżania się jajeczka kobiety odczuwają ten ból,ale niekoniecznie-to sprawa indywidualna,temperatura te z jest jednym z objawow wczesnej ciąży(ta mierzona w pochwie).Najlepiej zrobić test ciążowy z pierwszego porannego moczu,moze już coś pokaże:tak:
 
Mnie osobiście to pierwsze oznaki dał kręgoslup , pojawil sie ból , no i piersi zrobily sie wrazliwe na dotyk:-D ,a w pierwszy dzień planowej@ kiedy nie dostałam to piersi odrazu wypelniły sie ,tak jakby odrazu napuchły, a to poprostu woda zaczęła sie juz w nich zbierać , bardzo czesto to sie zdarza:-)
 
Ja miałam na początku drażliwość, huśtawka emocjonalna, temp. jeszcze mi skakała jak szalona, potem zaczęły mnie piersi masakrycznie boleć, i podobno już mi się sylwetka zmieniła także, potem zaczęło mnie odpychać na niektóre zapachy, sennosć, płaczliwość, nudności i teścik 25 listopada wyszły dwie kreseczki :)
 
U mnie było tak że przed @ pobolewało [zawsze bolało gdy pojawiało się krwawienie @] i kuło mnie podbrzusze potem ściemniały mi sutki i powiększyły się gruczoły ,do okropny ból brodawek.
ze 3 dni przed przestało pobolewać podbrzusze.I do chcili obecnej nie boli tylko sutki strasznie bolą.Teraz umawiam się do lekarza bo teściki pozytywne .
 
reklama
U mnie było tak że przed @ pobolewało [zawsze bolało gdy pojawiało się krwawienie @] i kuło mnie podbrzusze potem ściemniały mi sutki i powiększyły się gruczoły ,do okropny ból brodawek.
ze 3 dni przed przestało pobolewać podbrzusze.I do chcili obecnej nie boli tylko sutki strasznie bolą.Teraz umawiam się do lekarza bo teściki pozytywne .

noto gratuluje :) :-D
 
Do góry