reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam :).
Ja u siebie zauważyłam ogólne osłabienie i senność (spałam więcej niż normalnie i tak mi było za mało =D). W dniu miesiączki która się nie pojawiła zrobiłam test i teraz czekam na przyjście Majeczki na świat. Również trzymam kciuki :)
 
Vikotka gratuluje! Ja wlasnie spedzilam wieczor z przyjaciolmi, nie mialam ochoty na nic, i chce mi sie spac mimo ze spalam 3 godziny po poludniu.. kupilam test i sprawdze jutro rano i dam znac :)
 
a jak to wyglada z ta temp pochwy w ciazy? czy to rzeczywiscie jest jakihs wyznacznik? nic nie znalalazlam o tym, wiec moze tutaj cos sie dowiem
 
Hej powiedzcie mi czy to normalne że w 7 tygodniu bardzo bolą plecy a dół brzucha tak kuje i boli czasem nawet mocno??? denerwuję się trochę to mnie dopada zwłaszcza jak biegam po mieście i coś załatwiam jak cały dzień w domu siedzę to ok już sama nie wiem czy powinnam do gina znów iść ostatnio byłam w środę i niby ok...
 
hej hej w środę byłam u gina i potwierdził siódmy tydzień:) zaraz lece na badania krwi pozdrawiam:)
Gratulacje!:-)Witaj wśród ciężarówek:-DDbaj o siebie:tak:
Witam dziewczynki!!!
Zrobilam test dzis rano mam dwie krechy, ta druga troszke jasniejsza Boze nie moge w to uwierzyc..
ja też miałam na obu testach,ktore robiłam dwie,a ta druga była dużo,dużo jasniejsza,a nawet taka blada ledwo,a jak widać wkrótce będę rodziła:-D,więc gratuluję Tobie :tak:
a jak to wyglada z ta temp pochwy w ciazy? czy to rzeczywiscie jest jakihs wyznacznik? nic nie znalalazlam o tym, wiec moze tutaj cos sie dowiem
Temperatura jest podwyższona w ciąży,tzn.nie spada jak normalnie,gdy nie dochodzi do ciąży,ale utrzymuje się na podwyższonym poziomie:tak:
Hej powiedzcie mi czy to normalne że w 7 tygodniu bardzo bolą plecy a dół brzucha tak kuje i boli czasem nawet mocno??? denerwuję się trochę to mnie dopada zwłaszcza jak biegam po mieście i coś załatwiam jak cały dzień w domu siedzę to ok już sama nie wiem czy powinnam do gina znów iść ostatnio byłam w środę i niby ok...
To zupelnie normalne na początku ciąży,jesli nie ma przy tym plamień,ani krawawień,brzuszek może boleć i plecki-krzyże,jajeczko się zagnieżdża w śluzówce macicy,pozatym macica się rozciąga i wogóle zachodzi szereg hormonalnych zmian w Tobie:tak:Ale gdyby naprawdę bardzo mocno bolało to lepiej się skonsult.z lek.a szczególnie gdybyś miała jakies plamienia-nie zawsze oznaczają najgorsze,ale trzeba je wyjasnić.
 
reklama
Do góry