reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Czesc dziewczyny:) bylam dzisiaj w koncu u gina :) powiedzial mi dosłownie tak " no to mamy dziecko" i za 2 tyg mam przyjsc na USG :)
 
reklama
Hej dziewczynki jestem tu nowa:) parę dni temu zrobiłam teścik i wyszły dwie kreseczki:) oczekiwane z resztą:) zwlekałam dość długo z testem bo ostatnio rozregulowały mi się miesiączki i jakoś tak a tu proszę wielka niespodzianka teraz w środę jestem umówiona na wizytę minęło już 46dni od ostatniej @ więc mam nadzieję, że lekarz wszystko ładnie potwierdzi ale dopada mnie jakaś dziwna niepewność i strach czy to normalne?? jej ale się rozpisałam :szok: ale to dlatego, że nie mam się komu wygadać:p
 
Witam :-) Łażę po wątkach ociąży, bo jutro czeka mnie cięzki poranek.....robię testa i stracha mam. dopiero 2gi cykl staranek, ale mam cichą nadzieję, że udało się;-). Gratuluję szczęściarom noworocznym:tak::tak::tak::tak: . Trzymajcie kciuki :hmm::hmm::hmm::hmm::wink:
basiahappy ja nie wieżyłam w ciążę przez 3 m-ce!!! Cały czas myslałam, żę wszsycy mnie oszukali a G puściła podczas usg kasete i to nie moje dziecko oglądaliśmy.....także głowa do góry!!!
 
Ostatnia edycja:
basiahappy ja nie wieżyłam w ciążę przez 3 m-ce!!! Cały czas myslałam, żę wszsycy mnie oszukali a G puściła podczas usg kasete i to nie moje dziecko oglądaliśmy.....także głowa do góry!!!
No właśnie ja też się tak czuję :zawstydzona/y: ale fajnie że nie tylko ja tak mam już nie mogę się doczekać środy może jak gin powie, że to ciąża to coś do mnie dotrze;-)
 
NO no gartulacje!!!! ja na tescie zobaczylam 1 kreseke a byl to juz 6 cykl starania i co? okazalao sie ze w ciazy jestem!!!!! ale bylo moje zdziwienie Jako pierwsze mialam zgage taka ogromna i zapachy to bylo strasze... ale dalo mi do myslenia i cale szczescie bo bym nie poszla do gina chyba jeszcze dlugo a tak to polecialam i zaczelam jesc witaminy...az sie boje co by bylo jakbym tych pierwszych objawow nie miala...chyab bym sie zorientowala"ze cos nie tak" jakby brzuch mi urosl.... a tak to mam corcie:D
 
A co do objawów:
już po 4 dniach po serduchach miałam wrażenie, że to to. Kłucia jajników czy czegoś tam na dole. Od owulki aż do teraz. Uczucie rozepchania i kilku tamponów w środku. Przy szybkim siadaniu czy wstawaniu, czułam ból. to w sumie tyle! A i jeszcze całkowity brak śluzu...dopiero od kilku dni mam coś tam białego..ale mało;-):tak:
 
reklama
Witajcie!
Mam pytanie co o tym sądzicie. powinnam mieć @ 7 stycznia, do dziś nie mam, bolą mnie piersi ale nie za bardzo, w zasadzie tylko przy dotyku, są jednak pełne i ciężkie:) Od dobrego tygodnia pobolewa mnie brzuch ale inaczej niż na @ tak bardziej ciągnie i boli zawsze rano, a potem już jest ok. Kilka dni po "przytulaniu" czułam kłucie w jajniku. Aha i zapomniałabym mam taki mlecznobiały śluz i sporo dziwnych malutkich żyłek na piersiach. Dziś robiłam test wyszedł negatywnie, ale dodam, że robiłam o 9 rano a w nocy byłam chyba ze 4 razy w łazience, wiec mocz był już nieźle rozcieńczony. Jak sądzicie czy mimo to mogę być w ciąży? Dodam, że do "przytulania" doszło 28 grudnia. A cykle mam niezwykle regularne i zawsze są co 26 dni.
 
Do góry