reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czesc. Mam do Was pytanie , jestem 4 dni przed okresem a 11 dni po zaplodnieniu. Dzisiaj rano bobilam test ciazowy, nasikalam na niego pojawila sie jedna kreska nie czkalam 5 minut jak to kaza przy testach tylko wywalilam go do smiec. Zjadlam sniadnie, wypilam cherbqte, to wszystko zajelo mi do 30 minut, siegnelam po niego spowrotem i jest druga balad kresk,a co o tym adzicie? Mozna sie juz cieszyc czy po prostu po tych 30 minutach wynik sie juz zmienila? Dodam, ze jak wczesniej robilam testy to po dluzo duzszym czasie jak rteraz siegalam po niego spowrotem ale byla tylko jedna, a teraz ta druga tylko ze blada....
 
reklama
czesc. Mam do Was pytanie , jestem 4 dni przed okresem a 11 dni po zaplodnieniu. Dzisiaj rano bobilam test ciazowy, nasikalam na niego pojawila sie jedna kreska nie czkalam 5 minut jak to kaza przy testach tylko wywalilam go do smiec. Zjadlam sniadnie, wypilam cherbqte, to wszystko zajelo mi do 30 minut, siegnelam po niego spowrotem i jest druga balad kresk,a co o tym adzicie? Mozna sie juz cieszyc czy po prostu po tych 30 minutach wynik sie juz zmienila? Dodam, ze jak wczesniej robilam testy to po dluzo duzszym czasie jak rteraz siegalam po niego spowrotem ale byla tylko jedna, a teraz ta druga tylko ze blada....

Zrób drugi test i tym razem zaczekaj te przepisowe 5 min :sorry2: Ja jak nie byłam w ciąży i robiłam testy to jak nawet po godzinie na wszelki wypadek jeszcze sprawdzałam :zawstydzona/y: to tylko jedna krecha była. A jak robiłam prawie miesiąc temu to najpierw pojawiła się 1 kreska i jak już chciałam iść wyrzucić go to zaczęła się pojawiać druga, blada. A jak następnego dnia zrobiłam drugi, czulszy test to od razu dwie kreski były widoczne :tak: No i teraz jestem w 6 tc :-D
 
Zrób jeszcze jeden po prostu, bo chyba nawet pisze, że po dłuższym czasie wynik moze być niewiarygodny. I jak nasikałaś na niego:baffled::-D ??? Mam nadzieję, że zakropliłaś tylko tyle ile tam było potrzebne....;-)
 
Sikalam prze 5 sekund tak jak pisali :D :) Tak sie patzrena ta moja druga bladziutka kreseczke, jest nadzieja, ze pojawila sie ona w przeciagu 5 minu a ja glupia to przeoczylam :( coz nalezy teraz czaekac. Dac czas czasowi jak to sie mowi ;)
 
Sikalam prze 5 sekund tak jak pisali :D :) Tak sie patzrena ta moja druga bladziutka kreseczke, jest nadzieja, ze pojawila sie ona w przeciagu 5 minu a ja glupia to przeoczylam :( coz nalezy teraz czaekac. Dac czas czasowi jak to sie mowi ;)
Acha, no to chyba jekiś inny test, bo ja stosowałam 2 i sikałam do kubeczka :-) osobno dołączona była mała pipetka i trzeba było tylko 2 kropelek moczu o ile dobrze pamietam. Możliwe, ze Twoja kreseczka się pojawila we właściwym czasie. Jak kiedyś dawno temu robiłam test i pojawiła się tylko jedna kreska to choć test leżał jeszcze długo to druga kreska się nie pojawiła... Ale pewności teraz i tak nie masz, więc nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić jeszcze raz zgodnie z przepisami ;-)
 
Bo są testy płytkowe (z zakraplaczem) i strumieniowe na które się siusia :-D natajla86
zrób jeszcze jeden test. Po co masz teraz się zastanawiać :tak:
 
reklama
Do góry