reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Moje drogie byłam dziś na USG i serduszko bije cięża rozwija się podobno szybko i zdrowo;) wiecie jakie to fajne uczucie widzieć takie malutkie serduszko jak ziarnko maku:)
Gratuluję i życzę ci aby twoja ciąża przebiegała bez komplikacji. Uczucie wspaniałe, tego się nie zapomina. Ja jestem wzruszona na każdym usg jak widzę to nasze maleństwo. Powodzenia.:-)
 
ciekawi mnie czy ktoś ma podobne objawy. Praktycznie każdego dnia, tuż po przebudzeniu odczuwam takie lekkie kłucie w dole brzucha. Do tego mdłości i od razu muszę na siusiu :p czy ktoś ma podobne objawy na "dzień dobry"?

Mdłości i wymioty na szczęście zmniejszyły się, tzn. coś tam jeszcze odczuwam, ale po dwóch tygodniach już się przyzwyczaiłam, że niektórych zapachów muszę unikać. Poza tym co chwile coś mi jeździ w brzuchu i do tego często w nim burczy mimo, że staram się często coś przegryźć, albo krakersa, biszkopta albo jakiś owoc :p
 
Witam!
Ja podejrzewam, że jestem w ciąży;) starania trwały 5 miesięcy..
2 dni przed spodziewaną miesiaczką zaczęły mnie boleć sutki - ale nic nie podejrzewałam...1 dzień po terminie miesiączki zrobiłam test i pojawiły się dwie kreski, ale ta testowa była słabsza niż kontrolna..nigdy wcześniej nie widziałam drugiej kreseczki więc to musi byc to;)
- W dniu spodziewanej miesiączki zaczął boleć mnie brzuch - kilka sekund kłującego bólu, potem przerwa na jakiś czas i znowu.. czasami miałam wrażenie że to pachwiny, a czasami wyraźny ból w pochwie... zadzwoniłam to gina, ale stwierdziła, że skoro częstotliwość spada to może będzie ok - był sylwester...
W sumie nadal odczuwam bóle, ale znacznie rzadziej (wyczytałam, że to może być jeden z objawów ciąży)
- piersi znacznie mi się powiększyły, a sutki są bolące i jakby miały podwyższona temperaturę
- apetyt rośnie, ale na słodycze się zmniejszył;))
- chce mi się często siusiu
Do zapłodnienia doszło 15-16 grudnia (monitorowałam owulację testami)...
Wizytę u gina mam 12 stycznia..
na domiar złego się przeziębiłam - leczę się czosnkiem.. może ma ktoś lepsze sposoby?
Pozdrawiam
Mych
 
hmm herbatka z miodem i cytryną. a jeżeli czosnek to na mnie najlepiej działa czosnek z mlekiem, miodem i odrobiną masła. nie jest aż tak tragiczne w smaku a wszelkie obrzęki na gardle ustępują jak ręką odjął.
 
Dzięki Andzia! leżę już drugi dzień - nie poszłam dziś do pracy...ale niby to lepiej, a potem znowu katar..ech...mam nadzieję, że niedługo się skończy...
martwią mnie te bóle - dziś jakby pachwinowe...pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie :)

marc Tobie gratuluję z całego serca! i życzę wszystkiego naj :-)

mych ja na początku również miałam bóle podobne do tych @ w niektórych momentach miałam nawet wrażenie, że nie wiem dokładnie w którym miejscu mnie boli;-) u mnie trwały parę tygodni i przeszło. Teraz tylko od czasu do czasu coś odczuwam. Natomiast piersi przestały mnie prawie całkiem boleć, ale sutki stały się nietykalskie.
Jednak każdy organizm jest inny i jeśli będzie Cię coś niepokoiło radzę zaczerpnąć wiedzy u lekarza :tak:

Pozdrawiam i życzę szcęśliwie przebiegającej ciąży!
Niech nasze wszystkie maleństwa rozwijają się zdrowo!

 
Do góry