reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

i jak niewiadomo zrobiłaś ten test??i????pamiętam jak ja robiłam wmawiałam Sobie, że nie ma nic a tu 2 krechy.3mam Kciuki:)
a ty natajla86 psychika nie zna granic miałam tak jak Ty, ale ja zakładałam jak już wyżej napisałałam, że coś czułam, ale chyba specjalnie wmawiałam sobie, że nie jestem. Na test jest zdecydowanie za wcześniej ja robiłam dzień przed@ i 3 dni po @ spodziewanej miesiączce.
Niewiadomo ja też miałam takie bóle bolały mnie jak przed @, a Ty kiedy masz mieć @??
 
reklama
niewiadomo 7806469 to moje gg jak bedzie ktos chciał pogadać to smiało..Od razu pisz co i jak..a Ty Kasiulek poprostu poczekaj dzień przed @ i zrób test, wiele obserwacji swojego ciała dają Nam jakieś sygnałki, ale to mogą być tylko jakieś nie oznaczające ciąży więc poczekaj cierpliwie i cierpliwość jest w tym wszystkim najlepsza:)To już niedługo:)Wszystkim Życzę Wesołego Skoku w Nowy Rok:) I Niech Się Spełniają Wszystkie Marzenia :*:-D
 
Ja jestem obecnie w około 6 tyg ciąży (licząc od ostatniej miesiączki) i objawy jakie miałam przed spodziewaną miesiączką (która na szczęście nie przyszła) to ból jajników i ból piersi... ale nie całych tylko brodawki takie strasznie "napęczniałe" i bolące przy najmniejszym dotknięciu. No i już wtedy domyślałam się że to może ciąża :-D No a teraz pojawia się ból w pachwinie i czasami lekki ból po bokach brzucha, ale chwilowy i prawie nie odczuwalny, tzn jak czytałam na forum może być wynik rozciągającej się macicy. Poza tym odrzuca mnie od ryb w occie i oliwie, które zawsze uwielbiałam... a za to zjadłam przez całe święta chyba z kawałków karpia smażonego którego wcześniej nie cierpiałam ;-) No i taka ospała chodzę, nieważne ile bym w nocy spała :-)
 
Zrobilam 2 testy, wczoraj wieczorkiem jeden, wysle potem Wam zdjecie bo w ogole dziwnie wyszedl, a dzisiaj rano drugi i jedna kreska...:-(
 
reklama
Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo

tutaj jest tylko troche niewyrazne, ale moze cos zobaczycie...
To byl robiony ten wieczorem o czulosci 10mq, a rano robilam ten quick o czulosci 25mq
Witaj:-) Wydaje mi się,że wyszło Ci podobnie jak mi,kiedy robiłam swój test na początku ciąży,ale nie widzę dokładnie,w każdym razie ja miałam jedną kreskę bardzo wyraźną,a ta druga była taka ledwo,ledwo-bladziutka,potem nastepny test i tez podobnie,potem wizyta u ginekologa,usg i...:szok:nadal brak 1005towej pewności mimo usg-dopochwowego-czyli dokładnego,a jak widzisz na moim suwaczku już 8my miesiąc mojej ciąży i moje przeczucie mnie nie myliło,mimo,że testy i badanie były niepewne długo:-D
 
Do góry