reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

nie widzę dokładnie:/, ale jak mówiła koleżanka, że też tak miała podobnie więc wszystko jest mozliwe:)głowa do góry.Ja za pierwszym razem miałam ledwo widoczną, ale za drugim już gruba była.Może poczekaj jeszcze troszkę no i między czasie próbujcie mimo wszystko:)
 
reklama
pomyłki się zdarzają dość często lepiej do lekarza, ale z 2strony jakby była ciąża była by zbyt wczesna i lekarz mógłby nic nie zauważyć jak w moim było przypadku przy 4tyg ciąży:/ może ta krew na Bete mi się wydaje, że może mogłabyś zrobić, ale mimo wszystko idź do lekarza;)Będzie dobrze:)
 
W poniedziałek idę do lekarza :) Wiecie co dziewczyny ale jak się okaże, że jednak naprawde nie to bede zdziwiona, zaczeły mnie boleć tak piersi:confused: a humory takie mam, że szok, nie wiem czy kiedy kolwiek tak miałam, ale zaczyna mnie to strasznie denerwować:shocked2:
 
ja miałam straszne żyły na piersiach i mam do teraz też zaczęły mnie boleć i Humory strasznee od samego początku:/ to jest fakt denerwujące bo ileż tak można:shocked2:
 
Moje drogie byłam dziś na USG i serduszko bije cięża rozwija się podobno szybko i zdrowo;) wiecie jakie to fajne uczucie widzieć takie malutkie serduszko jak ziarnko maku:)
 
marc gratuluję:-) uczucie niezapomniane-to "ziarnko maku"-serduszko naszego maleństwa na 1szych usg:tak: Życzę Ci abyś szczęśliwie doczekała kolejnych etapów i tego,co ja mogę teraz oglądać na usg,gdy podglądam swojego synka:-D.
 
reklama
Moje drogie byłam dziś na USG i serduszko bije cięża rozwija się podobno szybko i zdrowo;) wiecie jakie to fajne uczucie widzieć takie malutkie serduszko jak ziarnko maku:)

gratulacje, wspaniałe wieści, życzę Ci zdrowej i przyjemnej ciąży :-)
co do objawów to u mnie był tylko ból jak przed @ oraz brak tej małpy
reszta objawów jak ból piersi pojawiła się później, jak już byłam po usg i widziałam serducho
 
Do góry