reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dziękuję dziewczyny;) W moim organiźmie nic się nie dzieje,kompletnie. Gdyby nie 2 kreski to bym w życiu nie pomyslała,że to ciążaxD Ale byle do piątku,bo w 8 tygodniu to już będę wiedziała co i jak,i czy w porządku.
 
witam apropo ciagniecia w podbrzuszu, to lepiej abys czegos takiego nie miala, to jest bol podobny do skurczow miesiaczkowych, ja w pierwszej ciazy wlasnie je mialam, straszne no i moj aniolek odszedl w 8 tygodniu :-( teraz znow jestem w ciazy, 13 tydzien i blagam Boga o brak tych skurczow, bo one nic dobrego nie zwiastuja, chociaz wcale tak nie musi byc, pozdrawiam cie serdecznie i mam nadzieje ze twoje malenstwo rosnie zdrowo i nie martw sie na przyszlosc :tak:
 
Takie ciagniecie nie zawsze oznacza poronienie. To jest naturalny bol spowodowany rozciaganiem macicy. tak czy siak lepiej zeby w ogole nic nie bolalo w ciazy bo zawsze to niepokoi.
 
Hej, ja też uważam, że lepiej, jak nic nie boli. Nie doszukuj się objawów (no może poza brakiem miesiączki). Ja przez pierwsze 3 miesiące cały czas miałam bóle miesiączkowe (nieprzyjemne to to), do tego byłam strasznie zmęczona i śpiąca. Poza tymi objawami nie miałam nic, nie wiem, co to mdłości, wymioty, zgaga itp. Za to wiem, co to duszności pod koniec ciąży, kiedy jeszcze brzuszek się nie obniżył i jest wysoko. No ale na to to masz jeszcze sporo czasu. Pozdrawiam jeszcze 2w1 :)
 
zgadza sie czasami jest to naturalne, ale lepiej dmuchac na zimne, moja siostra tez jest w ciazy, ciagnal ja brzuch od jakiegos czasu i co sie okazalo lozysko jest za nisko, musi odpoczywac i bierze luteine.

pozdrawiam kolezanke z Czestochowy :tak:
 
Witam.
Takie kłucia i ciągnięcia są normalne,dopóki nie są zbyt bolesne,wiąże sie to ze zmianami hormonalnymi,rozciąganiem macicy itp.
Ja zaczęłam podejrzewać,że jestem w ciąży bo miałam skurcze w pachwinach:)
Dodam,że to moja 5 ciąża i od 5 tyg biore no spe.
Kascha zapraszam cie na forum lutówek,bo tak pewnie masz termin:)
 
reklama
zgadza sie czasami jest to naturalne, ale lepiej dmuchac na zimne, moja siostra tez jest w ciazy, ciagnal ja brzuch od jakiegos czasu i co sie okazalo lozysko jest za nisko, musi odpoczywac i bierze luteine.

pozdrawiam kolezanke z Czestochowy :tak:
Witam witam:) Fakt jest faktem ze kazdy przechodzi ciaze inaczej tak wiec jedna moze bolec cala ciaze a innej moze nic nie dolegac. W kazdym razie mimo wszystko radze uwazac na siebie i sie oszczedzac. Szczegolnie na poczatku ciazy bo strata dzidziusia jest bardzo bolesna. Ja po tym jak stracilam swojego wyrzucalam sobie wszystkie bledy dlatego teraz wiem ze lepiej sprawdzac wszystko niz pozniej zalowac.
 
Do góry