reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi;) No ja to w ogóle jakaś dziwna jestem. Coś mi tam było na początku,ale znikneło. Dość nagle i troche się zmartwiłam. Nie czuję się po prostu w ciąży. Ale to moze przez stres. Tak jak pisałam, w piątek wszystkiego się dowiem. Natomiast naczytałam się,że przebieg ciązy jest "dziedziczny". Z tego co wiem,moja mama nie opuszczała kibelka i jadła tylko kapustę i ogórki,a ja nie mam objawów. A do tego tyła od początku. A ja sobie schudłam,mimo,ze jem normalnie,czyli dużo i nie mam mdłości,ani wymiotów. Wiem,że każda ciąża jest indywidualna, ale moja to już chyba w szczególności. Kręćka powoli dostaję,ale cóż. Trzeba czekac do wizyty.
 
reklama
Castaway to dopiero 8 tydz także spokojnie, to dopiero początek.
jeszcze Cie najdą objawy.

A co do ciągnięcia to chyba chodzi o to że jak ma się duży brzuch, dzidzia jest już duża i jest ciężko to wtedy pojawia się takie ciągnięcie. Ja miałam tak ale już jak miałam duży brzuch.
 
ja chudlam do 6 miesiaca,dopiero pozniej zaczelam tyc:p i smaki tez od 6 mialam dopiero:) a ciagniecie to u mnie bylo na codzien,przy jakims kaszlu,ichaniu bolalo niesamowicie:)ale to tez sie zaczelo jak mialam duzy brzch:) jeszcze bediesz miala objawy:)
 
Kochane jesteście;) Naprawdę dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Natomiast mam jeszcze jedno pytanko,takie dyskretne trochę :p Jak jest z tym śluzem w ciąży? No bo niby więcej progesteronu to powinien być taki płodny,a u mnie susza,jak na pustyni prawie.
 
Kochane jesteście;) Naprawdę dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Natomiast mam jeszcze jedno pytanko,takie dyskretne trochę :p Jak jest z tym śluzem w ciąży? No bo niby więcej progesteronu to powinien być taki płodny,a u mnie susza,jak na pustyni prawie.

u mnie bylo go duzo ale tez nie od pocztaku,poiczekaj,napewno pojawia sie objawy i bedziesz iala ich dosc:)
 
Powiem Ci szczerze ze ja tez sie martwilam o ten sluz bo mialam tak sucho ze ciezko mi bylo sie kochac nawet. Pozniej tak kolo 3 miesiaca mialam wiecej az do 6-7. A teraz tak na zmiane. wczoraj mokradla dzisiaj skrajnie sucho. Jedyne co moge powiedziec to to, ze chyba kazda ma inaczej. W kazdym razie ja mialam strasznie sucho. Wiec o to tez sie nie martw.

I jeszcze jedno. Zazwyczaj te dziewuszki co na poczatku nie mialy objawow pozniej dostaja caly zestaw. Ja na poczatku tez nie czulam ciazy a pozniej do 5 miesiaca wymiotowalam itaki tam.
 
Tyle,że ja miałam lekkie objawy,takie jak ból piersi,senność,siusianie i delikatne mdłości,a potem to znikneło. Trochę nagle,więc się zaniepokoiłam. Ale już nie długo się dowiem,jak tam fasolka;)
 
No i jak tam Kobietki? ;-) U mnie dziwnie, 21 dc, ale nie wiem, czy już po owu, czy może przed. Dobrze, że zaraz wracam do pracy, to może przestanę o tym myśleć.
Bafinka, co u Ciebie?
 
reklama
hejka:)
u mnie dzis 20dc i tak na dobra sprawe tez nie wiem czy ta owu byla czy nie, patrzac na sluz to jakby w tamtym tygpdniu, ale juz sama nie wiem i watpie aby cos z tego wyniklo, czuje sie normalnie, wiec tylko patrzec jak przyjdzie@ :(
 
Do góry