reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

nana_1987 prolaktynę masz ok, super :-D i nie poddawaj się absolutnie :tak:
kula hula, u mnie 22 dc i też coś się chyba poplątało - mam wrażenie, że już od 2 tygodni mam śluz płodny :zawstydzona/y: Pewnie jeszcze nie było owu:wściekła/y:
 
reklama
kahaka ale czy to mozliwe aby owu byla na pare dni przed @ a nie ze 2 tygodnie wczesniej ?? dziwne juz to wszystko jest, do tego cos mnie prawy jajnik pobolewa /nie wiem czy na owu czy tako sobie/ ehh
 
kula hula, to nie tak ;-) @ jest ZAWSZE około 14 dni po owulacji (może być 12, może być 16 dni) i to nie @ się przesuwa, tylko owulacja - na skutek stresu, chorób itp. A jaki masz śluz?
 
no tak, ale ja mam zawsze cykle 25-30dniowe - raczej regularne, wiec nie sadze, aby raptem cykl mi sie wydluzyl np do 35 dni albo i wiecej:)
a sluz mam raczej mleczny, wpadajacy w "zolto-zielony", jest sucho, ok 13 - 15dc byl mokry i przypominal bialko jajka,
no nic, czekam wytrwale, a za was 3mam kciuki:)
 
kula hula z tymi cyklami to nigdy nic nie wiadomo, to jak rosyjska ruletka wręcz :tak: a śluz mleczny i żółtawy świadczy, że jesteś w drugiej fazie cyklu, czyli już raczej po owu, a więc zostaje Ci czekać, ehh. Powodzenia!
 
kula hula nie chce robic nadziei ale jajnik pobolewa to dobrze moze juz po i moze sie udalo, a ja mam taki sluz jak opisujesz wlasnie w ciazy- nigdy takiego wczesniej nie mialam. ale mowie nadziei nie chce robic bo roznie bywa, niepotrzebnie sie tylko nakrecamy.. mnie jajnik bolal w owulacji potem kilka dni przerwy i klul mnie krotko przed terminem @
 
Hej dziewczyny... Strasznie pobolewa mnie brzuch jak na okres który powinnam dostać wczoraj ale go nie dostałam czy bolące podbrzusze kłucie koło pępka może oznaczać ze zaszłam w ciąże? :) bardzo bym chciałam lecz 3 razy robiłam test i wyszły negatywne w ogóle piersi mam powiększone i sutki ciemniejsze...
 
Ania idz na bete, wynik powinnas miec w ciagu kilku godz i juz sie nie bedziesz denerwowac co to moze byc:)
a takie klucie moim zdaniem moze oznaczac wszystko, takze na Twoim miejscu strasznie bym sie nie nakrecala, mnie tez czasem kluje, ale neistety to nigdy nie byla ciaza, ale 3mam kciuki, napisz jaki wynik wyszedl:)
 
reklama
Ania1991 trudno powiedzieć, może być ciąża, a może nie być ciąża...;-) musisz uzbroić się w cierpliwość (wiem-łatwo powiedzieć).
 
Do góry