reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

też tak uważam, lepiej z każdą pierdołą biegać do lekarza niż później żałować własnych decyzji (szczególnie jeśli to pierwsza ciąża - brak wcześniejszych doświadczeń)
pozdrawiam
 
reklama
czesc:)
jestem tu nową osobką...mam do WAS ogromna prosbe o pomoc i radę..
mam 21 lat, przez ostatni miesiac schudlam ok 6 kg., teraz spoznia mi sie okres ( juz 6 dni)..mam chlopaka,ale raczej watpie w ciaze...robilam juz 3 testy i wszystkie wyszly negatywnie...czy spadek wagi moze przyczynic sie do przesuniecia okresu..?

pomozcie,prosze...bo zwariuje... :(

nie bylam jeszcze nigdy u ginekologa...po ilu dniach opoznienia powinnam sie do niego zglosic?

 
oczywiscie ze sadek wagi moze przesunac okres. Podobnie jest z przeziebieniem a nawet zmiana klimatu. Mysle ze nie jestes w ciazy, ale powtorz jeszcze test za 1-2 tyg, jesli dalej go nie bedziesz miec i jesli ponownie wyjdzie negatywny to marsz do lekarza

Pozdrawiam
 
ojj...mój chłopak chce mnie już zabrać do lekarza,ale ja się boję...
myślalałam jeszcze o tym badaniu krwi...zastanawiam się, czy w piątek go nie iść zrobić..
boję się....:(
 
Rozi Twoje schudnięcie mogło się przyczynić do zatrzymania okresu po 2 tygodniach od spodziewanego okresu powinno już wyjść jeśli nie to może zrób sobie badania krwi takie normalne i wtedy zobaczysz czy z organizmem w porządku może to anemia
 
jeżeli nic się wcześniej nie działo, wszystko było ok....to nie jeżdziłam;

dzisiaj zrobiłam 4 test i też wyszedł negatywnie...

mam mętlik w głowie..
 
Cześć rozi spadek wagi i to dość szybki jak u ciebie może spowodować zaburzenia miesiączkowania. sama tak miałam. jeżeli jeszcze nie byłas u ginekologa to radziłabym sie wybrać a tym bardziej jeżeli współżyjesz... nawet jeżeli wszysko było by ok to lepiej sie upewnić

powodzenia
 
reklama
dziewczyny,a jak odczytuje się te testy beta hCH? jutro mam wyniki,ale nie wiem, skąd będę wiedzieć jak powinno być prawidłowo ( brak ciąży)..
 
Do góry