reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

może tak byc, owulacja nie zawsze wypada równo w połowie cyklu, jak pojawi się później to termin @ też się przesunie, czyli test może jeszcze nie wyjść. na jednym forum dziewczyna pisała, że zaszła w ciąże 4 dni przed planowaną @ i test wyszedł pozytywny dopiero dwa tygodnie później. A ile minęło dni od terminu @?
już doczytałam, to możesz śmiało jutro zrobić z samego rana test albo jak masz dużo cierpliwości to poczekać jeszcze parę dni na ewentualną @
 
Ostatnia edycja:
reklama
poczekam tak mysle do czwartku, wtedy będzie równo tydzien jak powinnam dostac @;-) W sumie od moze pol roku mam w miare regularne cykle i wiem, że mogło mi się to wszystko poprzesuwać. dziękuje za pomoc:-)
 
hej:)jestem tu nowa i mam nadzieję, że do grona chętnie mnie przyjmiecie.
Co do objawów to pierwsze co brak miesiączki,pozytywny test <2testy>,tkliwe i nabrzmiałe piersi. Zaczyna mi się koniec 5 początek 6 tyg. U ginekologa byłam w 4 tyg i jeszcze nic nie było widać na USG.Dziś w nocy poraz pierwszy miałam takie wymioty, że myślałam, że schodzę ze świata to bardzo męczące:no:ehhh ile jeszcze przede mną..
 
Moje objawy zanim dowiedziałam się o ciąży:
-bóle brzucha jak na @
-zawroty głowy
-nabrzmiałe i bolesne piersi
-brak @
Okres spóźniał mi się ponad tydzień więc zrobiłam test i po chwili pojawiła się druga, nieco bledsza kreseczka :-D
Objawy obecne (5t3d):
-nadal bolesne piersi
-swędzące brodawki
-zawroty głowy
-wrażliwość na zapachy
-od kilku dni mega mdłości

Ogólnie w tej chwili czuję się źle :-( Oby długo mnie nie trzymało
 
My wczoraj byliśmy u lekarza na kontroli i pierwszy raz widziałam naszą dzidzię już jako dzidzię a nie masę z serduszkiem:tak:
Już bylo widać dokładnie główkę, kręgosłupik, rączki i nóżki:-D
o mało się nie poryczałam ze szczęścia!!!;-)
Wspaniałe uczucie! Trzymam kciuki za wszystkich, którzy się starają!

A co do dalszych objawów, to mogę stwierdzić, że mam spokój:-)
Mdłości nie mam praktycznie wcale, czasami tylko leciutko coś odczuwam pod wieczór, piersi przestały mnie boleć, za to ból przeniósł się na sutki:szok:okropnie bolą i to jedyne co tak daje popalić;-) aaa no i oczywiście spanie! ciągle bym spała! wczoraj już o 20.30 mnie nie było;-)

Pozdrawiam Was moje Drogie!

 
Jestem w 6tc i najwcześniejszymi objawami ciąży były bolesne, tkliwe piersi, ból w podbrzuszu porównywalny do tego przed okresem ale jednak o troszkę innym nasileniu oraz takie ogólne rozbicie jakby przed grypą;-)

Teraz doszły poranne mdłości i ogólna niechęć do jedzenia, mam ochotę tylko na lekkie i beztłuszczowe dania. Czuję również większe zmęczenie niż zazwyczaj.

Ale mam gdzieś te objawy, bo jestem bardzo szczęsliwa, 7stycznia jadę na kolejne USG- będzie już znacznie więcej widać, nie mogę się doczekać...
 
Ostatnia edycja:
Ja dowiedziałam się że będę miała dzidziusia w pierwszy dzień świąt. Teraz już się oswajam z tą myślą, gdybym wiedziała wcześniej to ile rzeczy by się nie zrobiło przez ten miesiąc, a dodam że jestem w 4 tyg i 6 dniu ciąży:tak: Byłam u ginekologa i widziałam już bijące serduszko, co podobno w tak wczesnej ciąży rzadko widać:-) Ogólnie jeśli chodzi o ból brzucha to cały czas od około 3 tygodni czuję się jakbym miała okres, bóle piersi, bóle brzucha (ale wiem, że to rozciąganie się macicy), do tego myślałam, że dostałam zapalenia stawów kolan i barków, ale na wynikach krwi wyszło, że nie ma żadnego zapalenia. Wszystko zniosę ale ten ból stawów tak koszmarny jest, że już brak mi sił. Dziś byłam u reumatologa i dosłownie zaczęła się śmiać "że ja w takim stanie przez lekarza rodzinnego zostałam tu skierowana":baffled::confused: Dała mi naproxen do smarowania i taki płyn, którym podobno nawet niemowlaczki można smarować, więc jestem już troszkę spokojniejsza. Poza tym mam 26 lat, a jestem zdziwiona jak małe dziecko, że mogę mieć dzidzię:sorry2: Poza tym zastanawiałam się momentami czy aby nie jestem bezpłodna, bo było tyle możliwości ciąży, a tu taki bęc:sorry2:
 
ja do tej pory tez myslalam ze jestem w ciazy, mialam wiele objawow o tym swiadczacych ale od 3 dni kompletnie nic! boli mnie tylko kość łonowa, mialyscie tak kiedys? dzis robilam test, negatywny.... a to 35dc, cykle mam regularne co 30 dni i nie wiem czemu sie spoznia, mysle ze test juz by wykazal ciaze gdybym w niej byla.... jak sadzicie?
 
reklama
ja do tej pory tez myslalam ze jestem w ciazy, mialam wiele objawow o tym swiadczacych ale od 3 dni kompletnie nic! boli mnie tylko kość łonowa, mialyscie tak kiedys? dzis robilam test, negatywny.... a to 35dc, cykle mam regularne co 30 dni i nie wiem czemu sie spoznia, mysle ze test juz by wykazal ciaze gdybym w niej byla.... jak sadzicie?
myśle, że test powinien już coś pokazac ale u mnie druga bardzo wyraźna kreska była dopiero po tygodniu od terminu @. Dla pewnosci jeśli nie przyjdzie @ to powtórz test za dwa dni ( hormon ciązowy wzrasta w ciągu 48 godzin o 66%)


U mnie pierwsze objawy pojawiły się dopiero po pozytywnym teście, wczęsniej dawala mi do myslenia temperatura 37,4 który utrzymuje się do dzisiaj :-)
a objawy po teście to: nabrzmiałe piersi, rozdrażnienie i problemy z zasypianiem.

Najsmieszniejsze jest to, że we wcześniejszych cyklach jak zbliżał się termin@ to ja juz miałam wszystkie objawy ciąży :rofl: ( co ta psychika potrafi ) a teraz jak już się naprawdę udało to nic :szok:
 
Do góry