reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja mam okropnie widoczne żyły na piersiach wyglada to dosyć śmiesznie;) , ale to nie jest żaden problem do tego, że kochałam kiedyś ojca przyszłego dziecka od jakiegoś czasu nie mieszkamy razem i teraz on mówi , że tego nie widzi i co?chce On usunąć ehhhhh tylko płakać się chce:wściekła/y:do rodziców spowrotem się przeprowadzam i nic sama wychowię będzie to cholernie trudne,ale cóż innego nie mam wyjscia:shocked2:
 
reklama
czesc dziewczyny :)
tak czytam i pomyslałam , że znow napisze ;-) @ dalej nie ma :-) z testem chce sie wstrzymac do sylwestra, żeby w razie czego miec mila niespodzianke;) poza tym dopiero dzisiaj przestały mnie bolec jajniki, bo ostatnie pare dni to tak mnie jakoś ciągneły, trudno mi opisac ;) mam nadzieję, że jednak to już to :)
pozdrawiam:tak:
 
:-)A robiłaś badanie krwi na Bete?Może warto, ale wsumie dziś nie wiadomo czy jakieś przychodnie są czynne hmmmmm co by tu doradzić?A Ty niewiadomo ile masz lat?:happy2:
 
:-) naprawde myślicie, że to może juz być to ? czekam jak najdluzej z tym testem, żeby sobie nie wmawiać potem ze moze jest za wczesnie i się dołować niepotrzebnie.
pozdrawiam;-)
 
JA sie nei moglam doczekac i zrobilam test 4 dni przed miesiaczka:zawstydzona/y:i byly juz na nim dwie kreseczki:-)

Kupujac test zwroccie uwage na jego czulosc:

Obecnie testy ciążowe są bardzo czułe. Czułość testu oznaczona jest na opakowaniu jako najmniejsza ilość hormonu hCG wykrywana w ml moczu.

Przykładowa czułość testów - podano ilość hCG wykrywanego w 1 ml moczu - im niższa wartość - tym test jest czulszy:
25mlU/ml - QUIXX (płytkowy), QUICK VUE (płytkowy, paskowy), BOBO-TEST (płytkowy), PINK TEST (płytkowy), PRE-TEST(płytkowy)
20 mlU/ml - AMIL (płytkowy)
10mlU/ml - BOBO-TEST (strumieniowy)
 
Witam. Jestem nowa, własnie przed chwila dołączylam do waszego grona :)
Jestem w 16tyg ciąży i nie narzekam, nie jest źle :) Objawy na poczatku to bóle w podbrzuszu, zmęczenie, spać bym tylko mogła i zachcianki :) nie mialam zadnych nudnosci :) teraz zostały tylko zachcianki i dochodzą powoli bóle kregoosłupa...
 
Dziewczynki moje kochane jestem szczęśliwa Wszystko się wyjaśniło i mimo wszystko zdecydowaliśmy się zostać bynajmniej spróbować razem być mimo, że się nie dogadujemy, ale dla dobra dziecka może cos z tego jeszcze wyjdzie między Nami?
Ja też mam 22 lata.
Robiłam własnie ja pierwszy test dzień przed @ a 2 dla upewnienia 3 dni po planowanej @ i za każdym razem wyszły 2 krechy grube 2...
Teraz zaczął się tak naprawdę 6 tydzień i czuje się jak już pisałam kiepsko najbardziej wkurzaja mnie te nudności:)
 
reklama
Do góry