reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Czesc dziewczyny co myslicie? 10dpo.. ciekawosc wygrala 🙂 moze mialyscie juz przygodu z cleaeblue, kogos oszukaly i jak wam sie sprawdzily?
 

Załączniki

  • 20230822_123256.jpg
    20230822_123256.jpg
    803,6 KB · Wyświetleń: 168
  • 20230822_123859.jpg
    20230822_123859.jpg
    723,2 KB · Wyświetleń: 162
Na drugim zdjęciu coś przebija. Najlepiej zrobić betę jak jest możliwość albo inny test. Mi osobiście clearblue ( ten szybki 6 dni przed) dwa razy zle pokazał. Dopiero elektroniczny potwierdził ciążę:)
 
Hej dziewczyny. Przychodzę do Was z takim pytanie, to moje początki więc jestem zielona :) jestem 7DPO dzisiaj ( ale tylko potwierdzone aplikacja więc nie na 100%) i ostatnio mega słabo się czuje. Myślę zrobię test niedlugo lecimy na wakacje i lepiej wiedzieć wcześniej - i wyszło tak :) powiedzcie mi, jutro zrobię rano test i najlepiej isc jutro na betę a później w sobotę czy poczekać już do soboty i druga zrobić po 48h w poniedziałek?
Dziękuję Wam za odpowiedzi
 

Załączniki

  • IMG_2682.jpeg
    IMG_2682.jpeg
    124,3 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Hej dziewczyny. Przychodzę do Was z takim pytanie, to moje początki więc jestem zielona :) jestem 7DPO dzisiaj ( ale tylko potwierdzone aplikacja więc nie na 100%) i ostatnio mega słabo się czuje. Myślę zrobię test niedlugo lecimy na wakacje i lepiej wiedzieć wcześniej - i wyszło tak :) powiedzcie mi, jutro zrobię rano test i najlepiej isc jutro na betę a później w sobotę czy poczekać już do soboty i druga zrobić po 48h w poniedziałek?
Dziękuję Wam za odpowiedzi
Ja bym zrobiła sobota, poniedziałek
 
Do góry