reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Betę robiłaś czy test powtórzony? Przykro mi :( Może następny cykl będzie szczęśliwy ;)
Betę robiłam, wyszło że nie. Okres dostałam w niedzielę z 9 dni opóźnienia. I tak idę do ginekologa na przegląd bo mnie zastanawia skąd to plamienie i opóźnienie - nigdy tak nie miałam wcześniej.
Mam nadzieję ze kolejny miesiąc się uda ;) ale można oszalec tak wypatrując pozytywnych znaków
 
Betę robiłam, wyszło że nie. Okres dostałam w niedzielę z 9 dni opóźnienia. I tak idę do ginekologa na przegląd bo mnie zastanawia skąd to plamienie i opóźnienie - nigdy tak nie miałam wcześniej.
Mam nadzieję ze kolejny miesiąc się uda ;) ale można oszalec tak wypatrując pozytywnych znaków
Można, można. Ja dwa lata temu miałam takie wiksy, że nikomu się nie przyznam, co się działo w mojej głowie, bo wstyd. Zresztą teraz w tej ciąży też miałam jazdy i też się nie przyznam, co wyprawiałam w myślach :D Jedyna rada to chodzić do lekarza i sama ze sobą przepracować fakt, że jeśli jesteśmy zdrowe albo się leczymy jeśli trzeba, to obsesje nie pomogą :) Głowa do góry, jeszcze będziesz mamą ♥️
 
Dziewczyny, powtórzyłam test. Dzisiaj 30 dc, dzien spodziewanego okresu. Tutaj już chyba nie ma wątpliwości? 🙂
 

Załączniki

  • 3d758fd7-41b9-4af2-8b1a-9ee5c7311855.jpg
    3d758fd7-41b9-4af2-8b1a-9ee5c7311855.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Do góry