reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Dzień dobry
Okres spóźnia mi się już tydzień. W terminie spodziewanej miesiączki kilka plamek. Dzisiaj test i coś takiego - czy to ma jakiś sens czy sobie wyobrażam? Jutro chce iść na bete ia w przyszłym tygodniu do lekarza niezależnie od wyniku
Pozdrawiam najserdeczniejZobacz załącznik 1271099Zobacz załącznik 1271100
Coś jakby bardzo delikatnie przebija, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Tak jak dziewczyny mówią, najlepiej od razu idź na betę :) Powodzenia!
PS W ogóle podziwiam, że nie poszłaś na betę już kilka dni temu 😅
 
Coś jakby bardzo delikatnie przebija, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Tak jak dziewczyny mówią, najlepiej od razu idź na betę :) Powodzenia!
PS W ogóle podziwiam, że nie poszłaś na betę już kilka dni temu 😅
Haha, też się zastanawiam jak wytrzymałam tyle czasu :p i siła się powstrzymuje żeby nie robić 5 testów dziennie :p zobaczymy jutro, dziękuję ❤️
 
Dziewczyny, czy tutaj coś widać? Dziś 26 dc, cykle mam 30-31 dniowe. Wiem, że to za wcześnie, ale raz poronilam i chcę trzymać rękę na pulsie.
 

Załączniki

  • 36b2b268-5e6f-4ac1-88e3-6af924f75d31.jpg
    36b2b268-5e6f-4ac1-88e3-6af924f75d31.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 267
reklama
We wtorek powtórzę, chociaż pewnie to fabryczna. Na żywo bardziej widoczna, ale nie czuję nic co miałoby wskazywać na ciążę.
 
Do góry