reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Te czekanie jest najgorsze 🫣
Za każdym razem czekam jak na swoją, wiedząc, że długo czeka się na dziecko 🙃
ja się boję że wyjdzie negatywna, mimo że kreski są aż na 6 testach😅 przez to że glowa mnie wczoraj bolała i trochę dzisiaj, a ona mnie tak boli jak mam dostać okres I piersi trochę mniej mnie bolą
 
ja się boję że wyjdzie negatywna, mimo że kreski są aż na 6 testach😅 przez to że glowa mnie wczoraj bolała i trochę dzisiaj, a ona mnie tak boli jak mam dostać okres I piersi trochę mniej mnie bolą
No tyle testów nie może się mylić 🤞
No ale doskonale Cię rozumiem, ja po 7 latach też bałam się wyników a po drodze jeszcze CP z usunięciem prawej strony.

Oby to był objaw ciąży 🤞
 
No tyle testów nie może się mylić 🤞
No ale doskonale Cię rozumiem, ja po 7 latach też bałam się wyników a po drodze jeszcze CP z usunięciem prawej strony.

Oby to był objaw ciąży 🤞
przez te 3 lata, zrobiłam dziesiątki testów, to były dziesiątki rozczarowań, kilka razy testy mnie oszukały, ale to raczej na zasadzie, jeden niby pozytywny, drugi negatywny, albo odczytane po czasie, a te są inne niż te poprzednie, kreski wychodzą od razu, tylko są jasne
 

Załączniki

  • 16c1c278-6b3c-43fe-96e0-86b4518158c3.jpeg
    16c1c278-6b3c-43fe-96e0-86b4518158c3.jpeg
    40,1 KB · Wyświetleń: 106
przez te 3 lata, zrobiłam dziesiątki testów, to były dziesiątki rozczarowań, kilka razy testy mnie oszukały, ale to raczej na zasadzie, jeden niby pozytywny, drugi negatywny, albo odczytane po czasie, a te są inne niż te poprzednie, kreski wychodzą od razu, tylko są jasne
ewidentnie jesteś w ciąży, nie masz na to już wpływu co teraz wyjdzie więc postaraj się aż tak nie stresować (wiem, łatwo się mówi). Te kreski często na początku bardzo blade wychodzą, bo to jednak sikaniec, on się na samym początku tak ładnie nie odbarwi, ja przy takim bladziochu miałam już betę 50. Jesteś wciąż kilka dni przed terminem okresu… gratuluję. A objawy mogą być bardzo podobne do tych przed okresem
 
ewidentnie jesteś w ciąży, nie masz na to już wpływu co teraz wyjdzie więc postaraj się aż tak nie stresować (wiem, łatwo się mówi). Te kreski często na początku bardzo blade wychodzą, bo to jednak sikaniec, on się na samym początku tak ładnie nie odbarwi, ja przy takim bladziochu miałam już betę 50. Jesteś wciąż kilka dni przed terminem okresu… gratuluję. A objawy mogą być bardzo podobne do tych przed okresem
dziękuję❤️
 
Każda czeka ,musimy nauczyć się cierpliwość.
Ja czekam a proga i amh ten drugi będzie pewnie w następnym tygodniu.
Ale jestem ciekawa jaki jest progesteron,bo może tu jest problem,że ta faza lutealna jest tak krótka
 
przez te 3 lata, zrobiłam dziesiątki testów, to były dziesiątki rozczarowań, kilka razy testy mnie oszukały, ale to raczej na zasadzie, jeden niby pozytywny, drugi negatywny, albo odczytane po czasie, a te są inne niż te poprzednie, kreski wychodzą od razu, tylko są jasne
A jaki masz długi cykl?
Generalnie jesteś przed miesiączka tak bo wczoraj był 25dc, wiec ta kreska jest spoko :)
Ja mialam to samo co Ty tysiące testów i zaraz okres albo jak spóźnił się 2 dni, leciałam na betę i za nim wynik był dostawałam miesiączkę 🫣
 
A jaki masz długi cykl?
Generalnie jesteś przed miesiączka tak bo wczoraj był 25dc, wiec ta kreska jest spoko :)
Ja mialam to samo co Ty tysiące testów i zaraz okres albo jak spóźnił się 2 dni, leciałam na betę i za nim wynik był dostawałam miesiączkę 🫣
30-33 dzisiaj 26dc BETA 24,7. myślicie że dobra?
 
reklama
Do góry