reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
nie wiem czy w ogóle jest wątek czerwcowych mam 🙈
Nie dziękuję 😊😊😊
Jeszcze do mnie to nie dociera, po 3 latach się udało, a już tracilam wiarę że kiedykolwiek się uda.
Zawsze możesz go założyć 🙃

To uwierz bo to się dzieje 🌈🌈


Ja też tak miałam pierwsza ciąża 2014 a 2 donoszona dopiero w 2023, a staraliśmy się o 2 syna przez 7 lat ponad więc wiem jakie emocje Tobą targają 🫣
 
Zawsze możesz go założyć 🙃

To uwierz bo to się dzieje 🌈🌈


Ja też tak miałam pierwsza ciąża 2014 a 2 donoszona dopiero w 2023, a staraliśmy się o 2 syna przez 7 lat ponad więc wiem jakie emocje Tobą targają 🫣
myślę, że do 9tc będę się najbardziej stresować. Chyba nie jestem gotowa żeby założyć wątek mamusiowy, poczekam aż się trochę to wszystko rozkręci. Na pokładzie mamy póki co jedno dziecko, ale to jest kocie dziecko 🙈 akurat do czerwca już podrośnie 😁
 
reklama
Do góry