reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ja bym powiedziała, że negatywny...
Szkoda, że na betę nie poszłaś. W diagnostyce dużej byś miała wynik około 14-15 (nie wiem, o której masz tatuaż).
Swoją drogą, czemu nie możesz zrobić tatuażu nawet jak to wczesna ciąża? Przecież ani dziecko nie ma połączenia z Tobą jeszcze, ani hormony jeszcze żadne nie mają znacznych wartości...
 
Ja bym powiedziała, że negatywny...
Szkoda, że na betę nie poszłaś. W diagnostyce dużej byś miała wynik około 14-15 (nie wiem, o której masz tatuaż).
Swoją drogą, czemu nie możesz zrobić tatuażu nawet jak to wczesna ciąża? Przecież ani dziecko nie ma połączenia z Tobą jeszcze, ani hormony jeszcze żadne nie mają znacznych wartości...

Ja nie mówię że nie chce iść, tylko mówię że się obawiam. Nigdzie nie mówiłam że nie idę, gdzie testy nawet podejrzewam że nie są pozytywne
 
Ja nie mówię że nie chce iść, tylko mówię że się obawiam. Nigdzie nie mówiłam że nie idę, gdzie testy nawet podejrzewam że nie są pozytywne
Zupełnie nie o to mi chodziło :) po prostu nie wiem, czy są przeciwskazania :D bo się nie znam, nie mam żadnego tatuażu. Dlatego pytam, czemu nie chcesz iść :) jakie są przeciwwskazania
 
Zupełnie nie o to mi chodziło :) po prostu nie wiem, czy są przeciwskazania :D bo się nie znam, nie mam żadnego tatuażu. Dlatego pytam, czemu nie chcesz iść :) jakie są przeciwwskazania

Aaa, to ogólnie to tak, nawet sami tatuatorzy po zrobionym tatuażu zalecali aby narazie się wstrzymać ze staraniami. Po prostu chodzi o to że jest to niebezpieczne pod kątem zakażenia i tuszu, który jak wiadomo nie jest testowany na kobietach w ciąży. Ja i tak pójdę bo nie chce sobie przekładać i czekać kolejny długi czas, skoro i tak uważam że nie są one pozytywne.
 
Aaa, to ogólnie to tak, nawet sami tatuatorzy po zrobionym tatuażu zalecali aby narazie się wstrzymać ze staraniami. Po prostu chodzi o to że jest to niebezpieczne pod kątem zakażenia i tuszu, który jak wiadomo nie jest testowany na kobietach w ciąży. Ja i tak pójdę bo nie chce sobie przekładać i czekać kolejny długi czas, skoro i tak uważam że nie są one pozytywne.
Rozumiem.
Wiem, że w późniejszej ciąży chyba jest coś takiego, że tusz może się nie przyjąć albo źle przyjąć albo coś od hormonów 🤔 no ale to później, bo teraz nawet beta nie ma albo żadnej albo praktycznie żadnej wartości, więc organizm nawet nie wie o ciąży...
Byłam ciekawa po prostu innych przeciwwskazań :)
 
Rozumiem.
Wiem, że w późniejszej ciąży chyba jest coś takiego, że tusz może się nie przyjąć albo źle przyjąć albo coś od hormonów 🤔 no ale to później, bo teraz nawet beta nie ma albo żadnej albo praktycznie żadnej wartości, więc organizm nawet nie wie o ciąży...
Byłam ciekawa po prostu innych przeciwwskazań :)

O tym to nawet nie słyszałam. Podejrzewam że nawet jak jestem w tej ciąży, to by nic się nie stało. Ale chciałam tylko jak już to się zapytać mojej babki, chociaż myślę że by mnie odesłała do domu bo wątpię żeby chciała brać na siebie taką odpowiedzialność.
 
reklama
Dziewczyny, czy tu coś widać? 3 dni do okresu. Nie wiem czy on nie jest jakiś zalany, albo czy nie prześwituje kreska testowa.
IMG_2633.jpeg
 
Do góry