reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Mi też taka wyszła gdy robilam pierwszy test dzis 7 tydzień 🙂, zrób test jutro z porannego moczu
 
Dziewczyny pomóżcie mi proszę w interpretacji tego wyniku testu ciążowego. Od blisko roku mam założoną wkładkę antykoncepcyjną niehormonalną. Okres zawsze miałam regularny tak co 29-30 dni. W tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dni i postanowiłam zrobić test ciążowy. Nie był z porannego moczu i wynik odczytałam mniej niż po 10 minutach. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Widać bledziutką drugą kreskę, ale pole jest jakieś zalane. Wydaje mi się, że jest on wadliwy i w ciąży nie jestem. Wkładka miała gwarantować ochronę przed ciążą przez 5 lat, ale jej skuteczność nie jest 100%. Jutro powtórzę test z porannego moczu, a jak do poniedziałku nie dostanę @ to pójdę na badanie krwi.
A wy co myślicie?
20200515_165318.jpg
20200515_165326.jpg
 
Dziewczyny pomóżcie mi proszę w interpretacji tego wyniku testu ciążowego. Od blisko roku mam założoną wkładkę antykoncepcyjną niehormonalną. Okres zawsze miałam regularny tak co 29-30 dni. W tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dni i postanowiłam zrobić test ciążowy. Nie był z porannego moczu i wynik odczytałam mniej niż po 10 minutach. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Widać bledziutką drugą kreskę, ale pole jest jakieś zalane. Wydaje mi się, że jest on wadliwy i w ciąży nie jestem. Wkładka miała gwarantować ochronę przed ciążą przez 5 lat, ale jej skuteczność nie jest 100%. Jutro powtórzę test z porannego moczu, a jak do poniedziałku nie dostanę @ to pójdę na badanie krwi.
A wy co myślicie?Zobacz załącznik 1120576Zobacz załącznik 1120578
Ten test wygląda na zalany, nie sugerowałabym się wynikiem. Powtórz na spokojnie.
 
Dziewczyny pomóżcie mi proszę w interpretacji tego wyniku testu ciążowego. Od blisko roku mam założoną wkładkę antykoncepcyjną niehormonalną. Okres zawsze miałam regularny tak co 29-30 dni. W tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dni i postanowiłam zrobić test ciążowy. Nie był z porannego moczu i wynik odczytałam mniej niż po 10 minutach. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Widać bledziutką drugą kreskę, ale pole jest jakieś zalane. Wydaje mi się, że jest on wadliwy i w ciąży nie jestem. Wkładka miała gwarantować ochronę przed ciążą przez 5 lat, ale jej skuteczność nie jest 100%. Jutro powtórzę test z porannego moczu, a jak do poniedziałku nie dostanę @ to pójdę na badanie krwi.
A wy co myślicie?Zobacz załącznik 1120576Zobacz załącznik 1120578
Moim zdaniem wyglada na wadliwy, ale najlepiej powtórz dla swojego spokoju bo ta druga kreskę delikatnie widac taką bardzo bladą, byc moze jest to spowodowane zalaniem... Daj znac
 
Zrobiłam dzisiaj kolejny. Ten od 25mlu, znowu cień kreski. Zaraz pójdę po kolejny test tylko że ten wcześniejszy co wczoraj robiłam.
 
Dziewczyny pomóżcie mi proszę w interpretacji tego wyniku testu ciążowego. Od blisko roku mam założoną wkładkę antykoncepcyjną niehormonalną. Okres zawsze miałam regularny tak co 29-30 dni. W tym miesiącu okres spóźnia mi się już 5 dni i postanowiłam zrobić test ciążowy. Nie był z porannego moczu i wynik odczytałam mniej niż po 10 minutach. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Widać bledziutką drugą kreskę, ale pole jest jakieś zalane. Wydaje mi się, że jest on wadliwy i w ciąży nie jestem. Wkładka miała gwarantować ochronę przed ciążą przez 5 lat, ale jej skuteczność nie jest 100%. Jutro powtórzę test z porannego moczu, a jak do poniedziałku nie dostanę @ to pójdę na badanie krwi.
A wy co myślicie?Zobacz załącznik 1120576Zobacz załącznik 1120578
Wygląda na zalany. Powtórz i odczytaj dokladnoe w czasie podanym na opakowaniu. Spokojnie.
Wiadomo że nic nie jest 100 %. Ja już mam spiralę 10 lat i nie zawiodła. A juz kilka razy wyszła mi jakąś blada kreska a w ciąży nie byłam.
 
reklama
Do góry