reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

DOZ płytkowe są jeszcze spoko :) Ja teraz miałam jakiś Testeo, taki z różową końcówką/zatyczką, to słaby, niby do wykrywania wczesnej ciązy z czułością od 10 a wyszła słaba druga kreska a beta 80 :)
Też czytałam na forach, że pink nie wykrywa wczesnej ciąży, prędzej facelle wykryje niż pink. Wczoraj robiłam pink i był negatywny.. dzisiaj facelle pozytywny (możliwe że fałszywie negatywny). O czym jutro się przekonam. Ale słabo że jeden wykryje, drugi nie, zatem nie warto się nakręcać.
 
reklama
Pomocy. Zrobiłam test paskowy facelle z Rossmana.. jestem 4 dni przed okresem. Czy test jest pozytywny? Kreska cień cienia.. co myślicie? Pierwszy raz robiłam test paskowy, nie mam żadnych objawów ciąży
dla mnie to nie jest kreska, tylko barwnik, który nie do końca przeszedł. Albo zalany. Dla mnie nieważny wynik
 
Też czytałam na forach, że pink nie wykrywa wczesnej ciąży, prędzej facelle wykryje niż pink. Wczoraj robiłam pink i był negatywny.. dzisiaj facelle pozytywny (możliwe że fałszywie negatywny). O czym jutro się przekonam. Ale słabo że jeden wykryje, drugi nie, zatem nie warto się nakręcać.
Mi chodziło o taki inny, firmy Testeo bodajże, ale też z różową końcówką. Ten pokazał mi bardzo słabą kreskę przy becie 80, więc słabo się wybarwił.
 
Też czytałam na forach, że pink nie wykrywa wczesnej ciąży, prędzej facelle wykryje niż pink. Wczoraj robiłam pink i był negatywny.. dzisiaj facelle pozytywny (możliwe że fałszywie negatywny). O czym jutro się przekonam. Ale słabo że jeden wykryje, drugi nie, zatem nie warto się nakręcać.
mi pink wykrył przy becie 7.3😅 ale wiadomo, jednym wyjdzie drugim Nie :)
 
Miesiaczka spoznia mi sie już 6 dni.
17 Stycznia miałam zamiast okresu 2 dniowe plamienia dziś wykonałam test i tak mi się wydaje że negatywny jest :/ nie wiem czy jest sens zrobic kolejny z rannego moczu
 

Załączniki

  • 20240205_142639.jpg
    20240205_142639.jpg
    419,8 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Miesiaczka spoznia mi sie już 6 dni.
17 Stycznia miałam zamiast okresu 2 dniowe plamienia dziś wykonałam test i tak mi się wydaje że negatywny jest :/ nie wiem czy jest sens zrobic kolejny z rannego moczu
negatywny. Jeśli cykle są regularne to 6 dni po terminie już powinna być solidna kreska .
 
Do góry