reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

No bo wczesniej tez byl syosunek i poszlam zobaczyc dzisiaj czy cos urosla a tu wynik ten sam
To pierwsza betę robiłaś 5 dni temu czyli dzień po stosunku ? 🤔 Wiesz , że implantacja trwa ok 10 dni +- . O ciąży to się dowiesz około dnia spodziewanej miesiączczki 🙈 skoro staracie się długo, to albo rób sobie testy owulacyjne , albo monitoring owulacji czy wgl jest, albo testy nasienia .
 
reklama
To pierwsza betę robiłaś 5 dni temu czyli dzień po stosunku ? 🤔 Wiesz , że implantacja trwa ok 10 dni +- . O ciąży to się dowiesz około dnia spodziewanej miesiączczki 🙈 skoro staracie się długo, to albo rób sobie testy owulacyjne , albo monitoring owulacji czy wgl jest, albo testy nasienia .
Przed tą pierwszą beta stosunek byl tydzien przed badaniem i myslalam ze cos świta. Ale nic. I stosunek drugi wg kalendarza w owulacje. Może po tym drugim stosunku coś będzie. Ale dzięki wam za dobre rady 😘
 
Przed tą pierwszą beta stosunek byl tydzien przed badaniem i myslalam ze cos świta. Ale nic. I stosunek drugi wg kalendarza w owulacje. Może po tym drugim stosunku coś będzie. Ale dzięki wam za dobre rady 😘
Ale jak mogło dojść do zapłodnienia skoro to było przed owulacją? Jajo miało się pojawić magicznie czy plemniki terminatory miały przeżyć miliony godzin?
 
Hej dziewczyny to znów ja. Czy tu coś widac czy testowa??
IMG20240201145202.jpg
IMG_20240201_150103.jpg
 
Pomocy. Zrobiłam test paskowy facelle z Rossmana.. jestem 4 dni przed okresem. Czy test jest pozytywny? Kreska cień cienia.. co myślicie? Pierwszy raz robiłam test paskowy, nie mam żadnych objawów ciąży
 

Załączniki

  • IMG_7695.jpeg
    IMG_7695.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 172
reklama
Pomocy. Zrobiłam test paskowy facelle z Rossmana.. jestem 4 dni przed okresem. Czy test jest pozytywny? Kreska cień cienia.. co myślicie? Pierwszy raz robiłam test paskowy, nie mam żadnych objawów ciąży
Zdjęcie niewyraźne, ale i tak widać drugą kreskę dość wyraźnie 😅 Moim zdaniem pozytywny
 
Do góry