reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Czesc dziewczyny, u mnie dosc dziwna cala sytuacja. Ponad miesiac temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, wszystko ladnie pieknie do pewnego momentu myslalam ze jestem przed okresem (bo niestety przez antykoncpecje nie jestem w stanie powiedziec kiedy owulacja kiedy miesiaczaka ale wydawało mi sie pewnie ze to wlasnie @)wiec dlatego chodze senna sutki mnie bola itd ale przestraszyłam sie w momencie jak w weekend przy zbliżeniu z moim parterem strasznie mnie bolalo po prawej stronie tak jakby w macicy No dziwne to bylo uczucie a wiem ze nigdy mi sie takie cos nie zdażyło,pytanie do was, faktycznie bladzioch czy po prostu fabryczna ? Test robilam wczoraj z rana :)zastanawiam sie czy zajście w ciaze jest tak szybko mozliwe po antykoncepcji (bralam tylko przez 3 miesiace)
No wiesz, widać bladziocha. Powtórz test, albo zrób betę, ale z tym drugim może być ciężko w dobie 👑. Moja koleżanka odstawiła tabletki i nie miała okresu, ale była pewna że hormony jej fikają, a tu psikus, ciąża, i Marysia ma już pół roku 🤷‍♀️
 
reklama
No wiesz, widać bladziocha. Powtórz test, albo zrób betę, ale z tym drugim może być ciężko w dobie 👑. Moja koleżanka odstawiła tabletki i nie miała okresu, ale była pewna że hormony jej fikają, a tu psikus, ciąża, i Marysia ma już pół roku 🤷‍♀️
No niestety umówić sie do jakiegos lekarza w tym momencie to jest tragedia,u mnie to jest strasznie w ogole ciezko sobie to wyobrazić No bo ani tego nie planowaliśmy a i ja mam jeszcze problemy z hormonami takze musiałby byc chyba cud lub biochemia tak jak ostatnio
 
No niestety umówić sie do jakiegos lekarza w tym momencie to jest tragedia,u mnie to jest strasznie w ogole ciezko sobie to wyobrazić No bo ani tego nie planowaliśmy a i ja mam jeszcze problemy z hormonami takze musiałby byc chyba cud lub biochemia tak jak ostatnio
Ja bez problemu umowilam sie do ginekologa. Termin z dnia na dzien praktycznie 🤔 a gfybys byla w ciazy to juz w ogole
 
No niestety umówić sie do jakiegos lekarza w tym momencie to jest tragedia,u mnie to jest strasznie w ogole ciezko sobie to wyobrazić No bo ani tego nie planowaliśmy a i ja mam jeszcze problemy z hormonami takze musiałby byc chyba cud lub biochemia tak jak ostatnio
Spokojnie, powtórz test, kreska powinna być z dnia na dzień bardziej widoczna. Po odstawieniu tabletek hormony się regulują i nikt do końca nie przewidzi, co może się wydarzyć. Chociaż z drugiej strony ja nigdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej a hormony miałam strasznie rozregulowane i na ciążę żadnych szans.
 
Spokojnie, powtórz test, kreska powinna być z dnia na dzień bardziej widoczna. Po odstawieniu tabletek hormony się regulują i nikt do końca nie przewidzi, co może się wydarzyć. Chociaż z drugiej strony ja nigdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej a hormony miałam strasznie rozregulowane i na ciążę żadnych szans.
Powtórzę pewnie w czwartek albo w piatek, a co myslec o tym ze od tygodnia prawie temperatura trzyma mi sie powyżej 37 stopni i i najniższa to wlasnie 37 ? Skoro wyszłoby ze test negatywny to ma to jakies wieksze znaczenie czy po prostu hormony ?
 
Powtórzę pewnie w czwartek albo w piatek, a co myslec o tym ze od tygodnia prawie temperatura trzyma mi sie powyżej 37 stopni i i najniższa to wlasnie 37 ? Skoro wyszłoby ze test negatywny to ma to jakies wieksze znaczenie czy po prostu hormony ?
Temperatura ma znaczenie jesli robisz dluzej pomiary. Jeden czy dwa razy nic nie mowi
 
reklama
Do góry