reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Według mnie negatywny ja miałam mocniejsze kreski i ciąży nie było te testy oszukały mnie kilka razy. Z reszta test odczytany po czasie= nieważny takich wyników pod uwagę się nie bierze
Dzięki za odpowiedź. Powtórzyłam testy innej firmy i dalej są cienie - wiec mam nadzieje. 😊
Plus podkreslilam ze testy odczytywane były w czasie zalecanym przez producenta.
 
reklama
Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.
Hej, jakby coś przebijało 😀 powtórz test kochana
 

Załączniki

  • BA7D6D0B-D17D-4E9D-B703-2409433D51EE.jpeg
    BA7D6D0B-D17D-4E9D-B703-2409433D51EE.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 284
Hej dziewczyny! Pisze za moja znajoma! :) ja już mam bobaska :) a ona nie siedzi na forum jak ja wiec poprosiła mnie o zapytanie się Was o jej test ciążowy
Sprawa wyglada tak
Zrobiła test ciążowy przedwczoraj. Okres jej się spóźniał, pozytyw (różowa końcówka testu na gorze). Zrobiła wczoraj drugi INNEJ firmy, jest pozytyw ale bardzo blady (różowa końcówka testu w dole na zdjęciu) .

Czy może być tak, ze dwie firmy i może być taka rozbieżność intensywności kreski? Czy coś jest nie tak ?
Ten drugi był opisany jako „wykrywa ciąże 6 dni przed okresem” a druki był jakiś taki no name i nawet nie wiemy czy 10 czy 25 czułość..
co Wy na to?
 

Załączniki

  • IMG_4362.jpeg
    IMG_4362.jpeg
    64,7 KB · Wyświetleń: 179
  • IMG_4297.jpeg
    IMG_4297.jpeg
    78,3 KB · Wyświetleń: 181
reklama
Hej dziewczyny! Pisze za moja znajoma! :) ja już mam bobaska :) a ona nie siedzi na forum jak ja wiec poprosiła mnie o zapytanie się Was o jej test ciążowy
Sprawa wyglada tak
Zrobiła test ciążowy przedwczoraj. Okres jej się spóźniał, pozytyw (różowa końcówka testu na gorze). Zrobiła wczoraj drugi INNEJ firmy, jest pozytyw ale bardzo blady (różowa końcówka testu w dole na zdjęciu) .

Czy może być tak, ze dwie firmy i może być taka rozbieżność intensywności kreski? Czy coś jest nie tak ?
Ten drugi był opisany jako „wykrywa ciąże 6 dni przed okresem” a druki był jakiś taki no name i nawet nie wiemy czy 10 czy 25 czułość..
co Wy na to?
Tak, oczywiście że może. Bety nie bada się intensywnością kreski na teście ciążowym 🤷🏼‍♀️
Najlepiej jesli pójdzie na betę z krwi i później zrobi przyrost 😊
 
Do góry