reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Zobacz załącznik 1483726Cześć, chyba coś tam się dzieje ? 2 dni przed spodziewanym okresem. Jutro zrobię betę czy za szybko ? Poszłam w pon do przypadkowej gin. Sprawdzić czy w ogóle owulacja była , gin. Stwierdziła ze była i ze chyba mi się udało ale ze mam poczekać na dzień okresu ( piątek ) i zrobić test :D oczywiście od pon. Zrobiłam już 4 testy. Gin. Dała mi tez duphastan żeby „dokarmić” wzięłam od pon. 3 tabletki , w zasadzie nie chce tego brać . Nie miałam nigdy problemu z poronieniem o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok a teraz tez Już z 8 mc minelo …. Ktoś tam miał ? Brać tem duphastan czy nie ? To pomaga , czy tylko to sztuczny steryd ? Dziękuje i pozdrawiam
Zrób betę i oznacz progesteron. Jeśli będzie niski to warto go brać. Po 48h powtórz betę. Teraz i tak nic nie zobaczy. Najwcześniej za 2 tygodnie.
Trzymam kciuki!❤️
 
Zobacz załącznik 1483726Cześć, chyba coś tam się dzieje ? 2 dni przed spodziewanym okresem. Jutro zrobię betę czy za szybko ? Poszłam w pon do przypadkowej gin. Sprawdzić czy w ogóle owulacja była , gin. Stwierdziła ze była i ze chyba mi się udało ale ze mam poczekać na dzień okresu ( piątek ) i zrobić test :D oczywiście od pon. Zrobiłam już 4 testy. Gin. Dała mi tez duphastan żeby „dokarmić” wzięłam od pon. 3 tabletki , w zasadzie nie chce tego brać . Nie miałam nigdy problemu z poronieniem o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok a teraz tez Już z 8 mc minelo …. Ktoś tam miał ? Brać tem duphastan czy nie ? To pomaga , czy tylko to sztuczny steryd ? Dziękuje i pozdrawiam
Łeeee dziś zrobiłam test innej marki rano i dupa …. Żadnej kreski … najgorzej się tak podpalić ….
 
reklama
Pomóżcie, ja widzę drugą kreskę ale ledwo ledwo, co sądzicie? Jestem dzień po terminie miesiączki, nie staramy się ale jakaś tam szansa na ciążę była, potrzebuję spojrzenia z boku.
 

Załączniki

  • 20230112_102616.jpg
    20230112_102616.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 181
Do góry