reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Cześć,
Trochę o mnie. Mam 28 lat oraz PCOS. Od około roku staramy sie z partnerem o dziecko. Moj cykl miesiączkowy 34 dni, w tym miesięcu spoznial mi się okres. Mialam już nadzieję,ze jestem w ciazy a tu w ten sam dzien rozkrecil sie okres. Czy ktoś miał podobna sytuacje? A może błędnie odczytalam test?Zobacz załącznik 1483431
Bo jeśli od 9go krwawisz, a dzisiaj mimo to wyraźniejszy test, to bym sie jak najszybciej udała do lekarza.
 
reklama
Cześć,
Trochę o mnie. Mam 28 lat oraz PCOS. Od około roku staramy sie z partnerem o dziecko. Moj cykl miesiączkowy 34 dni, w tym miesięcu spoznial mi się okres. Mialam już nadzieję,ze jestem w ciazy a tu w ten sam dzien rozkrecil sie okres. Czy ktoś miał podobna sytuacje? A może błędnie odczytalam test?Zobacz załącznik 1483431
Może to krwawienie implantacyjne nie okres ?
Test jak najbardziej pozytywny
 
5F55C507-E3D9-4062-A46D-3849828FCB88.jpeg
Cześć, chyba coś tam się dzieje ? 2 dni przed spodziewanym okresem. Jutro zrobię betę czy za szybko ? Poszłam w pon do przypadkowej gin. Sprawdzić czy w ogóle owulacja była , gin. Stwierdziła ze była i ze chyba mi się udało ale ze mam poczekać na dzień okresu ( piątek ) i zrobić test :D oczywiście od pon. Zrobiłam już 4 testy. Gin. Dała mi tez duphastan żeby „dokarmić” wzięłam od pon. 3 tabletki , w zasadzie nie chce tego brać . Nie miałam nigdy problemu z poronieniem o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok a teraz tez Już z 8 mc minelo …. Ktoś tam miał ? Brać tem duphastan czy nie ? To pomaga , czy tylko to sztuczny steryd ? Dziękuje i pozdrawiam
 
Zobacz załącznik 1483726Cześć, chyba coś tam się dzieje ? 2 dni przed spodziewanym okresem. Jutro zrobię betę czy za szybko ? Poszłam w pon do przypadkowej gin. Sprawdzić czy w ogóle owulacja była , gin. Stwierdziła ze była i ze chyba mi się udało ale ze mam poczekać na dzień okresu ( piątek ) i zrobić test :D oczywiście od pon. Zrobiłam już 4 testy. Gin. Dała mi tez duphastan żeby „dokarmić” wzięłam od pon. 3 tabletki , w zasadzie nie chce tego brać . Nie miałam nigdy problemu z poronieniem o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok a teraz tez Już z 8 mc minelo …. Ktoś tam miał ? Brać tem duphastan czy nie ? To pomaga , czy tylko to sztuczny steryd ? Dziękuje i pozdrawiam
piękna kreska :) wszystko zależy jak twój progesteron. Skoro gin dała tabletki to musiała mieć do tego jakieś powod. Coś mówiła?
 
piękna kreska :) wszystko zależy jak twój progesteron. Skoro gin dała tabletki to musiała mieć do tego jakieś powod. Coś mówiła?
Byłam u niej pierwszy raz, była miła ale sprawiła wrażenie roztrzepanej , najpierw mówiła ze jak nic nie wyjdzie to za 2-3 mc mam się wspomóc ale na odchodnego rzuciła ze w zasadzie może pani wsiąść teraz „ dokarmić „ i zobaczy czy coś wyjdzie … na pewno jutro to skonsultuje u innego gin. Ale jak ktoś miał podobna historie to dajcie znać …
 
reklama
Zobacz załącznik 1483726Cześć, chyba coś tam się dzieje ? 2 dni przed spodziewanym okresem. Jutro zrobię betę czy za szybko ? Poszłam w pon do przypadkowej gin. Sprawdzić czy w ogóle owulacja była , gin. Stwierdziła ze była i ze chyba mi się udało ale ze mam poczekać na dzień okresu ( piątek ) i zrobić test :D oczywiście od pon. Zrobiłam już 4 testy. Gin. Dała mi tez duphastan żeby „dokarmić” wzięłam od pon. 3 tabletki , w zasadzie nie chce tego brać . Nie miałam nigdy problemu z poronieniem o pierwsze dziecko staraliśmy się ponad rok a teraz tez Już z 8 mc minelo …. Ktoś tam miał ? Brać tem duphastan czy nie ? To pomaga , czy tylko to sztuczny steryd ? Dziękuje i pozdrawiam
Przy jutrzejszej becie sprawdź tez i progesteron i jeśli będzie niski, to warto suplementować.
 
Do góry