reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Jak dla mnie ciąża. Ja też używam Pink i ani razu mnie nie oszukał także myślę, że się udało i dobrze będzie potwierdzić to betą z krwi. ☺
Takich słów mi trzeba było. Jeśli nie uda się na betę, to 8.11 ide do ginekologa. Po pierwszej ciazy mam nauczkę, ze szybko nie znaczy dobrze. Jutro i po jutrze testy, kupiłam tez bobotest żeby mieć inny, ale pinki również powtórzę.. jakoś mu ufam najbardziej…
 
Takich słów mi trzeba było. Jeśli nie uda się na betę, to 8.11 ide do ginekologa. Po pierwszej ciazy mam nauczkę, ze szybko nie znaczy dobrze. Jutro i po jutrze testy, kupiłam tez bobotest żeby mieć inny, ale pinki również powtórzę.. jakoś mu ufam najbardziej…
Ja też aktualnie we wczesnej ciąży po niedawnym poronieniu. 3 dni przed @ zrobiłam test z pinka i wyszedł mega bladzioch, następne wychodziły trochę ciemniejsza a beta z krwi wyszła 83. Jutro idę powtórzyć. Wrzucę moje testy dla porównania. 😊 będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 

Załączniki

  • IMG_20211018_121148.jpg
    IMG_20211018_121148.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 180
  • IMG_20211019_103347.jpg
    IMG_20211019_103347.jpg
    901,2 KB · Wyświetleń: 177
  • IMG_20211021_180923.jpg
    IMG_20211021_180923.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 182
Ja też aktualnie we wczesnej ciąży po niedawnym poronieniu. 3 dni przed @ zrobiłam test z pinka i wyszedł mega bladzioch, następne wychodziły trochę ciemniejsza a beta z krwi wyszła 83. Jutro idę powtórzyć. Wrzucę moje testy dla porównania. 😊 będzie dobrze. Trzymam kciuki.
Gratulacje! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze.

U mnie wręcz identycznie pierw prawie nic nie widać, a kolejnego dnia już gołym okiem druga kreska. Liczę, ze jutro będzie tez. :)
 
Gratulacje! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze.

U mnie wręcz identycznie pierw prawie nic nie widać, a kolejnego dnia już gołym okiem druga kreska. Liczę, ze jutro będzie tez. :)
Na pewno! Będzie dobrze, musi być. Przynajmniej tak staram się nastawiać.. Ja idę w czwartek na wizytę i mam nadzieję, że gin mnie troche uspokoi i pokieruje do tego szczęśliwego rozwiązania. 🙏😀
 
To pierwsza ciąża? :) u mnie jeśli się potwierdzi będzie równi dwa latka różnicy.:)
Nie, mam już 3 letnią córeczkę. W maju 2021 zaszłam w drugą ciążę, niestety poroniłam w lipcu. Praktycznie od razu mogliśmy się starać, bo oczyściłam się sama i tak właśnie w 3 cyklu starań znowu się udało i mam nadzieję, że uda się utrzymać ciążę do końca. 😌
 
Nie, mam już 3 letnią córeczkę. W maju 2021 zaszłam w drugą ciążę, niestety poroniłam w lipcu. Praktycznie od razu mogliśmy się starać, bo oczyściłam się sama i tak właśnie w 3 cyklu starań znowu się udało i mam nadzieję, że uda się utrzymać ciążę do końca. 😌
Trzymam kciuki! Tez będzie świetna różnica wieku, chociaż ja wstrzele się w bunt dwulatka 😅
 
reklama
Do góry