reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej mam pytanie miałyście doświadczenie z taką implantacją albo czymś takim że po prostu dało tobą siwe znaki przykładowo że miałyście biegunkę ból brzucha wymioty ból kręgosłupa i jajników i okazało się że byłyście w ciąży
Ja miałam . Teraz wiem i to kojarzę. W pierwszej ból brzucha taki zwyczajny . A w drugiej jeden dzień biegunki. Myślałam , ze sie strulam. Obie córki były planowane z elektronicznymi testami owulacyjnymi . Obserwowałam wtedy siebie i wiem , ze to były implantację.
 
Hej ostatnio mam straszne wahania nastroju, jem więcej niż zwykle, często biegam do toalety i zapach kotów zaczął mi bardziej przeszkadzać. Czy tutaj coś widać czy tylko mi się wydaje ?
 

Załączniki

  • PXL_20211016_1543416383.jpg
    PXL_20211016_1543416383.jpg
    3,2 MB · Wyświetleń: 229
  • PXL_20211016_1543416384.jpg
    PXL_20211016_1543416384.jpg
    3,2 MB · Wyświetleń: 225
Ja miałam . Teraz wiem i to kojarzę. W pierwszej ból brzucha taki zwyczajny . A w drugiej jeden dzień biegunki. Myślałam , ze sie strulam. Obie córki były planowane z elektronicznymi testami owulacyjnymi . Obserwowałam wtedy siebie i wiem , ze to były implantację.
no właśnie.kialam tylko rano jak wstalammbiegunke i wymiot potem tylko bolał brzuch i to właśnie tak bardizje chyba w podbrzuszu jak bym miała skurcze jakieś ale nie wmawiam sobie że to ciąża czekam na dzień @ normalnie tylko chciałam zapytać tak porostu czy ktoś może tak miał i u niego np wyszła potem ciąża
 
reklama
no właśnie.kialam tylko rano jak wstalammbiegunke i wymiot potem tylko bolał brzuch i to właśnie tak bardizje chyba w podbrzuszu jak bym miała skurcze jakieś ale nie wmawiam sobie że to ciąża czekam na dzień @ normalnie tylko chciałam zapytać tak porostu czy ktoś może tak miał i u niego np wyszła potem ciąża
Ile dni po stosunku miałaś biegunkę ?
 
Do góry