reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
@aniaslu może czas zamknąć wątek zanim zaczniemy młode dziewczyny uczyć rozpoznawanie ciąży na podstawie konsystencji kału?
ale nikt nie rozpoznaje ciąży wymieniamy się doświadczeniami Jezu nie powiedzilam o jestem w ciąży bo miałam biegunkę chyba każdy organizm jest inny i inaczej przyswaja różne rzeczy chyba właśnie po to są takie fora gdzie można rozmawiac o takich rzeczach...
 
Cześć,Staramy się z mężem o drugie dziecko. Przy pierwszym test odrazu wykazał dwie grube wyraźne kreski, ale test robiłam tydzień po planowanej miesiączce. Teraz pierwsza miesiączkę po porodzie dostałam dopiero po roku. Dwa cykle były takie same, a kolejne już nieregularne. Od owulacji minęło 11 dni. Do miesiączki teoretycznie zostało 5 dni. Zrobiłam wczoraj i dziś jednak test, bo ten kto czeka ten jest niecierpliwy.. i tu w przeciągu 3 minut pojawiła się bardzo blada kreska cienia cień. Kiedy rozsądnie powinnam powtórzyć test? Czy po 48h jeśli ciąża jest to kreska powinna być już ciemniejsza? C zg czekać do terminu miesiączki?…
 

Załączniki

  • 0D3B322F-666A-43C6-8221-EBD4172CB582.jpeg
    0D3B322F-666A-43C6-8221-EBD4172CB582.jpeg
    634,6 KB · Wyświetleń: 215
Cześć,Staramy się z mężem o drugie dziecko. Przy pierwszym test odrazu wykazał dwie grube wyraźne kreski, ale test robiłam tydzień po planowanej miesiączce. Teraz pierwsza miesiączkę po porodzie dostałam dopiero po roku. Dwa cykle były takie same, a kolejne już nieregularne. Od owulacji minęło 11 dni. Do miesiączki teoretycznie zostało 5 dni. Zrobiłam wczoraj i dziś jednak test, bo ten kto czeka ten jest niecierpliwy.. i tu w przeciągu 3 minut pojawiła się bardzo blada kreska cienia cień. Kiedy rozsądnie powinnam powtórzyć test? Czy po 48h jeśli ciąża jest to kreska powinna być już ciemniejsza? C zg czekać do terminu miesiączki?…
tu z dzisiaj
 

Załączniki

  • 5EAF5927-87F6-4EAE-A441-491291462737.jpeg
    5EAF5927-87F6-4EAE-A441-491291462737.jpeg
    754,1 KB · Wyświetleń: 210
  • 99BFE9DA-735E-4363-880A-FAD2EABD6541.jpeg
    99BFE9DA-735E-4363-880A-FAD2EABD6541.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 200
Cześć,Staramy się z mężem o drugie dziecko. Przy pierwszym test odrazu wykazał dwie grube wyraźne kreski, ale test robiłam tydzień po planowanej miesiączce. Teraz pierwsza miesiączkę po porodzie dostałam dopiero po roku. Dwa cykle były takie same, a kolejne już nieregularne. Od owulacji minęło 11 dni. Do miesiączki teoretycznie zostało 5 dni. Zrobiłam wczoraj i dziś jednak test, bo ten kto czeka ten jest niecierpliwy.. i tu w przeciągu 3 minut pojawiła się bardzo blada kreska cienia cień. Kiedy rozsądnie powinnam powtórzyć test? Czy po 48h jeśli ciąża jest to kreska powinna być już ciemniejsza? C zg czekać do terminu miesiączki?…
Pinki niestety lubią oszukiwać. Najlepiej zrób kolejny test za parę dni, lub idź na betę jesli masz możliwość.
 
Pinki niestety lubią oszukiwać. Najlepiej zrób kolejny test za parę dni, lub idź na betę jesli masz możliwość.
Pinki mnie akurat. Nie zawiódł w pierwszej ciazy. Na betę niestety najszybciej w sobotę będę mogła iść, bo tak pracuje, a rano mała do żłobka przed praca keszcze muszę zawieść.

Wczoraj był cienia cień jak na 1 zdj, dziś druga pojawiła się odrazu. I widoczna kest, nie to co wczoraj… powtórzę test napewno. Zastanawiam się tylko czy jak kreska jest widoczna i nie musiałam czekać na nią to tez może być fałszywy dodatnio? (edutowalam wcześniejsze zdjęcie i dodałam wyraźniejsze)
 
Ostatnia edycja:
Pinki mnie akurat. Nie zawiódł w pierwszej ciazy. Na betę niestety najszybciej w sobotę będę mogła iść, bo tak pracuje, a rano mała do żłobka przed praca keszcze muszę zawieść.

Wczoraj był cienia cień jak na 1 zdj, dziś druga pojawiła się odrazu. I widoczna kest, nie to co wczoraj… powtórzę test napewno. Zastanawiam się tylko czy jak kreska jest widoczna i nie musiałam czekać na nią to tez może być fałszywy dodatnio? (edutowalam wcześniejsze zdjęcie i dodałam wyraźniejsze)
Mnie też nie zawiódł, ale czytałam już sporo historii , wyraźniejszymi kreskami, które okazały się fałszywe. Na betę nie musisz iść na czczo. Albo poczekaj dwa, czy dni i zrób kolejny test z porannego moczu.
 
reklama
Pinki mnie akurat. Nie zawiódł w pierwszej ciazy. Na betę niestety najszybciej w sobotę będę mogła iść, bo tak pracuje, a rano mała do żłobka przed praca keszcze muszę zawieść.

Wczoraj był cienia cień jak na 1 zdj, dziś druga pojawiła się odrazu. I widoczna kest, nie to co wczoraj… powtórzę test napewno. Zastanawiam się tylko czy jak kreska jest widoczna i nie musiałam czekać na nią to tez może być fałszywy dodatnio? (edutowalam wcześniejsze zdjęcie i dodałam wyraźniejsze)
Myślę, że sama wiesz co zrobić 😉 chociaż nie dziwię Ci się, czekanie jest w tym wszystkim najtrudniejsze 😁
 
Do góry