reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Chyba faktycznie jutro z rana powtórzę test i najwyżej spróbuję na bete ale nie wiem jak teraz moje laboratorium funkcjonuje przez covida . Boję się że sobie wkręcam, od 2 lat sie staramy o 2 dziecko i co miesiąc mam milion objawów i nic , a w tym cyklu tylko ten dziwny brzuch . No i kurczaki 24dc to za szybko zeby było coś widać, czy którejś z Was wyszedł pozytywny test tak szybko?
Mi w pierwszej ciąży test wyszedł pozytywny kilka dni przed terminem w drugiej która straciłam w dniun@ w 3 też w dniu @ .
 
reklama
Chyba faktycznie jutro z rana powtórzę test i najwyżej spróbuję na bete ale nie wiem jak teraz moje laboratorium funkcjonuje przez covida . Boję się że sobie wkręcam, od 2 lat sie staramy o 2 dziecko i co miesiąc mam milion objawów i nic , a w tym cyklu tylko ten dziwny brzuch . No i kurczaki 24dc to za szybko zeby było coś widać, czy którejś z Was wyszedł pozytywny test tak szybko?
Uwierz, że wszystkie tu pewnie wiemy jak to jest i księgę mogłybysmy napisać pt miliony objawów ciąży 😜😜 im bardziej chcemy tym bardziej sobie wkręcamy. W pierwszą ciążę zaszłam odrazu w drugą po ok 9 MC a w 3 po 6 i to dopiero gdy mega od puściłam
 
Juz tak sobie myślę może ten cykl właśnie miał być krótszy i wyszło coś po wcześniejszym zbliżeniu niż myślę, wtedy by sie zgadzało mniej więcej tylko ze śluz płodny zauważyłam dopiero od 15dc , a kochaliśmy się w 12dc, 15dc, 17dc, 18dc. Natalia chyba poczekam do dnia @ czyli jeszcze tydzien ,chyba oszaleje przez ten czas 😅 ja w pierwszej ciąży test zrobilam dopiero w okolicy 8tyg ciąży bo zaczęłam wymiotować i dopiero się domyśliłam ze okresu nie mam już miesiąc
 
Juz tak sobie myślę może ten cykl właśnie miał być krótszy i wyszło coś po wcześniejszym zbliżeniu niż myślę, wtedy by sie zgadzało mniej więcej tylko ze śluz płodny zauważyłam dopiero od 15dc , a kochaliśmy się w 12dc, 15dc, 17dc, 18dc. Natalia chyba poczekam do dnia @ czyli jeszcze tydzien ,chyba oszaleje przez ten czas 😅 ja w pierwszej ciąży test zrobilam dopiero w okolicy 8tyg ciąży bo zaczęłam wymiotować i dopiero się domyśliłam ze okresu nie mam już miesiąc
Prawa jest że co ma być to będzie... Albo jest ciąża albo nie ma wiem jak to jest cholernie ciężko przetrwac do @ .... Co dzień myśl -a może jednak zrobię ten test? ! I tak się borykasz z tym pytaniem każdego dnia.... Ja w tej ostatniej ciąży czułam, że coś jest ba rzeczy i wytrwać do dnia @ z testem było mi bardzoooo ciężko
 
Uwierz, że wszystkie tu pewnie wiemy jak to jest i księgę mogłybysmy napisać pt miliony objawów ciąży 😜😜 im bardziej chcemy tym bardziej sobie wkręcamy. W pierwszą ciążę zaszłam odrazu w drugą po ok 9 MC a w 3 po 6 i to dopiero gdy mega od puściłam
Heh no mój mąż to już się śmieje jak słyszy że mi niedobrze albo cos bo wie ze sobie wkręcam, z tym odpuszczeniem sobie wiem ze każdy ma rację i ze to działa ale jakoś nie mogę przestać myśleć np ze akurat mam dni płodne itd, zwłaszcza że zawsze marzyliśmy o małej różnicy wieku miedzy dziećmi a z roku na rok ta różnica rośnie i zaczynam się zastanawiać czy dzieci w ogóle złapią kontakt ze sobą, jaką wy macie różnice wieku między dziećmi?
 
Heh no mój mąż to już się śmieje jak słyszy że mi niedobrze albo cos bo wie ze sobie wkręcam, z tym odpuszczeniem sobie wiem ze każdy ma rację i ze to działa ale jakoś nie mogę przestać myśleć np ze akurat mam dni płodne itd, zwłaszcza że zawsze marzyliśmy o małej różnicy wieku miedzy dziećmi a z roku na rok ta różnica rośnie i zaczynam się zastanawiać czy dzieci w ogóle złapią kontakt ze sobą, jaką wy macie różnice wieku między dziećmi?
9 lat ponad różnicy
 
Chyba faktycznie jutro z rana powtórzę test i najwyżej spróbuję na bete ale nie wiem jak teraz moje laboratorium funkcjonuje przez covida . Boję się że sobie wkręcam, od 2 lat sie staramy o 2 dziecko i co miesiąc mam milion objawów i nic , a w tym cyklu tylko ten dziwny brzuch . No i kurczaki 24dc to za szybko zeby było coś widać, czy którejś z Was wyszedł pozytywny test tak szybko?
Mi wyszedł pięć dni przed miesiączką. Jak do tej pory wszystko z ciążą ok, jestem w połowie 11 tc. Nie słuchaj nigdy, że komuś wyszło albo nie wyszło, a potem ciążę stracił. Jeśli jesteś w ciąży, to Twoim zadaniem jest uparcie myśleć pozytywnie. Ktoś poronił, robił test w tym samym dniu co Ty, miał taką samą betę jak Ty, mąż ma tak samo na imię, macie takie samo auto, co to ma za znaczenie? TY nie poronisz.
Dbaj o siebie, nie denerwuj się, a przede wszystkim zrób jutro betę i jeśli wyjdzie ciąża, to w środę rób drugą. Czekamy na info.
 
Czesc
Dziewczyny nie mogłam się doczekać i zrobiłam test w 23 dc
Co myślicie?
 

Załączniki

  • 7269F704-34BA-45BD-ADFC-DECB51EB20E0.jpeg
    7269F704-34BA-45BD-ADFC-DECB51EB20E0.jpeg
    837,4 KB · Wyświetleń: 292
  • 25538F56-B16E-4B0D-A53D-323BAB889BA8.jpeg
    25538F56-B16E-4B0D-A53D-323BAB889BA8.jpeg
    922,9 KB · Wyświetleń: 286
reklama
Do góry