reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Tak jak koleżanka powyżej, myślę, że ten pierwszy zalany, a na drugim jak ruszam telefonem, to... No, no... Może wyjść mała, ciążowa beta :)

Tak jak koleżanka powyżej, myślę, że ten pierwszy zalany, a na drugim jak ruszam telefonem, to... No, no... Może wyjść mała, ciążowa beta :)
Zdjęcie trgo pierwszego testu było zrobione kilka godzin po zrobieniu. Tutaj zdjęcie zaraz po 😊 myślisz że faktycznie jednak zalany?
IMG_20210307_135125.jpg
 
reklama
Wynik testu po kilku godzinach nie znaczy zupełnie nic. Więc ten pierwszy jest nieważny.
Na drugim nic nie widzę, ale tak czy tak najlepiej zrobić bete wtedy jest 100% pewności. Powodzenia [emoji110]
Zdjęcie trgo pierwszego testu było zrobione kilka godzin po zrobieniu. Tutaj zdjęcie zaraz po [emoji4] myślisz że faktycznie jednak zalany? Zobacz załącznik 1245868
 
Wynik testu po kilku godzinach nie znaczy zupełnie nic. Więc ten pierwszy jest nieważny.
Na drugim nic nie widzę, ale tak czy tak najlepiej zrobić bete wtedy jest 100% pewności. Powodzenia [emoji110]
Kreseczka na tym teście wyszła odrazu chodziło o to że zdjęcie tylko było zrobione kilka godzin po tym. Ale fakt, beta najpewniejsza 😊
 
No ale ta kreska na zdjęciu jest juz po kilku godzinach tak? No to my jej niestety nie ocenimy bo widzimy ją juz po czasie. Ale jeśli tam była of razu to jutro na pewno będzie ciążowa beta [emoji16]
Kreseczka na tym teście wyszła odrazu chodziło o to że zdjęcie tylko było zrobione kilka godzin po tym. Ale fakt, beta najpewniejsza [emoji4]
 
Kreseczka na tym teście wyszła odrazu chodziło o to że zdjęcie tylko było zrobione kilka godzin po tym. Ale fakt, beta najpewniejsza 😊
Najlepiej test robić ze stoperem. Dajesz próbkę moczu na test, włączasz stoper, po pięciu minutach robisz ewentualnie zdjęcie. Potem test do kosza, chyba, że są od razu dwie mocne kreski i chcesz sobie zostawić na pamiątkę, ja tak zrobiłam.

Naprawdę męczące jest tłumaczenie, że po kilku minutach test jest do niczego...
 
Najlepiej test robić ze stoperem. Dajesz próbkę moczu na test, włączasz stoper, po pięciu minutach robisz ewentualnie zdjęcie. Potem test do kosza, chyba, że są od razu dwie mocne kreski i chcesz sobie zostawić na pamiątkę, ja tak zrobiłam.

Naprawdę męczące jest tłumaczenie, że po kilku minutach test jest do niczego...
Ja rozumiem. Źle sformuowalam sowja wypowiedź. Dwie kreski pojawiły się po kilku sekundach max minucie. I to zdjęcie niżej jest właśnie zrobione w tym czasie. Byłam pewna że to pozytywny test, ale dziewczyny mnie już uświadomiły że jest niestety zalany
IMG_20210307_135642.jpg
 
reklama
Nawet jeśli test jest zalany i nie można brać pod uwagę jego wyniku to wcale nie znaczy, że nie jesteś w ciąży. Testy lubią się mylić, mieć wady itp.
Beta da Ci 100 % pewności i trzymam kciuki żeby była pozytywna niezależnie od tych testów
Tak, czekam na wynik. A Twoim zdaniem ten test jest zalany? Ciągle się ludze, a wynik popołudniu dopiero...
 
Do góry