reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

brryyyyyyy jak zimno....oj jak ja nie lubię takiej pogody...jak mi się już marzą wakacje :-):-):-)

maltanka no ja też nie lubię tankować szczególnie jak muszę właśnie płacić....ale niestety u nas każdy tankuje swój samochód....
Moniczka zapraszam na kawkę a córka dyr nic nie powie...bez obaw
powodzenia u dentysty....żeby nie bolało....
misia słodkie zdjęcia....Staś jaki już duży
madzienka fajnie jest czuć ruchy maleństwa...hym troszkę zazdroszczę....
marzenka no to chyba fajniejsze jest A4... i jak się jeździ????/
karlita zdrówka dla Norbusia żeby szybko wrócił do przedszkola i Gabi nie było smutno
a jak Ty się miewasz???? ogarnęłaś już wszystko???? tęsknisz trochę za nami????
mandziula mówią że pieniądze szczęścia nie dają ale ich brak skutecznie psuje nam humor i dodaje zmartwień....
anaconda współczuje przejść ze studentami....kurcze pamietam u nas kiedyś też tacy mieszkali i imprezka była codziennie....ale na szczęście szybko się wynieśli
madzienka rozbawił mnie twój post z szampanami....:-D:-D:-D jak tam po zakupkach z Beatką...upolowałyście coś ciekawego????
aluśka no co TY moje dziecko miałoby dawać dobry przykład innym dzieciom....ha ha ha
jak tam szef skontrolował robotę?????
justynka, normatywna, Emilka super że nawet tak zimny dzień można spędzić miło w towarzystwie koleżanek...
marta tulaski na zmartwienia....oby dół szybko przeszedł...

spokojnego wieczorku....
 
reklama
Zaglądam na chwilę bo zaraz wieczorne rytuały czas zacząć :-D:-D
Wzięłam się dzisiaj za prasowanie więc całe popołudnie zeszło :tak::tak: a od jutra mój mąż idzie do pracy i Madzienka muszę sama zaprowadzić Maję do przedszkola - ja nie wiem jak ja to zrobię :-D:-D:-D chyba podjadę twingusiem :-D:-D:-D
Elza ja już miała przeprawy ze studentami 2 lata temu i widzę że w tym roku będzie to samo :angry::angry: ale teraz to już nie będę taka "uprzejma" :crazy::crazy:
Marz super że buciki upolowałaś, ja dzisiaj dla Mai widziałam kozaczki Monster High za bagatela prawie 200zł :szok::szok:
Aluśka sprawdza Cię jak nic :-D:-D:-D
Marta co się dzieje że takiego doła załapałaś :confused::confused:
 
my nareszcie dotarłyśmy do domu.....
po przedszkolu nieplanowana wizyta w Kids Clubie...Jula poszalała, ja poplotkowałam...

co do zakupów to w takim towarzystwie musiały byc udane;-)


Anaconda spodnie powiem szczerze na długość ok...do zimowych butów akurat, może trochę góra za duża ale pewnie szybko do niej dorośnie a jak nie to złapie jej na górze....
czyli jutro rozruch twingusia...na krótkiej trasie...
powodzenia dla Jacka w nowej pracy....

aaa mam rabat 25% na buty w smyku do niedzieli, jakbyś zdecydowała się na te buciki:-);-)

Marzenka super...a jakie buciki upolowałaś???

Marta co się dzieje???

Eliza zakupy udane....Jula ma spodnie na śnieg i kilka pierdółek i ja co nieco co oko cieszy
 
My juz w domku po bardzo sympatycznym spotkaniu przy kawce u Ewy:happy2:. Dzieciaczki pobawiły się, powygłupiały i liczę na to że M padnie do snu jak mucha:-D


Ewa sorki że M wpakował się na łóżko N:zawstydzona/y:

Aluśka
oj tęskno nam do spacerków z Tobą i dziewczynkami:-(

Sunday jak tam u Ciebie dałaś radę przebrnąć przez dzisiejszy dzień?

Marta co się stało?? mam nadzieję że humor szybko powróci:tak:

marz butki dla siebie czy dla dzieci?
Madzienka super że popołudnie spędziłaś miło:tak:
 
Madzienka takie spontaniczne wypady sa najlepsze.....duzo dzieciakow?????
A butki takie czarne pantofelki na waskiej koturnie...
Justyna wkoncu cos dla mnie:-ptowarzyski dzien dzisiaj mieliscie....
Mandziula no tak ten temat moze skutecznie popsuc nastroj ale nie martw sie na zapas obliczcie sie jeszcze raz i moze cos wykombinujecie....tego Wam zycze...a duzo wam brakuje wykonczenia na gorze??????
Elza Ty o lecie jak tu dopiero jesien sie zaczela:-D...a jazda zalczona i udana;-)
Anaconda to moze zaczniesz chodzic do studentow na imprezy i bedziesz bardziej wyrozumiala:-Ddaj zyc ha ha ha....:-)super ze j jutro zaczyna czyli na cos sie zdecydowal?????a ze wstawaniem to nie oslabiaj!!!!!!!:-):-):-)



Ja wyskoczylam na male zaupki a teraz z M jem kolacyjke...B usypia wiec zaraz dzieciaki beda wypoczywac a ja wezme sie za zupke.....spokojnej nocki.....
 
Aluśka to bierz wolne :-pi wybierzemy się całą banda na shooping po ciuszkach:tak: ...
Justynko to ja dziękuję Natala padła jak mucha po 19 :szok: pewnie rano mnie obudzi i będzie łązić po mnie hehehe... a o Michałka to się nie tłumacz chłopak zwiedzał i tyle.... będą mieli co wspominać bo zdjęć kupę narobiłam... ja chce więcej takich spotkań, tylko mogłoby nie być tych dodatkowych gości :-p
Dostałam dziś dwie skrzynki grzybów i koszyk jabłek, grzyby przebrane czekają do jutra do obróbki połowe poszło do kosza:nerd:
A co do nocek Natalki to nie wiem jak się do tego zabrać najpierw chce ją przyzwyczaić do tego że nie ma cysia w dzien ale jeszcze o niego pyta i czasem próbuje walczyć... :sorry2:ale się nie daję :-)
 
Witajcie:tak:
ja dziś wstałam z bólem głowy i przez cały dzień pomimo procha nie chciał sobie pójść:angry:więc pewnie z bólem się położe spać:baffled:na szczęście dzieciaki w miarę grzeczne,bo nie wiem,jak bym wytrzymała:-D
Misia wytrwałości....a sosik mówiłam że pyszny....
zmykam do łóżka....bąbelek kręci i wierci mi się dzisiaj - uczucie bezcenne:tak:
oj,tak bezcenne...aż Ci zazdroszczę:zawstydzona/y:owszem pyszny...mąż już dwa słoiczki pochłonął....resztę schowałam:-D

Dziewczyny nic nadzwyczajnego mialo byc AudiA3 ale wkoncu jest A4:-)
uuuuuuq.....nie pogadasz:-pale super...oby dobrze się sprawował:tak:

Misia zalegle gratki dla Stasia za nowe umiejetnosci a wiesz moj B tez wkoncu chyba mial skok rozwojowy bo juz jest spoojniejszy i zaczyna chodzic chociaz i tak w dalszym ciagu woli latac za reke....co go rozleniwia do nauki:-)
zdjecia super N w ciuszkach braciszka bomba i skad ja to znam:-Duwielbiam zdjecia i chwile jak rodzenstwo razem ze soba sie przytula lezy bawi itp...sama slodycz...
Uglaskaj od e-cioci babelka:-)
oj słodycz,słodycz:tak:pogłaskany od cioci....tylko już nie e;-)

Ja jeszcze z Norbem w domu tz niby już jest ok ale dałam mu jeszcze chwilę odpoczynku chociaż sam się co rano upomina o przedszkole ;-) kto by pomyślał a i Gabi smutno ze sama chodzi ....
a do kiedy trzymasz Norba w domu?
wczoraj jakos mi czasu na pisanie nie wystarczyło, poza tym złapałam mega doła i musze go szybko przegonić:angry::angry: podliczylismy jakie mamy wydatki, zeby dokończyc poddasze i chyba zaczne drukowac pieniadze... że zawsze pieniadze muszą wszystko popsuć...
uciekam bo zaraz zaczynam pracę
miłego dnia zyczę
tulaski na dołki:tak:no niestety tak to jest....ja co miesiąc łapie się za głowę:no:

Misia super masz dzieciaczki :tak::tak: ciekawe jak po tej chorobie Natalka wróci do przedszkola :confused::confused:
aż sie boję pomyśleć
:no:
Madzienka ja też chcę coś testować :baffled::baffled:
ja testuję nowy magazyn o SPA
:-D

A u nas w przedszkolu wreszcie się rodzice zbuntowali i robimy zebranie żeby dyrka dała nam jedną panią a nie wieczne zastępstwa nie wiadomo dokąd, jest prawie połowa października a Maja nie ma jeszcze książek a pieniądze zbierali już na początku września :angry::angry:
eeee...to jakaś kpina:angry:

nas czeka wymiana instalacji elektrycznej na górze ... :sorry2:
uuuu...to kosztowne:-(my chcieliśmy w mieszkaniu bo mamy starą i wszystko na jednym obwodzie...no pralka i piekarnik razem na przykład nie dadzą rady...czasem pralka i suszrka też wywala korki:angry:no ale cena i kucie wszędzie..na razie daliśmy spokój:dry:
znacie radiobajki ???
słucham od rana i naprawdę super stacja :-))
Start - Radio Bajka
:no:jutro spróbuję:tak:
a Ty to już chyba awansowałaś na ciocię bez dodatku e:-D
dokładnie:tak:
przegapiłam okrągłego posta...więc z okazji posta nr 11.011 stawiam szampana
Zobacz załącznik 506044

i dla ciężaróweczek tez coś specjalnego:-D
Zobacz załącznik 506052
mhmmmmmm;-)


Witamy i kolejny dzień bez cysia dziennego .... Natalka lubi teraz robić wszystko sama... jeść , rysować, nakładać ubrania, itp...
Dzięki dziewczynki (Justynka, Emilka) za spacerek zimny bo zimny ale fajny... no wielkie dzięki za pomoc przy zabraniu się do domu, ledwo co wniosłam Natalkę na górę śpiąca waży o wiele więcej...
super....oby tak dalej:tak:trzymam kciuki za sukces:tak:
za to widziałam małą Hanię Madziarki :tak::tak: bo przy okazji ich spotkałyśmy i Anetkę z Wiktorią :tak::tak: dzięki dziewczyny za pogaduchy :tak::tak:

ja też chcę
:sorry2:

Fajnie poczytać że u Was wszystko w porządku:tak::-). Mam doła i nerwa i wogóle wszystko jest do d.u.p.y:wściekła/y::wściekła/y::growl:.
tulaski:tak:co się stało?
.jak mi się już marzą wakacje :-):-):-)
mi też:-D

a od jutra mój mąż idzie do pracy i Madzienka muszę sama zaprowadzić Maję do przedszkola - ja nie wiem jak ja to zrobię :-D:-D:-D chyba podjadę twingusiem :-D:-D:-D

gratki za nowa pracę dla J
:tak:
sezon twingusia czas zacząć;-):-Dpotem możesz skoczyć na jakies zakupy lub w odwiedziny skoro już jeździsz;-)

my nareszcie dotarłyśmy do domu.....
po przedszkolu nieplanowana wizyta w Kids Clubie...Jula poszalała, ja poplotkowałam...
super dzionek za Wami
:tak:Jula pewnie szybko padnie;-)


jeśli chodzi o buciki to musimy kupić Natalce takie ze sztywną kostką....szukałam czegoś tańszego od Bartka i kolezanka poleciła mi superfity...pomijam,że po nie do W-wy trzeba by jechać to jak zobaczyłam cenie na necie to:szok::no:
 
Witam z rana :-):-)
Poranny spacerek zaliczony tak wiec jestem już mega dotleniona i gotowa do działania :-D:-D
chodź nie powiem chętnie bym oddała komuś innego ten poranny obowiązek ;-);-):-p:-p
Misia i jak głowa? Mam nadzieję że już nie boli :tak::tak: a twingusiem to ja tylko na razie po Czechowie pojeżdżę bo się boję że mi znowu gdzieś zgaśnie :crazy::crazy: Natalka wraca po niedzieli do przedszkola czy jeszcze ją przetrzymasz? :confused::confused:
Maltanka hop hop gdzie jesteś? :-D:-D;-);-) Powodzenia w nowej pracy :tak::tak:
Marz Ty masz jeszcze siłę na wieczorne zakupy :szok::szok::-p:-p a studentom nie popuszczę nie ma mowy :-p:-p masz już nowe autko czy jeszcze MPK śmigasz? :confused::confused:
Normatywna no to stanie przy garach dzisiaj Cię czeka :-D:-D a z nocnym karmieniem dasz sobie radę :tak::tak:;-)
Madzienka oj to wczoraj czasu nie było na odpoczynek :-D:-D
 
Witam :tak::zawstydzona/y:

Odezwę się bo mnie zlinczujecie :-D. Ostatnio jakoś sił mi brak. Dziewczyny mi w nocy nie śpią. Znaczy śpią ładnie do 4,potem do nas przychodzą, i tym sposobem ja ląduję u którejś w łóżku bo nie wygonie we czwórkę na jednym. Dziś to już i mój mąż się na nie wkurzył, bo ile czasu można nie spać.

Natalka chodzi do przedszkola. Na razie tylko 2 dni jej nie było, bo w zeszłą środę Justysia dostała jelitówki, a na wieczór już i Natalcia wymiotowała. Dobrze, że to tylko jeden dzień. Ale mnie też nie ominęło i cały poniedziałek nad kibelkiem spędziłam :-(.

My już prawie po remoncie :-), jeszcze ja mam kuchnię pomalować, ale to tylko przy oknach i sufit, bo na połowie są szafki, a na drugiej tapeta.

anaconda ty leniuchu :cool2:, niestety też tak mam ostatnio, nic mi się nie chce.

misia zdrówka dla Was, może w końcu te chorowanie się u Was skończy :tak:

Justynka, Ewa super, że spotkanko udane :-), ale jak mogło być inaczej

marz gratuluję nabycia nowego samochodu, bardzo mi się podoba takie Audi A4, ale mogę sobie pomarzyć. Choć mąż wspomina że na wiosnę mi zmieni samochód na nowszy i chyba większy, bo ja się z moimi dziewczynami nie zabieram w tym co mam :baffled:.

maltanka super z pracą wyszło :tak: gratuluję :-).

aluśka ale masz teraz fajnie, mniej Ci na telefon pójdzie :-p. Zdrówka dla dziewczynek :tak:

mandziula ale fajny wyjazd mieliście, zazdraszczam :-D. Mysię zastanawiamy nad przerobieniem strychu na poddasze i jak sobie pomyśle o wydatkach to nie głowa boli :-(

Madzienka nie nudzisz się w domku??

sunday jak tam Maksio?? Wyzdrowieliście?? Pewnie w poniedziałek to biegiem do przedszkola będzie szedł, tyle czasu bez kolegów..

iwonka ja to nie wiem jak ty dajesz z tym wszystkim radę :szok:, studia, praca i dziecko - podziwiam :tak:

Elza pewnie je w przedszkolu, nie wydaje mi się by Panie oszukiwały. A może jakieś śliniaki mają zakładane :dry:

karlita fajnie że dzieciaczki razem chodzą do przedszkola, my ma my w planach od stycznia - lutego posłać Justysię tam gdzie Natalka, ale to się pewnie jeszcze zobaczy. Ja nie jestem przekonana do tego czy powinny razem chodzić, może jakiś odpoczynek od siebie powinny mieć, sama nie wiem.

Marta co się dzieje?? Wszystko co złe na pewno się ułoży :tak:
 
reklama
Witajcie....ale maskara za oknem...ja dzisiaj nie miałam ochoty wstać ale nie było przeproś Jula przedszkola nie odpuści....
wcinam właśnie pyszny twarożek i myślę nad obiadem....nie mam pomysłu...więc chyba pójdę na łatwiznę i spróbujemy jak nam wyszedł sosik Sylwi:-p
;-)

Witam z rana :-):-)
Poranny spacerek zaliczony tak wiec jestem już mega dotleniona i gotowa do działania :-D:-D
chodź nie powiem chętnie bym oddała komuś innego ten poranny obowiązek ;-);-):-p:-p

dzisiaj od rana myślałam o Tobie;-)
udanego pluskania dzisiaj....

Madzienka nie nudzisz się w domku??

na razie nie mam czasu na nudę...codziennie coś...
mamy nadzieje że od dzisiaj Twoja frekwencja poprawi się;-)
super że Natalcia tak dzielnie chodzi do przedszkola...a Justysia nie nudzi się bez siostrzyczki w domu??

Misia jak głowa dzisiaj???

Mirosia powrotu weny....

Maltanka udanego pierwszego dnia w pracy...bo to już dzisiaj...dobrze pamiętam???
czekamy na relację...

Marzenka jak przyszłyśmy to było pusto ale koło 17 zaczęły sie urodziny i wtedy było ciut więcej dzieciaków ale do przeżycia:tak:
 
Do góry