reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Marzenka no jak mogłabym Ciebie nie zauważyć....;-):-)

Karlita pochwal się laurkami dla Kubusia...

Anaconda jak wyprawa do reala...autko spisało się???
 
reklama
Witam

My już po dotleniającym spacerku i zakupach. Michał drzemie a ja szperam w zapiskach poszukując szybkiego ciasta:tak:


Ala jak była szefowa to mogłaś wyskoczyć do sklepiku po jedzenie:tak:

Normatywna dobrze że ten gość nie rozsiadł się na dłużej:-D. Poproszę o te zdjęcia:tak:zaraz swoje wyślę, tak że sprawdź pocztę;-)

Emilka
udało Ci się znaleźć okulistę?

Mirosia
tulaski kochana,

Marz o, ładnie Ci B pospał:tak:, no M dzisiaj przeszedł samego siebie:baffled:płakał całą noc:no:

Madzienka trzymam kciuki za wizytę:-)

Madziara witaj po przerwie...współczuje kolek:no:my też zmagaliśmy się z tym, ale u nas pora płaczu zaczynała sie o 16,45.


Dzisiaj na moim piętrze jest zebranie organizowane przez komitet domowy (przypomnienie regulaminu korzystania z mieszkań:szok:), jestem ciekawa jaką szopkę odstawi ta moja artystka z dołu:huh:w ogólę strach iść na takie zebranie:hmm::hmm:. Mówiłam dla J żeby wcześniej przyjechał, ale czy da radę to nie obiecał:-(
 
Brrrr.... zimno:-(
madzienka- kciuki za wizytę, jak wyniki dobre to pewnie wsio oki będzie:-)
marz-współczuję braku całonocnego snu
misia-ja wczoraj też męczyłam się z bólem głowy...
karlita-miłego robienia laurek


Emilka cały ten tydzień nie chodzi do przedszkola i już jej się nudzi w domu także od poniedziałku idzie znowu, może nie przyniesie do domu jakiegoś choróbska...
Mam prośbę, doradźcie mi jakiegoś dobrego ortopedę dziecięcego.... Z Emilką chodziłam na Hipoteczną, teraz chciałam do Sanusa bo prawie na miejscu ( teściowa mieszka na górze więc nie musiałam bym nigdzie jeździć:-)) ale podobno nie ma tam już ortopedy dziecięcego....
 
Witam i ja :-):-)
Gotuję obiad to tak w między czasie zaglądam :-D:-D do reala dojechałam a potem do lidla ale jakoś nie ufam temu mojemu autku :crazy::crazy:
Teraz mnie coś głowa rozbolała i przestać nie chce :-:)-(
A co do czarowania to skoro tak to potrafię to czemu nie umiem zaczarować Mai żeby przestała mnie w nocy wołać i przesypiała całe noce :sorry2::sorry2:
Madzienka my już bierzemy w tym konkursie udział :tak::tak:powodzenia na wizycie u gina :tak::tak:
Madziarka życzę Ci z całego serca żeby kolki u Hani skończyły się jak najszybciej :tak::tak: i namawiaj M na nowego laptopika bo ja tu kawki nie mam z kim wypić ;-);-):-D:-D a Julka może faktycznie szóstki męczą, Mai też gdzieś w tym wieku zaczęły wychodzić a jak miała 5 lat i 8 m-cy to już miała wszystkie i powiem że jak jej się wyrzynały oj to problemy były z jedzeniem :-:)-(
Emilka no ja też mam nadzieję że teraz będzie Cię więcej :tak::tak: super że Natalka tak ładnie do przedszkola chodzi :tak::tak: no właśnie a jak Justysia sama w domu, nie tęskno jej za zabawą z siostrzyczką? :confused::confused::confused:
Marz tylko patrzeć jak B zacznie Ci całe nocki przesypiać :tak::tak: widzę że czas na bb znaleziony ;-);-) - i tak trzymać :-D:-D
Aluśka to ja się nie dziwię że Ty wyglądasz tak jak wyglądasz jak kanapek do pracy zapominasz :-D:-D zgłaszaj do pani W reklamację że Ci słabego neta podłączyli :-D:-D:-D
Karlita to koniecznie musisz Norbisia jutro posłać do przedszkola jak takie atrakcje mają mieć :tak::tak:
Justyna to u Was takie spotkania są organizowane :szok::szok: naskarż na sąsiadkę z dołu przy wszystkich :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam już w nieco lepszym humorze. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$:sorry2:. Normalnie uwielbiam :wściekła/y::sorry2::sorry2::sorry2: jak M jedzie do pracy a wie że mam coś zaplanowane, wyjście, zakupy i niby ZAPOMNI o małym własnym wkładzie $$$. A potem zdziwienie ze nic nie nagotowane czy czegoś brakuje. Na dodatek znowu autko odmówiło posłuszeństwa (myślałam że paliwa zbrakło) a to chyba ostatnio kasę na warsztacie zdarli i całe g.... zrobili i Olek nie pojechał na trening. M po powrocie z pracy zalał ropy i dalej nic, pociągaliśmy Multivana Pandą:-D:-D ale nawet nie załapał:no::wściekła/y:. No i Pandą pojechaliśmy na zakupy - torbę ma już ciut spakowaną do szpitala i na następną srodę mam ostatnią wizytę.
Madziarko, miło że się odezwałaś i prezent się podoba, współczuję kolki - oby Hani szybko przeszło. Piszesz że leki nie działają - a próbowałaś Windi? U nas to było zbawienie.
Aluśka, ale udało Ci się z netem i szefową;-):tak::huh::huh:.
Zajrzę później bo goście przybyli.
 
ja już po wizycie....pani doktor zadowolona z wyników, ale każe mi więcej leżeć bo wtedy maluszek szybciej i lepiej rośnie...a nasz bąbelek podobno ciut za mały na ten wiek ciąży...ale z Julą było podobnie więc chyba taka nasza natura....;-)


Marta o rany to już sama końcówka...
współczuje problemów z autkiem...to nowe tak szwankuje???

Anaconda czyli twinguś niezawiódł....
oby ból głowy przeszedł...
i co wybieracie się w sobotę na farmę??czy J pracuje???

Maltanka czekamy na wieści....

Justyna super że spacerek udany....jak zebranie???oj pewnie było ciekawie:tak:

Patlysia zdróweczka dla Emilki, my chodzimy do Raganowicza do Luxmedu:tak:


Jula i P pojechali po zapasy ogóreczków do babci a ja chwile odpoczywam, bo jeszcze na jakieś zakupy muszę wyruszyć....


 
Madzienka sluchaj Pani doktor i lez ale najwazniejsze to sie nie nakrecac a kontrolowac podczas kolejnyc usg.....najwazniejsze ze dzidzia rosnie....
Maltanka jak pierwszy dzien???
Anaconda no i jak J po pierwszym dniu???jutro tez Maje prowadzisz/wieziesz??????J bedzie pracowal w soboty?????
Justyna jak zebranie??????
Marta to tak nowe autko sie psuje:baffled:uuu wspolczuje.....no i poprawy relacji z M:dry:
Ty masz 3 tygodnie do terminu:szok:wow ale czas zleciało.....


P wybyl gdzies na miasto w jakijs sprawie i zabral B a ja zamiast zabrac sie za ogarniecie kuchni to siedze aaa wygoncie mnie.....:-)

Musze dzisiaj spakowac sie na jutrzejszy basen coby jutro nie tracic na to czasu matko ale jest tak zimno ze nie mam do niego motywacji:baffled:
 
reklama
Witam.........!!!!!!!

anaconda Ty nie uprzejma dla studentów..........eeee jakoś nie mogę w to uwierzyć....
madzienka a co to takiego???? i czyje oko cieszy Twoje czy męża ;-);-);-):-D:-D:-D
marzenka jakaś fotka twojego nowego cacka?????
Emilka witaj...............ale długo nie zaglądałaś do nas....
mirosia tulaski na zmartwienia
madziarka super że prezent się podoba.... zdrówka Ci zyczę, niech to ciśnienie się już unormuje...no i niech kolki Hanulci przejdą....
czekamy na Ciebie.....
aluśka a czy Twój szef nie może Ci jakiegoś ogrzewania zorganizować....
justynka zebranie komitetu domowego:szok::szok::szok: pierwszy raz o czymś takim słysze....regulamin korzystania z mieszkań....ha ha dobre....
napisz co ustaliliście
karlita ja dzisiaj zaczęłam robić kwiatki dla pań Czarka z okazji nauczyciela
patlysia bo ortopeda jest teraz na magnaliowej w Sanusie...polecam dr Madeja lub dr Kiełbasę
anaconda czarodziejko dzieci...na Maję nie działaś, bo jak mówią szewc bez butów chodzi

madzienka super że wyniki ok i na wizycie....i leż, odpoczywaj niech maleńka rośnie
 
Do góry