reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hej... ja po pracy mam chwile spokoju bo chłopaki pojechali rano na wieś i jeszcze nie wrócili... w pracy spokój jako tako...ogonek nadal za mną chodzi.... kurcze mógł upodobać sobie koleżankę....bo ja do kibla w spokoju nie mogę pójść....bo jak znikam z pola widzenia to jest taki płacz.....ciekawe jak długo to potrwa....

madziara no superowe wieści od gin... za tydzień też takie będą zobaczysz....
upolowałaś coś na allegro????
madzienka nie chcesz się zamienić....no wiesz ale jesteś... ale popatrz na to z tej strony że wakacje wolne....:-D:-D:-D, teraz tylko gorący okres bo Dzień Rodziny a potem Dzień Dziecka....zakończenie roku i laba...
misia zdróweczka dla Ciebie i Nataleczki
atali dobrze że już wychodzicie z tych choróbsk... i pamiętaj żeby to było ostatni raz.... na ten rok to już chyba wyczerpałaś limit....koniec rozumiesz...
anaconda widzisz jaką masz sumienną córę...i pomocną teściową...
a Ty nie bądź taka...tylko Madziarce pokażesz a nam to nie...oj nie ładnie:no::no::no:
karlita dobrze że Norbuś zdrowy... ale te ząbki go męczą...
szukałam wczoraj patyczków na allegro ale nie mogłam znaleźć... co w gruncie sprawiło, że zalicytowałam mega pakę ubrań dla Czarka...ha ha ha
maltanka no proszę Cię....to co to za fachowcy, co dekor kładą odwrotnie....też bym była zła...
patyczki potrzebne mi są do prezentów dla mam...
marz ja jestem zadowolona z tego odplamiacza... jak do tej pory wszystkie plamy mi poschodziły...
 
reklama
Witam chyba od pon sie nie odzywałąm bo po wizycie w markecie nie miałam chumoru i nastroju
złomek odkupili od nas, negocjowali cene zeszlismy do 13 i kasa od reki a tak chcieli zeby poczekac 30 dni (dziady):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
złomek juz jest znow na portalach za cene 15200:szok::szok::szok:
noz sie w kieszeni otwiera
dodam jeszcze ze była kiedys panda w markecie za 16 tysi, znow jest:szok::szok::crazy: czyby znow jakis złomek???
najchetniej zrobilabym im antyrelkame ale chyba sie boje doszlismy do porozumienia odkupili auto, wiec.... ale jak pomysle ile ludzi robia w bsalona to noz sie otwiera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz zamiast kolejnego złomka kupie chyba wypoczynek z tego co mi zostanie po oplaceniu prawnika
Maltanka no jest to wkurzajace ale co tam nie stresuj sie a jedynie negocjuj cene.....
Madzienka prosze Cie najpierw trzeba bylo ja zaczac aby sie czyms pochwalic:-D:-D:-Dw jakiej to gazecie i czy kupon jest codziennie???
Madziarka u mnie NUK a pozniej tez Canpol i wszystkie jak chcieli to ssali M byl bardziej smoczkowy a B zauwarzylam ze jest mu to obojetne wiec od niedzieli postanowilam mu go nie dawac aby nie wpadl w nalog jesli go nie chce..........wiec super:-)buteleczke przy B mialam DrBrown i powiem ci ze ladnie ssal one niby przeciwkolkowe......
Atali fajnie ze Ci dzieciaki tak spia w jednym czasie......

My juz w domku bylismy zamowic warzywka w sklepie ekologicznym czas zaczac troche dziecku gotowac:-Di na malych zakupkach......Kupilam na wyprobowanie ariel odplamiacz w sprayu mam nadzieje ze pomoze mi pozbyc sie plam z kt nie poradzil sobie dzis Vanish:sorry:


Mam pytanko kto mialby ochote pojsc do kina na film o Agacie Mróz "Nad Życie"????????????

dla mnie ten odplamiacz rewelacja ze sliniakow wszystko schodzi ale starej plamy z Asi sukienki nie odplamił moze za stara plama

madziarka u nas NUK na topie i ten prosty a nie profilowany
i juz musze leciec bo mały płącze, 4 zeby mu wychodza marudzi na całego...........
 
Witajcie.
W koncu w domku :-) w pracy szybko, a frekwencja jeszcze lepsza bo 24!!! Czyli tylko jedno brak :-) Dzisiaj szybko,bo pol dnia, ale jeden rodzic nerwa szarpna,ale to szkoda gadac- wszystkim sie nie dogodzi. Po pracy poszla do leclerka i pepco na sawy i oczywiscie nic nie było :-( tzn w leclerku było ale na zdjęciu wyglądało ładnie ale w realu .... :eek:
Potem odebrałam Maksia i pojechaliśmy do cioci Justynki- dziękujemy serdecznie za kawkę i pogaduszki i przepraszamy za bałagan :zawstydzona/y: Anetka wyglądasz pięknie!!! Mówiłam Ci to już???? :-D:tak:

Teraz już w domku pranie się kręci ja ekspressowo odkurzyłam i klikam ;-)


misia zdróweczka raz jeszcze!!!

atali super,ze u Was już lepiej!!! :tak:

karlita biedny Norbi! oby te ząbki już dały mu spokój! :tak:
A czemu miesiąc bez zumby? Wyjeżdżasz gdzies?

Madziara co wypatrzyłaś na allegro?
A co do smoczków to u nas tylko AVENT był.

anaconda to tylko pogratulować córy!!! SUPER!!
Super wieści od lekarza, teraz trzymamy kciuki za dalsze badania :-)

marz oby nic B nie rozlozylo!:-)
a co do filmu to bym chetnie go obejrzała...

Kasia trzymam kciuki! a w u Maksia w przedszkolu w poniedziałek "przyjechało" planetarium- Maksio przezywał strasznie!!!! Bo tez od dawna ma fazę na rakiety, wlączamy mu na you tubie filmy ze starem rakiet i potrafi tak do nawet 10 minut patrzec w ekran :-D:-D:-D
Moze panowie od glazury mieli inną wizję... współczuje ....

Madzienka pewnie tak, jeszcze do konca nie podjelismy decyzji :eek: a jest jakis termin ?

Eliza to rzeczywiście niezły ten ogonek masz....:eek:

Justynka jak basenik?
 
dotarłyśmy...my już po baseniku, pupcie wymoczone....

Anaconda na spacerek bardzo chętnie....nam pasują poniedziałki i wtorki;-)))

Sunday od piątku (chyba)wchodzi nowa gazetka ale jak chcesz mogę zobaczyć czy są te spodnie w pepco na czechowie
co do terminu to nie wiem, czy jest jakiś określony...

Atali super że u Was już lepiej....

Gon1a przykre że tak wyszło z autkiem....ale on był bity??dlaczego w końcu z nimi walczyliście, bo chyba coś nie doczytałam...dużo straciliście na zakupie??
Marzenka kupony w Gazecie Wyborczej do soboty:tak:
u mnie odplamiacz sprawdza się super...

Justyna jestem w szoku jaki Michas jest duży...chyba dawno Was nie widziałam
 
Sunday, Anetka dzięki za odwiedzinki:happy:

Sunday daj spokój jaki bałagan, raz dwa M sprzątną zabawki:tak:

Anetka jak droga do Piask, staliście w korku? A Ola poszła na drzemkę?

Marz ja odpadam ten film to nie moje klimaty:no:

Madziara
ze smoczkiem nie pomogę M jakoś nie wciągnął się w ssanie:tak:

Anaconda
i jak wizyta u gina?

Karlita oby ząbki szybko wyszły:tak:

Atali super że już możecie na spacerki śmigać:-)

Madzienka jak tam po pluskanku?

Eliza świetnie że ustrzeliłaś okazję na allegro:happy:

Iwonka halo halo, gdzie jesteś, zakopałaś się w pisaniu pracy??

Maltanka i jak H po wycieczce? Współczuję z tym dekorem:no:


Właśnie M dziabnął mnie w rękę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam ,daje znac ze zyje......nie bylo mnie kupe czasu,ale raz ze sprawy przedkomunijne mi nie dawaly do was zajzec....dwa ze dzieciaci mi ciagle chorowaly(Karola wlasnie przechodzi drugi raz w ciagu 1,5 mies. jelitowke) ,na szczescie juz po komunii,ale jeszcze bialy tydzien mamy w kosciele......wiec czasu tez nie za duzo.......
A po trzecie system w kompie mi padl i przez 2 tyg. byl w reperacji......ehhhhhh.......
Pozdrawiam serdecznie aneta
 
witam ija

justyna, sunady, anetka super że udało się wam spotkac na kawusi...:tak::tak:
justyna kouch to prawda wygadany jest, a na Michałka przyjdzie czas, zobaczysz jak ci bedzie diogadywał... a swoją drogą niezły z niego rozbrykaiec:tak::tak:
atali super że już zdrowiejecie:tak::tak: a jak twoje szydełkowe dzieła??
madziara my mielismy butelki LOVI i smoczki dynamiczne, Koluchowi nie przeszkadzały w ssaniu piersi. a smoczki to kauczukowe z Canpolu, innych nie tykał. a jak wasz domek??? skończony??? super że po wizycie wszystko ok
gon1a dobrze, ze z autkiem juz akończyliście sprawę, szkoda tylko ze innych nacigają:no::no:
maltanka ale was zrobili z tym dekorem:no::no::no: będą to jakoś poprawiac????
karlita a jak twój kaskader??? nosek się goi???
piszę jużprawię godzinę:confused2::confused2::confused2:ale to chyba dlatego że P mi piffko zaserwował:-D:-D padam, dziś pracowłąm do 20 prawie...
i dzisiejszy tekst mojego syna:
P goni za nim i krzyczy że go zje, a Koluch na to żeby go nie jesć bo jest surowy:confused2::confused2::confused2:
 
Madzienka to jesli nowa gazetka juz w piątek to pewnie już mało rzeczy jest ze starej, a ja jutro i tak nie dam rady podjechac na Czechów, ale dzięki :-)
Super,ze pupy wymoczone :-D

anet WITAJ!!!!

Justynka a co nie dałaś Michasiowi że taki groźny???Wypil w koncu mleko???

mandziula no i super Kola racje ma, surowych rzeczy nie wolno jeść :-D

Zapomniałam Wasm przekazać buziaki i pozdrowienia od Mirosji, dziękuje serdecznie za pozdrowienia. Mała nadal wygrzewa się, ale ma dostać jakieś leki na żółtaczkę,więc pewnie szybciej będzą działać:tak:
 
Witam się:cool2:
byłyśmy dzisiaj w przychodni....mama podobno zdrowa:tak:(to czemu gardło boli:sorry:?), zaś Natalka gardło wciąż nieciekawe, ale osłuchowo czysto, kaszel ponoć z gardła:tak:do niedzieli więc zostajemy na antybiotyku, do tego wapno,wit C, mucosolvan:sorry:,jeśli się do tej pory nie poprawi to w poniedziałek znów do przychodni:confused2:no i teraz nie wiem,co robić z niedzielnym przedstawieniem...chyba muszę odwołać,bo przecież z antybiotykiem między dziec nie pójdę:sorry:poza tym faktycznie jakiś wirus panuje...dziś dzwoniła teściowa,że była u lekarza i dostała antybiotyk,bo też ma fatalne gardło, z tym,że ma czekać z jego braniem do wystąpienia gorączki (to samo usłyszałam w piątek...ale mi się udało bez antybiotyku:tak:).
widać jednak,że dziecko zdrowieje...bo łobuzuje...siedzi i ogląda bajkę, mówię, by siadła na nocnik...słyszę nie:wściekła/y:za chwilę zsikana...mówię..no i zobacz,co zrobiłaś...dostaniesz klapa....a ta patrząc na mnie z uśmiechem "nie,nie dostanę klapa":szok:

Mam jeszcze pytanie....nie orientujecie się,gdzie tanio można dostać lub zamówić zamonotowanie siatki ochronnej przed gołębiami na balkony??codziennie mamy całe balkony obsr....:wściekła/y:nie dość,że prania nie wywiesisz to i dziecko się nie pobawi:no:znaleźliśmy firmę na 1 Maja co ma takie rzeczy, ale mają siatkę w belkach po 2tys zł:szok::wściekła/y:albo sami potną ją i zamontują, ale chcą 600zł za balkon:szok::wściekła/y::no:masakra:wściekła/y:a do sąsiadów nie dociera,żeby gołębi nie karmić,a te są tak bezczelne,że nawet ciężko je z balkony wystraszyć:wściekła/y::crazy:
Muszę M. zmobilizować - może dziś mi jakąś fotkę samego brzuchola pstryknie... to bym pokazała ;-)
to czekamy,czekamy:tak:
Czy wy widzicie która godzina :szok::szok::szok: mój mąż ma na godz.10 do pracy a ja już na nogach :crazy::crazy: moje dziecko po prostu oszalało :crazy::crazy: wczoraj wcześniej ją odebrałam i nie zdążyła zrobić prezentu dla rodziców na zbliżające się świętą więc dzisiaj przed godz.7 wstała i że ona musi być pierwsza w przedszkolu i dokończyć swoją pracę - no ja oszaleje :szok::szok::szok::szok: dobrze chociaż że babcia jest to ją zaprowadziła :-D:-D:-D
ot,to Cię Maja pogoniła
:-D
Madziarka nie no ciężarnej kobiety to ja nie będę fatygować :no::no::no: dla ciebie zrobię wyjątek i ci się pokażę :-D:-D:-D:-D
to po drodze i mi się pokaż
:-p

Norbuś ok Pani dr jest przerażona tym co się dzieje z jego zębami powiedziała że dorosły miałby problem z wytrzymaniem bólu. Osłuchowo czysty,gardełko lekko zaróżowione, lekki katar (prawdopodobnie od zębów) ale nic złego sie nie dzieje. Mamy tylko syrop wykrztuśny deflegmin i nasivin. W piątek mamy przyjść sie pokazać bo przy takich zębach trzeba kontrolować gardełko. No i na razie basen odpuszczamy .... :no:
dobrze i niedobrze....dobrze,że nie ma żadnej choroby,choć zęby dadzą wam popalić:-(

wiecie co ja z Norbem osiwieje
dzisiaj chciał nas obudzić włażąc na łóżko i z niego zleciał .... znów płacz i wrzaski .... nie widziałam jak spadł i czym uderzył ale na głowie siniaków brak ....:confused2::sorry::eek::crazy:
dobrze,że bez siniaków się obyło:tak:
Misia i dla was zdrówka, mam nadzieje że wirus odpuści Wam...lublisz imbir??podobno dziala cuda herbatka z imbiru(zaparz sobie w szklance dodaj miód i cytryne i wypij na noc)
lubię lubię....tylko akurat w domu imbiru brak:sorry:
Muszę kupić coś na zgagę bo już codziennie mnie męczy, ble :eek:
ja mam Rennie:sorry:
A ja dzisiaj do gina idę więc teściowa z moim m się zabrała do dworca pks :tak::tak:
jak wizyta?
:sorry:
ja się jutro wybieram:tak:
Atali mój brzuch też się "ciążowy" robi tylko dzidziusia w nim brak :-D:-D:-D:-D
skoro brzuszek juz jest to nad dzidziusiem trzeba popracować;-)
jestem do tego zła od wczoraj:wściekła/y:bo położyli mi w łazience dekor odwrotnie:wściekła/y:ku.... no:wściekła/y:
no ja też bym się wk.,...i albo kazała kłaśść jeszcze raz...albo z ceny zejść:tak:no co to za partacze:no:
madziara płytki płytkami, są dobrze położone tylko ten dekor, ale szczerze wiesz co jakoś w świetle dziennym inaczej wyglądały niż w sztucznym, ten krem podchodzi mi pod biel przy żarówce, a ten brąz w czarny wpada:sorry:na dzień dzisiejszy najchętniej w ogóle bym to zerwała wszystko i wyp.... ale czekam na efekt końcowy, bo na razie to tam jest niezły syf
tak zawsze jest...zobaczysz będzie dobrze;-)
Dziewczyny maluchów - podpowiedzcie jakie smoczki na początek kupić do wypróbowania???
bo moje nie chcą żadnego ani smoka ani butli - a chciałam coś kupić żeby mieć w razie czego...a i jaką butelkę wypróbować jako pierwszą :-p
nie pomogę,bo u nas smoczek się nie przyjął:sorry:a butelkę miałam Aventu,bo i taki laktator...a korzystałam sporadycznie jak Natalka zostawała z dziadkami:sorry:
Mam pytanko kto mialby ochote pojsc do kina na film o Agacie Mróz "Nad Życie"????????????
a kiedy?
Witam chyba od pon sie nie odzywałąm bo po wizycie w markecie nie miałam chumoru i nastroju
złomek odkupili od nas, negocjowali cene zeszlismy do 13 i kasa od reki a tak chcieli zeby poczekac 30 dni (dziady):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
złomek juz jest znow na portalach za cene 15200:szok::szok::szok:
noz sie w kieszeni otwiera
dodam jeszcze ze była kiedys panda w markecie za 16 tysi, znow jest:szok::szok::crazy: czyby znow jakis złomek???
najchetniej zrobilabym im antyrelkame ale chyba sie boje doszlismy do porozumienia odkupili auto, wiec.... ale jak pomysle ile ludzi robia w bsalona to noz sie otwiera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no brak słów:no:dużo na nim straciliście?:sorry:

Witam ,daje znac ze zyje......nie bylo mnie kupe czasu,ale raz ze sprawy przedkomunijne mi nie dawaly do was zajzec....dwa ze dzieciaci mi ciagle chorowaly(Karola wlasnie przechodzi drugi raz w ciagu 1,5 mies. jelitowke) ,na szczescie juz po komunii,ale jeszcze bialy tydzien mamy w kosciele......wiec czasu tez nie za duzo.......
A po trzecie system w kompie mi padl i przez 2 tyg. byl w reperacji......ehhhhhh.......
Pozdrawiam serdecznie aneta
oooo...dawno Cię nie było...pokaż chociaż fotki z komunii;-)
i dzisiejszy tekst mojego syna: P goni za nim i krzyczy że go zje, a Koluch na to żeby go nie jesć bo jest surowy:confused2::confused2::confused2:
:-D:rofl2::laugh2:niezły jest....swoją drogą skąd te dzieci takie rezolutne??:sorry:

Aluśka,Fogia co u Was?
 
reklama
Dzisiaj Hubert nie chciał wychodzić z przedszkola, i było tylko "jeszcze się troszkę pobawię"
laugh.gif
Wycieczka się dzieciakom bardzo podobała
yes2.gif


co do mojego dekoru to nie chodzi o to, że on jest do góry nogami czy coś, ładnie się zgrywa itp. ale to jest dekor z 4 płytek i chodzi o to, że te co są po prawej stronie powinny być po lewej, a te co po lewej po prawej
realmad2.gif



madziara ze smokiem nie pomogę, bo u nas nie było ani smoka, ani butli, dopiero z niekapka Lovi było jakiekolwiek picie czy mleko

anaconda aj weź już mam dośc pakowania, ps. oj z placem zabaw to super pomysł, byle szybko, bo wiesz później będzie problem- chyba, że będziemy siedziały na moim:-D:tak:
marzenka a kiedy chcesz się wybrać? kurczę ja mam ochotę, ale nie wiem jak z czasem :sorry:
madziara :-D nie ma jak rodzinka wpadnie nie:-D ale widać wszystkim bardzo smakowało:tak:

gon1a a o co dokładnie chodzi z tym samochotm, bo ja albo nie rozumiem, albo nie doczytałam

justyna, aneta, sunday fajnie, że udało się kawkę wypić

madzienka a Hubertowi ostatnio basen się przypomniał

mandziula mogą go tylko skuć, ale to nie wchodzi w grę w tym momencie, bo musielibyśmy kupić nowy:sorry:

misia nie pomogę z gołębiami i współczuję problemu, nawet nie wiem jak takie siatki wyglądają, ja to widziałam takie kolce, ale to przy dziecku nie bardzo, ciesz się, że nie mieszkasz w Krakowie tam to dopiero plaga tego jest wszystko obsr....nie tylko balkony, ale i parapety wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Do góry