reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam.

Dzisiaj spałam jak zabita, wstałam o 5,20 i myślałam że Paweł zaraz do pracy wstanie, przysnęłam jeszcze a o 6 słyszę jak chrapie :-D szybko go zbudziłam bo by zaspał i oczywiście Ola też się przebudziła, ale udało mi się ją namówić na spanie i tak prawie do 8 :tak: Muszę kupić coś na zgagę bo już codziennie mnie męczy, ble :eek:

śliczny brzunio:tak:większy chyba minimalnie....ale nie przebija i tak mojego:-Dnawet mąż dziś zauważył,że pępka praktycznie nie ma już:-(z Natalką nie wyskoczył...oby i teraz jakoś się uchował:blink:a u mnie idzie niestety nie tylko w brzuch:-(obrączki od 2 tygodni nie wcisnę:-:)no:a z Natalką dopiero w szpitalu oddałam mężowi,by nie zginęła:tak:

bardzo ładnie:tak:a jakie imiona wchodzą w grę?wolicie raczej tradycyjne czy coś modnego,oryginalnego:confused:

mój pępek to już dawno wylazł na drugą stronę :-D a z imion to raczej tradycyjne :tak: zdrówka na Twoje gardło

karlita biedny Norbuś tak się namęczy przez te zęby i jeszcze do tego upadki, ale z czasem wszystko minie, zęby wyjdą i upadków będzie mniej

Justynka tylko wróć ze spacerku żebyśmy się kawki napiły :-p

anaconda ja też jestem ciekawa Twojego wyglądu, tylko nie będę miała dzisiaj czasu tłuc się tam do Ciebie, może mi mmsa wyślij :-D;-)

Madziara dobrze Ci że możesz spokojnie wstać a dzieci śpią, bo Ola to ma jakiś alarm w sobie i jak tylko się ruszę to i ona wstaje :cool2:

atali witaj, i ja mam takie wrażenie że teraz mi brzuch szybciej rośnie, chyba ma więcej miejsca

Madzienka właśnie miałam pytać gdzie jesteś i proszę :-D
 
reklama
Wizyta teściowej w porządku, dał jej nowe leki i ponoć na dniach ma mieć tel bo na tą koronografię już się załapała :tak::tak: więc tylko patrzeć jak na 2 dni do szpitala ją wezmą a wtedy będzie można powiedzieć coś więcej, ale już wczoraj ten kardiolog jej oznajmił że na 99% to choroba wieńcowa :-:)-(
A ja dzisiaj do gina idę więc teściowa z moim m się zabrała do dworca pks :tak::tak: bo stwierdziła ze sama w domu siedzieć nie będzie, zresztą ogród woła, trzeba sadzić warzywka :-D:-D;-);-)
Aneta no jak mnie na "żywca" nie zobaczysz to inaczej nie da rady :-D:-D:-D
Karlita kurcze ale się namęczycie z tymi zębami. :-:)-(
Nie chcę krakać ale poczekajcie aż stałe zaczną wychodzić wtedy to dopiero się zacznie :crazy::crazy::crazy: a to nie chcą mleczaki wyjść, a to krzywo zaczną stałe rosnąć, a to wizyty u ortodonty na prześwietlenie szczęki .... :szok::szok::szok::-D:-D:-D
Madzienka ja się domyślam że jakbym sama była to byś mi drogę zajechała :-D:-D:-D;-);-):-p:-p
Justyna majstruj malucha majstruj :-p:-p;-);-);-) będzie miał się z kim Michał bawić :-D:-D:-D:-D:-D
Atali mój brzuch też się "ciążowy" robi tylko dzidziusia w nim brak :-D:-D:-D:-D
 
Sunday pazdziernik:sorry:
Anaconda nastawienie rozne chodz wczesniej czy pozniej wcale nie bedzie lepiej a postanowilam pojsc majac plan B jesli wsadzi mnie w jedno bagno....wtedy wracam na wychowawczy.....zobaczymy co dla mnie bedzie.....super ze z tesciowa wkoncu temat sie ruszyl najgorzej to nic nie robic i czekac na nie wiadomo co.....Twoja Maja jest bezbledna:-D
Madziarka Juuuupi super ze szpital Cie ominal i mocno zaciskam kciuki za przyszly tydzien......
Karlita Ty zaloz N spowrotem kask:-Da zeby to ladnie go mecza ile mu jeszcze zostalo do wyjscia oby szybko a przede wszystkim bezbolesnie wyszly......:confused2:
Anetka imie ladne mam w rodzinie Paulinke wiec mi sie milo kojarzy......:-)
Justyna Wy znowu z rozjazdach:zawstydzona/y:milego spacerku....rodzenstwo dla M planujecie??????;-)


Alez czas mi leci juz sroda i tak tydzien za tygodniem jestem przerazona:zawstydzona/y::sorry:czekam na slonce aby wkoncu troche poprac a tu brak.......ale juz od przyszlego tygodnia ma byc cacy zobaczymy....
B cos pol nocy byl cieplejszy rano tez ale chumorek mu dopisuje i widze ze juz ok mam nadzieje ze to nie jakas choroba....chcialam go dzisiaj przedszymac w domu ale musimy jechac po M.....mogloby sie troche rozpogodzic.....
M ma za tydzien wypad do kina ale fajnie ze zaczynaja gdzies jezdzic tylko nie wiem jeszcze na co....:-)
 
Marzenka z chęcią założyłabym mu kask nawet rowerowy heheheh Mam nadzieję że B ominie choroba

Madzieńka do kiedy są te kupony w Wyborczej na śmierć zapomniałam .... :confused2::sorry:

nie wiem jak wytrzymam bez zumby ;-) mam nadzieję że skutki mi wynagrodzą jej brak z reszta jak Gabi słyszy zumbowe piosenki to każe mi tańczyć w domu heheheh

ps Gabi dzisiaj pytała czy ciocia będzie na basenie :tak:

Anaconda kochana jesteś :-) dzięki za pocieszenie :-)

Anetka
mi na zgagę żelki pomagały hehehe :-)

mam nadzieję że weekend bedzie słoneczny :-)
 
Karlitka o mamo, ale się wymęczycie.... oby zęby wreszcie przestały dokuczać!!! a z tym kaskiem to niezły pomysł :-D:-D:-D:-D:-D
Anaconda niech lepiej nie straszy zębami :-);-) bo aż i ja się przeraziłam :-D


Anaconda super że teściowej udało się załapać na to badanie...

Marz wszystkie choroby odpędzamy... precz!!!!!!;-) a kiedy masz to spotkanie z panią?

Atali dzięki - powiedz mi jeszcze - a tą herbatkę to w aptece kupowałaś??? chetnie bym spróbowała :tak:
A po gruszkach to większość z nas ma brzuchy ciążowe wiec sie nie przejmuj :-D

Justyna smacznej kiełbaski i udanego spacerku!!!!

Anetka super że udało wam się pospać!!!

karlitka ale bym zjadła żelka :zawstydzona/y::-p takiego prawdziwego haribo :-D:-D:-D

Madzieńka i co - kierowniczka robiła minki? :-D;-)
 
Madziarka jutro badz w piatek zamierzam do niej zadzwonic i sie dopiero umowic na spotkanie.......przede wszystkim spokoj aby Pani nie poczula sie za bardzo rozchwytywana:-D:-D:-D
 
Marzenko masz rację... tym bardziej że Wam się nie pali :tak:;-)

Jejku teraz bym spać poszła - ale to chyba reakcja na gotowanie... bo znów nie wiem co robić na obiad... Nela chce jak zwykle pimolówkę :eek: (czyt pomidorówkę) a mi ona już bokiem wychodzi... nastawiłam wywar i się zastanawiam - co teraz dodawać :-D:-D:-D:-D
 
Witajcie

Ja dzisiaj mam dzień pakowania
:tak: Wczoraj wyciągnęłam P na Diamentową pooglądać meble i spodobał mi się jeden komplet wypoczynkowy, ale hmmm chyba trzeba będzie jeszcze poczekać, no bo nawet do końca nie mam pomysłu jak to wszystko ma wyglądać, a tak na szybko kupować to też bez sensu, no nic zobaczymy.

Hubert dzisiaj już poszedł bez płaczu do przedszkola, pojechali na wycieczkę do planetarium, podobno gdzieś koło Wojciechowa to jest
:tak: a że on ostatnio zaabsorbowany planetami, księżycem itp. dzisiaj wstał wcześniej i nawet P przyszedł budzić i "tato no jedziemy":-D

jestem do tego zła od wczoraj:wściekła/y:bo położyli mi w łazience dekor odwrotnie:wściekła/y:ku.... no:wściekła/y:



anetka
super brzuszki, a Ola jak już duża

sunday nie nie zostaje tam, ps. a co do pracy to na razie nie będę pracować na umowie, ale zobaczymy mam nadzieję, że się coś rozwinie, a pakowanie najwyższy czas zacząć
marzenka wracasz do pracy? od kiedy? a ciebie też witamy, witamy po weekendzie:tak:;-)

elza ja nie pomogę z hurtownią, a co będziesz robiła z tych patyczków

madzienka :-D upolowałaś anacondę:-D ps. jeszcze nic nie wiem, czekam na telefon (trochę tam mają do pokompletowania dokumentów, zadzwonię do nich jutro jak nie odzzwonią dzisiaj)


madziara super, że szpitala udało się uniknąć

misia szybciutko wracajcie do zdrówka, bo pasowałoby się spotkac jeszcze zanim się rozpakujesz co?

anaconda :-D:-D:-D pospałoby się co? a jak wizyta teściowej?kiedy ona idzie do tego lekarza, dzisiaj?-już doczytałam

karlita o kurczę to aż tak z tymi zębami, to oby szybko powychodziły ps. haha nie ma tak dobrze, wtedy to chyba wogóle byśmy nie pracowały (ale może się uda w tym samym budynku;-))
 
Karlita z tego co pamiętam to do 23 kwietnia...a wybieracie sie jednak??
kto jeszcze idzie na sesje?
Sunday zdecydowaliscie sie...??

Madziarka dzisiaj był usmiech od ucha do ucha bo jedzie na wycieczkę z urzędu na Chorwacje więc myslami jest chyba juz na urlopie:tak:
a ostatnio nie zamroziłas??widzisz na dzis dla Nelci mialabys porcyjkę...

Marzenka miałam zapytac jak twoje brzuszki z A6 Weidera??chwal się rezultatami:-p

Maltanka dekor odwrotnie...oj wkurzyłabym się...i co zostawiasz tak...bardzo żle wygląda...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzieńka ale jej dobrze... też bym gdzieś pojechała :sorry::sorry: i też bym miała uśmiech od ucha do ucha :-D:-D:-D:-D

A zupki nie zamroziłam bo miejsca nie miałam - M. lodów kupił i zajęli mi dolną półkę ;-)
ale chyba dziś zrobię tą pimolówkę i jej pomrożę po trochu... albo zawekuję - ale nigdy tego nie robiłam i się boję że mi nie wyjdzie... może spróbuję zawekować słoiczek na początek ;-)

Maltanka dlatego ja dokładnie namalowałam na kartce jak chce żeby mi płytki położyli - bo też się bałam że połozą tak jak im będzie łatwiej a nie tak jak powiem :sorry: a na kartce to nie mieli wymówek :-D

Miłego pakowania (o ile ono może być miłe :-p)

Antuanet jak twoja noga???
 
Do góry